0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (224 puan) tarafından
Cevaplayanlara şimdiden n kocaman kalplplerrr

İlk sorum kızlar ilk çocuğumda sütüm 5 günde geldi geldiğini anlamadım bile 2 gün sonra çekildi azaldı baya şimdi 2 .çocukta aynı sorunu yaşar mıyım

2 sorum çocuğumun burnunda damar mavi renk herkes oğlun oluyor diyolar gerçeklik payı varmı

Bu arada hamile felan değilim sadece süt konusunda baya çile çektim onun için sorayım dedim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Postun kapanır birazdan 
(224 puan) tarafından
Neden
tarafından
Başlık açıklayıcı değil diye
(224 puan) tarafından
Hmm anladim
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Mavi damar konusu tamamen hurafe bunu soyleyebilrim. Ilk kızım oldu öyleydi şimdi yine 4 günlük bir kızım var
(224 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benim kızında tam kaşinin altında var. Herkes soruyor ne oldu kaşi morarmis diyorlsr. Ama damar
(224 puan) tarafından
Demekki gerçek disi
tarafından
Ney gerçek disi
(224 puan) tarafından
Mavi damar
0 oy
(692 puan) tarafından
Baya damarlı kıza tekrar kız oldu bu tez çürüdü ben elendim ikinci soruyu bilmiyorum teşekkürler:)
(224 puan) tarafından
Ahaahah sağol bebegim
0 oy
(1,179 puan) tarafından
İlk sorunu şöyle cevaplayayım ilk çocuğumda sütüm oluk oluk akıyordu göğüs pedi falan kullanmama rağmen taşardı ilk 5 ay hastane kontrolü haricinde evden dışarı çıkamazdım şmdki çocuğumda artı kullanmak zorunda kaldım. Her doğum farklı oluyor psikoloji ve fiziksel etkenkerden de değişebiliyor

2.si ise tamamen hurafe 
(1,179 puan) tarafından
Mama kullandım 5.ayda da ek gıdaya başlattı doktorumuz
(224 puan) tarafından
Sütün az di demekki
(1,179 puan) tarafından
Evet hem de baya yani her çocuk dönemi aynı olmuyor
(224 puan) tarafından
Doğrudur işte bende pek hatta hiç iç açıcı bı lohusalık yasamadim
(1,179 puan) tarafından
Valla ilk çocuğumdaki yaşadıklarımı bilenler ikinciye nasıl bu kadar çabuk karar verdin diyorlar hatta kardeşim hep şu cümleyi kurar abla sen Alparslan dan sonra nasıl cesaret ettin hiç mi korkmadı gözün der

İlgili bir soru bulunamadı

381,739 soru

11,428,286 cevap

34,988 kullanıcı

...