0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya çok üzgünüm eşimin amcasının oğlu bundan iki yıl önce bir kızı kaçırdı kaçtığında kız hamileydi neyse Malatya'ya geldiler fakat anlaşmazlıklar çıktı. Bebek daha 8 aylıkken kız bırakıp gitti mecbur eşimin amcasıyla yengesi baktı iki üç ay sonra deprem oldu kız geri geldi aldı çocuğu fakat kız çalışıyormuş bebeğe evde kızın babası bakıyormuş oğlan televizyonu kırmış babası da sinirlenmiş oğlanla kızını kapıya koymuş kızda geri eşimin amcasına verdiler çocuğu fakat amcasının engelli bir oğlu var yengesi anca ona yetişebiliyor ve doktor da sadece oğluna bakacaksın yoksa psikolojisi bozulur demiş. Oğlanın babası olacak da antalaya da başka sevgili mi ne yapmış çocuğu umrunda değil kadın da yurda vericem dedi dün.  oğlan da iki yaşında çok üzüldüm ya eşime dedim biz alalım mı yok olmaz diyor. 

Aile de alacak da çıkar mı sanmam minnacık daha ya çok da güzel bir çocuk dünden beri aklımdan çıkmıyor :( 

13 Cevaplar

+2 oy
(7,249 puan) tarafından
Koca sulaleye 2 yaşındaki bebek sığamadı mı yani e kız çalışıyormuş kreşe filan verse ki babası essek gibi bakmak zorunda kreş parasını filan karşılayabilir annesinden ayrılmasın bari yazık ya daha çok şey sayarimda neyse
tarafından
Sorma ya çok üzüldüm birde geniş bir sülale eşime biz alalım diyorum ama istemiyor çocuk burda köyde bir Mutlu çok da tatlı bir çocuk
(7,249 puan) tarafından
Eşin neden istemiyor büyük sevaba girersiniz hadi istemiyor babası olacak ........ Çocuğa nafaka vermek zorunda annesi zaten çalışıyor kendi başının caresine bakar en azından kreş parasını niye karşılamıyor o ..........
tarafından
Eşim kızımız daha 7 aylık biraz büyük olsaydı alırdım diyor bununla ne alaksı var diyorum bahane üretiyor valla annesi askeri ücret çalışıyor bir düzeni yok babssıyla arası hep bozukmuş zaten babası en sonunda kapıya koymuş o da arkadaşında kalıyormuş bunları da aramış getirip bırakıcam bakamıyorum diye getirip bıraktı gitti işte
(7,249 puan) tarafından
Yazık ya hayır kızın babası değil çocuğun babası bakmak zorunda kreş parasını filan niye vermiyor diyorum ben
-Reklam-
+1 oy
(1,189 puan) tarafından
Ay nasıl üzüldüm çocuğa ya daha iki yaşında sığıntı gibi bı oraya bı buraya surukluyorlar çocuğu Balak hüngür hüngür aglayasim var çocuk için nasıl vicdansız anne Allahım ya kıyamam çocuk simariklik bile yapamıyordur şimdi öyle bı hayat ya Rabi bı kapı aç su küçük cocuga öyle güzel bı yuvaya gitsin ki mutluluk sevinç hiç bırakmasın onu inşallah öyle bı yuvaya gider o anne baba da sonradan pişman olur köpek gibi pişman olur cocukalrini isterler ama aile vermez 
tarafından
Kuz anne baba umrunda değil çocuk babası daha yeni üni okuyacakmış şimdide antalya'da tatil yapıyor annesi ise depremde bile aranadı yavrusunu
(1,189 puan) tarafından
Allahım ıslah etsin nasıl bişey ya o çocuğa yazık ama rabim yarına bırakır yanlarına bırakmaz onu biliyorum
+1 oy
(4,159 puan) tarafından
Gözümün önüne masum boncuk boncuk bakan kimsenin istemediği küçücük Bi çocuk geldi bağıra bağıra ağlayasım var yanımda olsa tutup sarılıp bağrıma basasım var ee ben vicdansız şeref yoksunu insanlar madem anne baba olmaya ***.ünüz yok Bi tarafınıza sahip çıksaydınız ne suçu var o çocugun ya günah niye yetimhanede büyüsün o yavrucak anne babası orda burda sürterken ya 
tarafından
Aynen öyle vallahi :( umrunda bile değil çocuk çocuğu bir görsen perişan
0 oy
(4,157 puan) tarafından

Kacan kiz baskasindan mi hamile olarak kacmis ? Bebegin babasi antalyadaysa. Esinin amca oglumu o baskasinin cckmu . Baskasininya yenge amcaya gelal olsun kendi ogullarindan olmayan rlin kizinin biraktigi ccga bakmislar. Da cocoukta esya degilki. Biraz birakim gelip alirim

