0 oy
872 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Eşimle tartıştık aile meselesinden kızlar 6 haftalık hamileyim kendisi şimdi çay demlemii kuruyemişi önüne almış yiyor canım çekti inadımdan yemiyorum ben akşam sofra hazırlarken onada tabağına yemeğini koydum çocuk düşündüğüm için pişman olmaya başladım böyle Bi adam nasıl baba olabilir 

12 Cevaplar

0 oy
(24 puan) tarafından
İnsan ne olursa olsun hadi sende ye gel demeli 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım gavura küsüp oruç yenmez git ye erkekler  bunu düşünemiyo benim eşim de yiyecek bişey oldu mu alır yer hiç sormaz bana sonra söyleyince de ben sana yeme mi diyom al ye der 
(24 puan) tarafından
Kavgalıyız ya gözümün önünde yiyor biz böyle yetişemedik ama annemiz babamız hamile komşunuz oldu mu kokar diye tabaklaa yemek yolları günah
tarafından
Biz de öyle canım hiç tanımasam bile hamile olunca veririz ama inan görmemiş olunca böyle oluyo ben de kızıyorum eşime hep görmemişsin diye
0 oy
(771 puan) tarafından
Erkekler bukadar dusuunceli degi bizim ailemizdn gordugumuz başkadir  eşimiz yapmayinca zorumuza gider  en iyi hic bisey beklememek cunku ne kadar cok dusunmesi beklersen okadar sen uzuluyrsun
(24 puan) tarafından
Evet doğru söylüyorsun canım hassas dönem deyiz ekstra Bi takıyorum
(771 puan) tarafından
aynen ole herseye takiliyoruz bak bende cok takiyorum herseyi   ama sunu anladim eşimden ne kadar biişeyleri duşunmesini beklersem okadar ben yipraniyorum oyuzdn en iyi ondn hic bisey beklemiyorum    en azin daha az canim.yaniyo
0 oy
tarafından
Boğazından nasl geçiyor acaba bnm eşim kavgalı da olsak zorlar bni yemek için 
(24 puan) tarafından
İşte yazıklar olsun
(0 puan) tarafından
Oyle deme bu zamanlarda cok gergin ve cok duygusal oluyoruz bizim eşler biraz düşüncesiz sanırım ama emin ol farkında değildir düşünemiyodur sakın gerilme üzülme olur mu bir bebişin var onu hep hatırla güç toplarsın pişman da olma sakın coğu insanın duasını biz yaşıyoruz cok şükür :)
0 oy
tarafından
Eşin için değil cnm bebiş için otur ye canın istemiş sonuçta 
0 oy
tarafından
Aaa nasıl olabikir bnde anlamadım neden kavga ettiniz mi sende inat etme ye elin ekmeği deil hoş illa simartilmak mi lazm
(24 puan) tarafından
Ben eşimin ailesinden çok çektim bunları bile bile ailesine toz kondurmayıp onları melek yapıyor. Benim de hatam vardır illa ben hatasızım diyemem insanız illaki vardır. Bir kere olsun ya benim ailem de yanlış tı şurda demiyor onca haksızlığa karşı
(24 puan) tarafından
Sırf ailesi için bu tavırlar ailesine konuştuğum için küsüyor bide küsme huyumuz var
tarafından
Bak canım erkekler haksız olsa da asla demez annem haksizdi vs diye
Ben emin ol senden daha beter şeyler yaşadım üstelik yeni gebesin bunları stres yapıp bebeğinin kolik olmasina sebep oluyosn canım unutma
Sen melek rolü yap aikesine karşı eşine de kötüleme kaybeden sen olursun çıkmaza girer ilişkiniz
Yaşın kaç ? 23 yasinda öğrendim hayatı resmen neyin ne olduğunu
Asla eşime şikayet etmedim bak kocam yeri gelince onlara Cat cat lafını soyluyo
Ben kötü davranmiyorm aksine bişi yaparım evde onlara yollarim
Arar sorarım eşim de bilir bunları
Şimdi onlar bana kötü bişi desin veya konuşsun eşim hemen beni savunur hakkını yemeyin diye
Bunları zamanla anlayacaksın
Bak bunları burda sana kimse demez üç beş kişi dışında
Aaa haksızlık bu odun erkek bilmem ne derler
Eşin blkide iyi bilemem hemen kötü kefeye koyma
Sakin kal her zaman bazı kötü şeyleri görmezden gel veya kabullen cnku eşinin ailesi
Senin ailen eşine hata yapsa sende kabul edip ters olmazsın demi
(24 puan) tarafından
Bende bunu başarabilsem keşke susmayı öğrensem haksızlığa gelemiyorum işte evlilikte sanırım haksızlık ta olsa susup beklemeyi öğrenmem gerekir
(24 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ayrıca
tarafından
Basarman gerek mecbur yoksa evliliğin çıkmaza girer bu şekilde dediğim gibi ilerle saçma sapan şeyleri hiç takma kafana
Emin ol meyvesini yersin

Rica ederim
(24 puan) tarafından
Çok sağol iyi geldi gerçekten
(24 puan) tarafından
Birkaç gün annem de kalıyım diyorum bunalttıkta birbirimizi
tarafından
Esinde ceza veriyo anlar bu durum ustunde
Bence git yanına saçma sapan şeyler yüzünden birbirimizi kirmayalim de
İletişim kurmayi öğrenin annenin evine gidecen ne olck aklı sıra bana ders veriyo der daha kötü olur
Değmez yani anliyo musun
Hele evin ayriysa hiç takmican kapıyı kapat duyma senin baya çalışman lazm bu konu da
0 oy
(877 puan) tarafından
Bwnde yemek yüzünden inat ettim açım şimdi düşüncesizler işte
(24 puan) tarafından
Ne yazıkki öyle canım
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Seni tanıyosa inadından yemediğini anlıyosa zorla ağzına koymalı. Bende yaparım bazen eşime sinirlenip böyle şeyler. Sen yemezsen yemem bilmem ne der. Zorla ağzıma sokar. Biraz düşüncesiz oluyo bu erkek milleti boşver canım 
(24 puan) tarafından
Aynen öyle canım benimde beklediğim bu en iyisi gerçekten bişey beklememek
(1,635 puan) tarafından
Valla benim herifte bazen umursamaz bazen çok üstüme düşer. Günü gününü tutmuyo bazen. Belki işle ilgili sorunu vardır bilemedim ki
0 oy
(121,298 puan) tarafından
Hamilesim sen canım çekti demissin kiz inat gurur yapma gebelikte yaa git otur yee takma bile 
0 oy
tarafından
Esler arasinda inat iyi degil ayrica ailelerle ilgili tartismayin onlari iliskinizden uzak tutun 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Hamilesin al veya ye dememesi ayıp yani 
0 oy
(301 puan) tarafından
Bence biraz lüzumsuz abartmışsın   amannn  git yee sende kendine ayrı tabak yap görmezden gel .adam bi kuru yemiş vermemiş diye taaa neler dusunmmusun

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 496 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Dertli An_ne (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 491 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 330 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde Aytac Sirinova (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,652 göst.