0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya inanır mısınız eşim 7/24 çalışıyor resmen ya. Sabah 7 /7:30 gibi evden çıkıyor akşam ne zaman geleceği belli değil. Güya 7 de gelecekti (normalde 6 da falan evde olur). Saat 10 oldu hâlâ yok. Mesaj attım 9 da. Nerdesin diye bakmadı. Demin ne zaman gelicen yazdım az dur kafam sinirli zaten diyor. O da bilmiyor ne zaman geleceğini. Mesai parasını da vermiyorlar. 2 Aydan fazla oldu pazar günleri bile çalışıyor. Bi tek dün izni vardı o da bilgisayar bakımı varmış o yüzden gerek yokmuş ona. O yani onda da köye çalışmaya gitti. Adamı göremiyorum resmen ya. Tamam çok şükür bir işi var ama yani ne bileyim o kadar çok sıkıyorlar ki. Ben bunaldım. Eve geliyor yorgunum deyip yatıyor. Ne Bi hoş sohbetimiz kaldı ne beraber yemek yediğimiz..

Öyle işte. Darlandım yazayım dedim. Öyle 

4 Cevaplar

0 oy
(3,628 puan) tarafından
Ozel sektorun pisligi iste adamin butun hayatini al ama hakkini verme. O parayi nasil helal yiyebiliyolar cok merak ediyorum. Ne demek mesai parasi vermemek ne demek tatilsiz calisma. 
tarafından
Valla ben de anlamıyorum ya. Hem para vermezler hem tatil yok. Hafta içi işi olsa izin alsa onu da vermiyorlar
-Reklam-
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun karsina al konus ayarlasin kendini sadece calismakla olurmu canim
tarafından
Onun elinden gelse yapıcak ama işte. İş müdürlerde bitiyor
0 oy
(296 puan) tarafından
Ne işle meşgul acaba çok merak ettim 

Maalesef kuzum bizimde kahvaltımız var akşam yemeğimiz yok hep yanlızım
tarafından
Beton üretiyor. Mikserlere bilgisayardan beton yüklüyor. Raporları o düzenliyor. Yeri geliyor dışarda da kürek sallıyor. Kolay iş değil ya
(296 puan) tarafından
Hiç bir işin kolaylığı yok kuzum ya rabbim yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Ah bu geçim sıkıntısı.ev gecindirme telaşı ne kadında mutluluk bırakır ne adamda can bırakır.onada yazık valla.benim eşimde eski işinde öyleydi yaranamadi okadar çalıştıki canı cikiyirdu.sonra bı bahane ettiler işten cikardilar.cok şükür şimdi yine iş buldu aynı sektörde kafası rahat iş yönünden.orda mesailerle çok iyi para alıyordu burda 2 bin az alıyor ama dinleniyor yorulmuyor.o da hayattan bezmisti bende senin gibiydim kış ayıydı bide dışarı cikamiyorum patliyordum evde çocukta hep beni gör derken oda bunaliyirdu şimdi gerçi yaz calissada umrumda olmaz kızımı alıp geziom:))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 219 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,074 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 734 göst.

397,188 soru

11,879,620 cevap

35,995 kullanıcı

...