0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kızlar açıköğretimden tıbbi sekreterlik okuyan var mı dersler nasıl zor mu

9 Cevaplar

0 oy
(10,042 puan) tarafından
Kiz tibbi sekreterlik okunmaya degecek bi bolum degil bence okumayan herkes onu yapiyo zaten
tarafından
gerçekten mi ya
-Reklam-
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Evet görümcem okuyo aciktan
tarafından
dersleri zor mu acaba
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben yarı da bıraktım. Zaten 2 yillikti. 1.sinifi geçtim ama tıbbi terminoloji dersinden kaldım. O Latince.hastalık ameliyat.bilmem.ne isimleri.ezberlenmiyo yahu. Ama.sertifikasini aldım. Hoş.o da.bi ise.yaramadi. torpil olmayınca:)
tarafından
açıktan mı okudunuz açıkta öyle bir ders ismi yazmıyor
(5,361 puan) tarafından
Ayy bende birinci sınıfta bıraktım bilmiyorum benm de galiba o dersti kaldim çok pahalı yaaa sürekli para yetismiyordu bnde birinci sınıf okudum ikide bıraktım :/ sen serftika nasıl aldn
(4,651 puan) tarafından
Halk eğitim den aldım canım. 2013 senesiydi galiba.  Ya hem.para yetmiyo hadi onu da geçtim sınavları ilde pluyo. Sabahtan çıkıp gitmek.yetismek çok zor . Gına geldi yanii
(4,651 puan) tarafından
Nurcannur evet açıktan. Yıl.2016 ama baya oldu.
(5,361 puan) tarafından
Ayy evet evet bende bı okadir oyuzden bıraktım İstanbul Pendik'te otryordum önceden baktım kartal tuzla çıkmış çocuğum küçük araba yok bişey yok çocuğuma bakacak kmsede yoktu yani hiç sınava bile giremedim bıraktım valah gına geliyor yaa her dönem her ders için para kayıt parası bir yandan resmen para tuzağı
0 oy
tarafından
Ataması çok zor canım ya
tarafından
baya alım oluyormuş ama ayrıca özelde de çalışılmıyor mu
0 oy
(1,949 puan) tarafından
16 bin civarı alım oldu. Atanan atandı. Bir daha o kadar alım olur mu bilmem. Açıköğretim,örgün eğitim ve kurs seçenekleri var. Çok yani.
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Hep çıkmış sorular çıkıyordu sınava girercegim zaman 
tarafından
peki çok teşekkür ederim
0 oy
(252 puan) tarafından
Kuzenim 2 yıllık tan okundu bu sene atandı deprem bölgesine bu sene çok alım oldu
tarafından
hmm anladım teşekkür ederim
0 oy
(361 puan) tarafından
Evet okuyorum 2. Üni olarak 
tarafından
nasıl peki zor mu drsler
(361 puan) tarafından
Yok zor değil çalışana her şey kolay
0 oy
(95 puan) tarafından
Bende okuyorum canım İstanbul üniversitesinde açıköğretim fakültesinde ikinci sınıfa geçtim 
tarafından
dersler zor mu
(95 puan) tarafından
Sözel ağırlıklı canım ilk senede biyoistatistik diye bir ders vardı sayısal olarak birinci döneminde ama sözel olarak da tüm detayları bilmeni istiyorlar yani sınavlarda sorulan sorular baya ince detaylar oluyor her okulda böyle mi bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Demet2011 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Princess_s mother (590 puan) tarafından soruldu

380,023 soru

11,375,780 cevap

34,862 kullanıcı

...