0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (295 puan) tarafından
Bu uc dort gundur lekelenme var adet sayılır mı normalde adet olunce ılk leke gelir sonra baya kanama olur spiralden dolayı ama bu kadar lekelenme suresı olmazdı kanamam yok bı ay ıcınde ıkı defa adet oldum ama bu adet degıl lekelenme olur mu boyle gusul gerektıtmı

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sprialden dolayı oluyor. Benimde öyle oluyordu. Cikarttirdim spirali
(295 puan) tarafından
Gusul gerektırımı ılıskı olmaz dımı
tarafından
Valla kesin birşey söyleyemem tam bilgim yok ama ben namaz kilmiyordum lekelenme olunca. Bitince gusl alıyordum. İlişkide olmuyordu. Hatta hep diyordum ki. Spiral beni lekelenme yaptığı için hamilelikten koruyor☺️  sürekli lekelenmem oluyordu. Kanamam normalde 7 gün süre 10 günden fazla sürüyordu. Haliyle bir ay içinde temiz olduğum gün sayısı 7-8 gün du.
Ağrı'da yapıyordu . Sürekli hafiften bir ağrım oluyodu.
Dayanamadım cikarttirdim rahatladım valla
(295 puan) tarafından
Benım 7 aydır bar ılk defa lekelenme oldu agır ıs falanda yapmadım sasrdım
tarafından
Ha o zmn bilemiycem cnm.
Benim takar takmaz başladı. Öylede devam etmisti
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Spiral ara ara yapıyor canım 
(295 puan) tarafından
Gusul gerekımı
(7,376 puan) tarafından
Ben alıyordum canım ama 10 günü geçtiyse özür sayılıyor ben kendim rahat edemediğim için alıyordum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
16 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smrmhmt (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
8 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
3 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 40 göst.
18 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva4545 (759 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,087 cevap

34,988 kullanıcı

...