0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (3,771 puan) tarafından
Öyle fazla kavgalı bı evliliğim yok  4senelik olacak

İki insan biribrine illa asikmi olmalı sadece sevgi yetermi 

Güven nasıl olur onu bilemiycem insanogluyuz cunku .

İletisimsizden oluyor 10 gündür annemgildeyim mecbur kalmaliyim rahatsız annemmm 

16 Cevaplar

+1 oy
(163 puan) tarafından
Sevmekten çok sevilmenin önemli olduğunu acı bir şekilde öğrendim güven zaten olmazsa olmaz aşk bilmiyorm bir çiçeği sularsan büyür bence sevildigin ortamda sana su verene her türlü çiçek açar aşık olursun
-Reklam-
0 oy
(7,334 puan) tarafından
Valla ben aşk insanıyım bir insan karşısındakine aşıksa eğer o merhametli, saygılı, düşünceli oluyor 
(119,526 puan) tarafından
biz asık oldukda noldu yandik cayir cayir ☹️
(7,334 puan) tarafından
Ben aşık olmadım;)
(119,526 puan) tarafından
ben oldumda noldu sankim ;(
(7,334 puan) tarafından
☹️☹️☹️☹️.

Olsun kız AŞIK oldun varmı ötesi
0 oy
(6,378 puan) tarafından
Ne sormak istedigini anlamadim
(3,771 puan) tarafından
Yani illa sadece sevgiyle olurmu demk istedim
0 oy
tarafından
Sorun ne tam olarak sorunun başına yorum yapım sevgi saygı en önemlisi.en son cumleni biyere baglayamadim
0 oy
tarafından

Evlilikde sadece sabır var bacım valla bak hergun birseylere sabır çekiyorsun :D

(105 puan) tarafından
O kadar haklısın ki :)
0 oy
(891 puan) tarafından
Evliliğin bir kalıbı yoktur bence partnerlerin kişiliklerine yaşanmışlıklarına doğduğu büyüdüğü çevreye göre şekillenir.. Bazı evlilikler var hakaretler kavga gürültü havada ama devam ediyor aksine güllük gülistanlık evlilikler var onlar  da devam ediyor.. Ama en temelinde muhakkak saygı ve güven olmalı bunlar olmazsa ya yıkılıyor ya da ömür boyu mutsuzluğa mahkum oluyor.. 
0 oy
tarafından
Evlilik güzel ama iki farklı bireyin birliğinden dolayı yorucu olabilen uzun bir yol. Bu zorlu yolda sevgi olmadan yürümek gerçekleştirilse bile çok zor olur. İki taraf da birbirini olduğu gibi kabul edip samimi net olursa insandan anlayan kalp kırmayan sevdiği eşi hatrına onun mutluluğu için bir şeylerden ödün verebilen biri olursa bir de güven olmazsa olmaz şamda kayısı. Aşk denilen şey sevgiye dönüşüyor çünkü alışılmışlık oluyor. 
(3,771 puan) tarafından
Öyle tartışmamız olmaz iletisimiz yok suan düzgün bana haber veermeden isee gitti memleketdeyim şuan işi çok yoğun oluyor
0 oy
tarafından
Vala sevgi ,saygi şart tabiki guvende onemli yoksa sarsinti oluyor,,ama aşk ilk gunkuler gibi olmuyor
(3,771 puan) tarafından
Aşk için değil sevgi sadece uzun süre baglarmii bide iletişimsizlik. Var 10 gündür ayrıyız üç kere mi ne aradı bende aramadim
(2,150 puan) tarafından
10 günde üç kere çok az bence nasıl dayandimiz
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Karşılıklı aşk karşılıklı sevgi karşılıklı saygi karşılıklı anlayis karşılıklı düşünce karşılıklı ilgi karşılıklı merhamet. Tek tek karşılıklı yazdim cunku tek tarafli olunca uzun surmuyo. En onemlisi de saygi cunku ilerleyen yaslarda ask sevgi degil saygi onemli oluyo saygi yoksa eger hic biri olmaz.
0 oy
tarafından
Zaman zaman değişiyor bazen arkadaş bazen sevgiki bazen sırdaş bazen eğleniyosun bazen de düşman oluyorsun bunlar normal her zaman bir düzlükte gitmez hiç bir sey o yüzden yaşadığın anın tadını çıkar:)
0 oy
tarafından
Valla ben mantık insanıyım ama şansıma hem sevdiğim hemde değer verdiğim biri ile yoluma devam ettim..

Kavga gürültü sevmiyorum evin içinde eşimde sevmez saygı vok önemli evlilikte zaten sayan insan seviyorda
0 oy
(4,436 puan) tarafından
Ortak zevkler olmalı. Birlikte sohbet etmekten, birşeyler yapmaktan keyif almalı insan. Güvenmeli. Güvensiz evlilik asla olmaz. Güvenmeli ki sırtını dayayabilsin. El ele müşretek yürünmeli yolda. Biri düşünce öbürü kaldırmalı. Bi tökezlediyse diğeri sırtlanmalı. Yol arkadaşlığıdır evlilik. Ama yürünen yoldan, sırf onunla yürüyorsun diye bile keyif alınmalı. 
0 oy
(2,150 puan) tarafından
Bir filmde anne kızına diyordu ki sen sevdiğine değil seni sevene var diye .öğle birşey işte .değer veren sevgisini hissettiren biri ile evlilik çok güzel birşey . 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım sevgi varsa gerisi geliyor yani sevgi varsa ilgi alaka saygı hepsi geliyor zaten saygı ilgi değer yoksa ne sevgi vardır ne aşk vardır 
0 oy
(287 puan) tarafından
Bizde 4 senelik olucaz bir kaç ay sonra eşim gerçekten ilk görüşte aşık olmuş ama ben çok sonradan bağlandım aşk ne bilmem ama kocamı seviyorum :)
0 oy
(522 puan) tarafından
Yaa bence 2 tarafından birbirine ilk önce saygi duymasiyla başlar. Saygı varsa sevgi muhabbet bence güven bile gelir. Evlilik guzel şey zorlukları olsa bile

İlgili sorular

+5 oy
25 cevap 909 göst.
4 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 873 göst.
9 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
4 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
21 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,035 cevap

34,975 kullanıcı

...