0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Faturanız geldimi bu ay çok zamlandi yavv cookkk kapatamioz da şimdi anlaşmamız var :(( 

3 Cevaplar

0 oy
(8,693 puan) tarafından
Taahhütünüz süresince niye zam yaptılar ki? Kaça anlaştıysanız o. Bir de sanırım taahhüt süresi onlar 2 sene de imzalattırsa 1 sene sonra vazgeçebilirsiniz. Bir araştırın 
tarafından
Doğalgaz aboneligi gibi mesela taaahutle alakası yok canım malesef zam yapıldığında faturaya işleniyor.%300 zam yapıldı bukadarida gerçekten günah.6 ay kadar kaldı bakalım bı konusacaz abonelik kapatma ücreti istiyorlar nekadar istiyorlar soracagiz
(8,693 puan) tarafından
İşte bu fiyatlandırma yüzünden ben hep taahhütlü yapıyorum. Kablonet baglattık. Aylık olanı da vardı ama fiyatlar sabit kalmaz diye 2 senelik yaptık
tarafından
Kablonet dediğin ne canım hiç duymadım
(8,693 puan) tarafından
Yine Superonline, ttnet gibi internet. Ttnet alt yapısını kullanıyor sanırım. Daha Uygun bu ikisine göre.
tarafından
Himm sağol canım araştırayım bakalım kafamıza yatarsa bizde ona geçeriz.kimseye söyleme kız zam gelmesin bunada.talep arttıkça zam yapıolar:)
(8,693 puan) tarafından
Temmuzda belki zam yemiştir bilmiyorum:/
-Reklam-
0 oy
(9,116 puan) tarafından
Valla lanet ettim TTNet e. Faturaya ek modem almıştık onun için kapatamiyorum. Bitince gününde gidip kapaticam
tarafından
Kız yani %300 zammı odeyecegine tek seferde öde cezası neyse kurtul.bi bak bakalım fark kaç TL yakın bı fiyatsa bekle dicemde daha bunun yilbasisi var da var
(9,116 puan) tarafından
Valla aradım bir. Kapatmak için şimdi senden gazı aldm.sjsjjs d smartla işbirliğine başlamışlar. Kapattım TT neti. Artık d smartliyim. Fatura da 100 TL aşağı cektiler..bir sene taahhüt var yine. Bakalım hayırlısı sjsjsj düştüm yine bir batağa sjsj
tarafından
Taaahut var diodun kız ucret talep etmedilermi nasıl oldu bu faturana yansitmayacaklrmi kapama ücretini:)))ahhha valla bı biseyler yaptın hayırlısı:)
(9,116 puan) tarafından
Yok anlaşmalı olduğu için bişe ödemeyecekmişim. Bakalım inşallah başka bir kazık yemedim sjsjjsjsj
tarafından
Kız başına başka bişey gelmez inşallah fişekledim seni biraz burdan.ben gidemedim çarşıya.olmassa aratacam eşime yarın.
0 oy
(5,146 puan) tarafından
Sözleşme süresince hiç bir zam uygulanmaz çünkü ben 1.5 senedir 87 ödüyorum Vodafone nete
tarafından
Türk Telekom farklı demekki bilemiyorum soracagiz bakalim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
4 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 124578 (405 puan) tarafından soruldu

393,794 soru

11,776,303 cevap

35,795 kullanıcı

...