0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (340 puan) tarafından
Kızlar selam Perşembe sabahı ikinci bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım çok şükür. Fakat bir sorunumuz var. Bebeğim ememiyo yani 1 saat memede dursa bile doymuyo çocuk bende dünden beri sütümü sağıp o şekilde biberonla veriyorum. Sarılık olmasından çok korkuyorum . Sizce hata mı ediyorum böyle yaparak. Arada gene memeye koyuyorum kokumu alsın memeyi unutmasın diye biraz daha büyüyünce en azından guclenince daha rahat emer mi yoksa bırakır mı sizce? 

3 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
Yaşı uzun olsn kuzumm biberonun rahatligina alisirsa seni emmez kizimda oyle oldu asla emziremedim seni emsin hic sagma biberon verme canim
(340 puan) tarafından
Amin inşallah bacım sağolasın. Ya doğru söylüyorsun da hiç doymuyo çocuk bide göğüsüm aşırı büyük o da ememesinde bı etken ondan dolayı hastalık kapmasın diyorum bide 14 aylık bı bebeğim daha var küçük olan gece aglayinca büyük de kalkıp uyumuyo ikisiyle aynı anda başa çıkmak zor oluyo
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Zamanla emdikce çene kasları güçlenir canm bende aynı şeyi yaşadım biberonla verme 
(340 puan) tarafından
Ay ne yapcam hiç bilmiyorum gerçekten 14 aylık olan küçüğün sesine uyanıyor gece hemen uyuyamazsa saatlerce bide onunla uğraşıyorum biri memede biri elimde deli oluyorum kıyamıyorum da ikisine günahım geliyo göğüsüm büyük diye ememiyo çocuk ilk bebegimde de öyle olmuştu onda da gece sabaha kadar oturuyorduk ama bunda öyle şansım yok diğeri sese uyanıyor diye odadan çıksak bile gene kalkıyor
(13,887 puan) tarafından
JAnladım canm zor valla büyük meme sıkıntılı oluyor ama ilkte öyle olyir daha yeni süt dolduğu için biraz zaman geçsin bebeğin daha rahat emer
(340 puan) tarafından
Ay inşallah o zamana kadar da biraz sağıp biraz emzirip devam edeyim en iyisi ne memeyi unutsun ne aç kalsın minnoş
0 oy
(3,425 puan) tarafından
Ben de yeni  Doğum  yaptım sütüm az ve meme ucu emzik ile emziriyorum  bazende pompayla sahip veriyorum  yine doymuyor mama takviyesi yapıyorum 
(340 puan) tarafından
Benim göğüsüm çok büyük ondan bebeğim ememiyo malesef rabbim evladını sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah bacım
(3,425 puan) tarafından
Amin  inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
0 oy
3 cevap 56 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glsm.ordu.12 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu

380,748 soru

11,399,734 cevap

34,929 kullanıcı

...