Ordan oryaa . Allah yardimcisi olsun. Bence en mantiklisi yurda gtmesi bebegin. Ne annesi sahip cikabilir ne babasi. Ne anane dede ne babanne dede
tarafından
Yok kız eşimin amcasının oğlundan çocuğu sevgillerken hamile kalmış oğlan da kaçırmış yürek da öyle güzel değil ki :( ama en mantıklısı o gibi off çok zor ya
0 oy
(5,220 puan) tarafından
O saydığın insanların bi tanesinden bi mok olmaz yazık olan çocuğa oluyo hep sendende allah razı olsun almak istemişsin ama bunlar çokta düzgün insanlar değiller başına ne iş açacakları belli değil bulaşmaman daha iyi çocukta bu durumda mecburen yurda gidecek inşallah onu düzgün bi aile alırda ordan hayatı kurtulur bu insanlardan uzak durun artık bacım nebiçim insanlar bunlar tövbe ya
tarafından
Keşke en başta kız bir aileye bebek yeni doğduğunda vermek istemiş ama işte eşimin amcası bırakmamış şimdi ise yurda veriyor bunlar çok garipler ailecek eşimin ailesi de dahil bir dedikleri bir dediklerini tutmaz
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Çocuğa çok üzüldüm:( Allah akıl fikir versin annesine istese bakar 
tarafından
Evet tabiki bakar ama kız deprem olduğunda bile aramamış eşimin amcası yalvar yakar çağırmış öyle gelmiş almış işte bir kaç ay bakıp geri verdi olan çocuğa oldu yani herkes işine gücüne kaldığı yerden devam etti
0 oy
(1,798 puan) tarafından
2 dakikalık zevk uğruna kaç tane daha hayat kararacak bilmiyorum bu heba olan çocukların hesabını nasıl verecekler 
tarafından
He vallahi hepsi geri hayatına döndü olan çocuğa oldu
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Yaaa annesi bahane üretiyor olmasın.  Çocuğu kreşe versin veya günlük bakım merkezleri var fiyatlar ne durumda bilmiyorum ama eşine dava açsın eşi de çocuğuna bakmak zorunda . Yani allahim ya rabbim nasıl bela oluyorlar bu zavallı çocukların başına 
tarafından
Sorma kız annesinin umrunda değil çocuk baba da anne de laylaylom kafasındalar deprem olduğunda bile yalvar yakar geldi aldı çocuğu
(2,729 puan) tarafından
Allah yardım etsin
0 oy
(6,315 puan) tarafından
Yurda vermesinler yazık çocuğa. Gelci akraba yanında da mutlu büyüyeceği garanti değil ne akrabalar var dışlıyor, dövüyor, çalıştırıyor. Garibim dünyaya 1-0 yenik gelmiş resmen. 
tarafından
Aynen çok üzgünüm her gördüğümde içim gidiyor çocuk resmen ortada kladı herkes yoluna baktı sanki hiç bir şey olmamış gibi düşün babası üniye gidecekmiş sanki hiç çocuğu yokmuş gibi davranıyor
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bi kaç dakika zevk uğruna doğan bebeğin kaderine bak çok üzüldüm kimse istemiyor 
tarafından
:( sorma o an anladım nee mal ne mülk bir çıcuğa anne lazım
0 oy
(79 puan) tarafından
Canim senin kiz cocugun olsa o erkekse olmaz seninki erkek o kizsa da . Ilerde tekrar cocuk dusunseniz de ayni sekilde ama anneye destek cikabilir herkes ne biliyim her kes ayda 500 1000 verse cocuk krese gitae annede calissa evin ihtiyaclarini felan gorse akli basinda hicmi insan yok sulalede oturup bi konussalar
tarafından
Annesi almak istemiyor ki attı gitti daha vermeyin demiş yurda bırakın demiş
0 oy
(54 puan) tarafından
Nedense Malatyalı olduğu için hiç şaşırmadım bende Malatyalı biriyle evliyim ve bende kaçarak evlendim çok severek evlendim ama eşim o kadar degişti ki 3 yılda kimse kaçmasın kimse o hatayı yapmasın eşim her tartistigimizda sen kimsin ki senin için ailemi atayım diyor 
tarafından
Malatyalı erkekle zaten evlenilmez ama kız da sıkıntı var
(54 puan) tarafından
Aynen öyle Allah yardım etsin
0 oy
tarafından
Yazıkkkk ya 
tarafından
:( vlla çok üzücü ya her baktığımda çocupa içim gidiyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 145 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 179 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 372 göst.
19 Şubat 2020 Aile kategorisinde Emine S (15,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 538 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,534 puan) tarafından soruldu

379,328 soru

11,354,247 cevap

34,827 kullanıcı

...