0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (2,472 puan) tarafından
Esmle nette baya ilan takip ediyoruz sifir daire qlmak hayalde 25 30 yillik evler cokkk pahali kredi cekmeye yanasmiyor seneye diyo devlet tesvikiyle arz artirilirsa biraz olsn fiyatlarda dusus olur diyo mart ayina kadar beklemede kalalim nasilsa babamlarin tarlalari da satilir oradan pay alirsak daha az kredi cekmis oluruz ikinci el fiyatlar zaten maksimum swviyede daha da ileri gidemez diyo siz ne dusunuyorsnz

9 Cevaplar

+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Bu ülkede çıkan hiç bir şey dusmezzzzzz
tarafından
Ha günah ha şirk ne fark eder arkadaş ne güzel yazmış uyarmış dinimiz kabul etmiyor ötesi yok yapan da yiyen de kendine yapar
(2,472 puan) tarafından
Sirkle gunah ayni sey degil Allah in affetmedigi tek gunah Sirk tir acik ayette belirtilmistir
Faizde 3vet buyuk gunahlardan inkar etmiyotuz gunah gunah diyoruz
(1,071 puan) tarafından
Yok anlatamıyorum. Şirk ortak koşmak başka ilah kabul etmek. Tevhid e aykırı davranmak. İkisi ayrı şey diyorum sadece
(1,763 puan) tarafından
Allah faiz yeme diyor açıkça uyarıyor ben bugün yiyeyim yarın nasılsa tövbe ederim demek malesef doğru bir durum değil bilerek yapilan bir gunahin bedeli büyük olur
(2,472 puan) tarafından
Kardesim.bunalomdaykm.borc versjn de birileri girmeyelim lutfem bu konuda ustelemeyin knkarci degilim beni yalnizca Allah yargilar
-Reklam-
0 oy
(5,457 puan) tarafından
Bence düşmez artar
(2,472 puan) tarafından
1+1 bile gucumuz yetmiyo
(5,457 puan) tarafından
Valla öyle canım herşey aldı başını gidiyo bizimde niyetimiz vardı ama elimizde olan bilezikle kendimize uygun bı araba aldık değiştirdik eski araba ile
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Düşmez daha da artar 
(2,472 puan) tarafından
Biras daha artarsa hic kimse alamaz boyle de gitmeneli
(1,237 puan) tarafından
Mesela altın sürekli artıyor araba fiyatıda artıyor ev 2 katı artıyor ev alan aldı işte artık zor almak
(2,472 puan) tarafından
Imkansiz artik
(1,237 puan) tarafından
Alınan maaş evi zor geçindiriyor Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Bu yaşıma  kadar artan birşeyin düştüğünü hiç görmedim
(2,472 puan) tarafından
Suan paramiz kardesimin yasadigi toki evine yetiyo kars ta yssiyor acaba ordan mi alsam
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Ülke şu anda sömürge altında çıkan bişey düşmez aksine daha kötüye gidiyoruz. 
(2,472 puan) tarafından
Suan paramiz karsta 1+1 e yetiyo kredisiz kardesim yasiyo esim krediye yanasmiyo orayi mi dsuunsem bilemedim
(2,472 puan) tarafından
Benim esim kredi dedim mi adam tuykeri ayaga kalkiyor gecen sene cok uyguna evkeri kacirdik krediye girmedigi icin simdk p ev milyon oldu
(6,306 puan) tarafından
Bizde de araba öyle oldu. Evime o kadar dil döktüm arabayı yükseltelim diye dinlemedi seçimden sonra düşer dedi. Bu hükümet varken düşer mi hiç? Daha da yükseldi şimdi alamıyor.
(2,472 puan) tarafından
Hala dusecek mi diyo yoksa esom 5 yildir oyle diyoda
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ya orta hasarli evler bile kirasi 10  12 bin .hicbirsey düsmez daha.
(2,472 puan) tarafından
Valla bilemiyorum bu ne is bu ne gidis
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Düşecegini sanmiyorum belki sartlar duzelir
(2,472 puan) tarafından
Ins duz3lsin bir an once dilegim o yonde
(3,477 puan) tarafından
İns cnm
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Canım gelecek sene bu zamanki fiyatlara ne kadar da iyiydi diyeceksiniz 
(1,189 puan) tarafından
Canım gideceksiniz derken evi almaya gittiğinizde kontrole gideceksiniz tapu falan olduktan sonra kendi olduğunuz yere geri dönersiniz ayrıca İzmir'de kiralar daha çok Kars'ta öyle degil
(2,472 puan) tarafından
Evet haklisin kars ta kiralar cok uygun
(1,189 puan) tarafından
Yinede siz bilirsiniz cnm
(2,472 puan) tarafından
Esim asker izin alipta gidip gelemez o kadar luks ki imkani yok o fiyata olmasinin cok sasirdim acikcasi
(1,189 puan) tarafından
Hakinda hayırlısı cnm
0 oy
tarafından
Gün gün artış oluyor seneye olan fiyatı düşünemiyorum bile :((
(2,472 puan) tarafından
Ya paramiz kars ta kardedim yasiyo orda ondam bilgim.var 1+1 e yetiyo deli seutan ordan al diyp
tarafından
Biz durmadan ev alacaz ha alacaz diyoruz hop almıyoruz bi bakıyoruz fiyatlar tavan arsa alınsa daha mantıklı deprem var her an olabilir kendinize 1 kat yapsanız bile yeterli
(2,472 puan) tarafından
Onu da dusundukte kupon arsalar da daire fiyatinda diger kalan arsa alinsa ne kadar beklicen belli degol mutehait girer mi girmez mi
Kendimis yapma olayi tamamen zor demirin tonu 20 bin lira isi bilmeyinin kurnazi (dolandirani) cok olur ruhun bile duymaz o yuzd3n arsa isi de riskli
tarafından
Orasıda öyle :((

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 329 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 154 göst.
0 oy