0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (97 puan) tarafından

Selam kızlar 1 haftadır sancılarım vardı ve vajinamda bıçak batması gibi acılarım vardı. Bugün kontrole gittim doktora nst çekti. 36+6yım. Doktor nst de sıkıntı çıkarsa beni ararlar gelirim demişti. Nst den sonra eve yollandm bebek çok aşırı hareketliydi nst sırasında. Sancı da vurdu aslında hissettim nst esnasında ama bana kimse bişi demedi. Bakar mısınız sancı var mı yok mu?? 

image

6 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Üstteki bebeğin hareketleri alttaki sancın evet inip çıkmış sancıların bebeğinde hareketliymis baya nst sırasında kimisinin ki uyur düz gider çizgi arada çıkmış sancıların ama yatış vermezler daha 
(97 puan) tarafından
Evet aşırı hareketliydi sürekli o aleti kaydırdılar hatta hemşire hep böyle hareketli mi falan dedi evet 2 gündür böyle dedim. Hmmm teşekkür ederim bilginiz için :)) demek ki sancımı hissediyorum..
(410 puan) tarafından
Rica ederim canım yavaş yavaş sancılar yoklar seni arada Allah yardımcın olsun bı avazda kurtarsın ikinizide inşallah
(97 puan) tarafından
İnşallah canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sancı yok canım. Onun için göndermişler korkma çok çok düşük çıkmış.
(97 puan) tarafından
Zaten 2 kere falan ahhh dedim yani canım acıdı. Zaten durmuyordu yerinde benimki de :) yaaa ben varya full ağrı çekince bu hafta dedim kesin sancım çıkar sonra alttan muayene ederler falan diye düşünüyordum da eve gönderince noluyo fln dedim çünkü gerçekten agrım çok... Teşekkür ederim bilgilendirdiğinz için.
tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Zorlu haftalardasin ağrın olması normal. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ❤️
(97 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah ❤️
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Sancıların en fazla 60 a kadar çıkmış canım doğum sancısı olmadığı için göndermişler dir ama azda olsa sancıların var :) sağ sağlim al kucağına inşallah 
(97 puan) tarafından
İnşallah canım ya kimisi var sancın tekrar git nst çektir diyor. Kafam karıştı ya... Ama acil durum olsa doktora söylerlerdi diye düşünüyorum.. Haftaya tekrar gitcem nst ye.
(8,084 puan) tarafından
Canım geçen benim sancım yüksek çıktı erken doğum olmaması için 50 kere düşürdüler iğneler serumlar fitiller ile 60 çok yüksek sayılmaz 50 ile çıkardılar beni düşün 2 hafta oldu :)
(97 puan) tarafından
Hmmm anladım canım :) hadi bakalım o zaman bekleyelim
0 oy
(873 puan) tarafından
Cok sancın yok ama bir kac defa olms duzenlı olmamıs cnm bebegın kıpır kıpır dogumun yaklasmıs canm az kaldı yakında dogurrusn 
(97 puan) tarafından
Herkes öyle diyor :) göbeğin indi falan doğurursun diye ay hadi bakalım 40a kadar beklemek istemiyorum zaten :)))
(873 puan) tarafından
38 hafta da dogurrusn cnm bnm analı babalı buyutsn ı slh
(97 puan) tarafından
İnşallah canım benim ❤️
0 oy
(3,469 puan) tarafından
60 üstü sancı sayılıyo doğumun yakın  canım 
(97 puan) tarafından
Ay hadi inşallah :))) gelsin 40a kadar dayanmak istemiyorum :)))
(3,469 puan) tarafından
40 a gitmez heralde
(97 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(471 puan) tarafından
Düzensiz orta düzeyde sancilarin cıkmış cnm
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
5 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Artemiss (421 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...