0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından
Kızlar Biz bir apartmanda oturuyoruz elti kaynanam görümcem annesiyle oturyor boşandıği için bir kızı var eltim kocasnın ailesini pek sevmez cok fesat nankör kıskanç bir insan cocukları cok kıyaslar herkesi kıskanır kaynanamı sevmez daha neler neler neyse Görümcem boşanacagi zaman ben beraber gezmeye alştrmicam kocamlada gezecegim zamanlar olcak diyordu şimdi hergün kaynanamlarda kocasyla beraber kaynanami görmcemi akşam cafelere götürürler kahvaltya giderler ayrıca ben görmcemle kizimi parkta paylaştım diye bana yorum yapmştı kendi kızı icin "ayşe nerde" diye bugün eşimle kaynanam konuşmuş bize hic söylenmyor falan diye kaynanamda sizde plan yapın abine brakmayin falan diye biz zaten dogru düzgün gezemyoruz bide sanki özenmişte taklit ediyoruz gibi siz olsaniz nasil davranrsiniz? 

3 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Çok muhabbet tez ayrılık getirir. Cocuk gibi gorumce mi gezdirceksiniz? Sen aynisi devam et
(92 puan) tarafından
Bide benim eşim hep ihtiyacin biseye varmi diye sorar harcliğnı verir cocuguna biseyler alır ihmal etmez yani napsak yaranamyoruz anam iki yüzlü olmak gerekiyor bu devirde
(2,705 puan) tarafından
Ay bosver hic bulasma yarin obur gun yapmasaydin demeyeceklerinin garantisi var mi? Daha fazlasina inan gerek yok. Obur eltinle de mutlaka bı yerde patlak verirler
(92 puan) tarafından
Eltimle aram bozuk zaten görmcemin kizyla benim kizimin dogum günleri arasnda 1 ay vardı bende ilk dogum günün de babaszlgi hissetmesin bir kutlayalm dedim görmceme 600 liraya masraf yaptim eltimede pastayi yaptrmştm buda doğum günü gectikten sonra ki gün başka bir konudan tartştı kendi kendine söylendi küstü kıskançlğından hep
(2,705 puan) tarafından
:))) bu eltiler hep saka gibi olmak zorunda mi ya. Valla naparlarsa yapsinlar sen mesafeni koru en guzeli
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Hepsini görmezden gelir keyfime bakarım 
(92 puan) tarafından
Öyle yapmaya calşyorum eltim kendi kızyla görmcemin kıznı paylaşıp fstklari gezmeye ckardik diye durumlar paylaşyo biz yapsak kıyameti koparır o kadar igrenc bir insan
(1,072 puan) tarafından
Valla görmek istemediğim kişileri TLF listemde dai tutmuyorum
0 oy
(92 puan) tarafından
Kendim yorum yapnca post üste ckyormu diye deniyorum şuan....

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 402 göst.
8 saat önce Aile kategorisinde Umeyr (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 720 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 394 göst.