0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından
kizlar 22 yasindaym ve kendimi bildim bileli anlimin hak ortasinda bir ben var ve o kdr kucuk bir ben de degil cok belli aldirmak istiyorm nasil oluyor hangi doktora nereye gitmem gerek devlet hastanelerinde oluyor mu ya da baska yontemlerle felan hic bir bilgim yok bilgi verir misinz ? 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben aldırdım genel cerrahıye randevu aldım gıttım adam baktı dırek cık amelıyathaneye gelıyorum dedı, cıktım valla geldı şak şuk kestı aldı dıktı
tarafından
Alnımın sag tarafı kasımın ustundeydı, yanı hayır buyuk degıldı ya ufak et bendı ama rahatsız oluyordum, acımadı hıc uyustuedular zaten tek sorun kafama ortu gexırdıler benı kestıklerı sesı duydum kırt kurt dıkerken de hıssedıyosun cok gerılmıstım
(7,998 puan) tarafından
Ayy içim bı tuhaf oldu ya :D bende sezeryanda dikildigimi hissetmistim şuan aklıma geldi çok kötüydü ☺️
(163 puan) tarafından
genel cerrahiye ben de mi gitsem ya da cildiyeciye felan mi gitsem ya da guzellik merkezlerinde felan mi benimki et beni degil ama
(119,668 puan) tarafından
gozde sadece et benlermi aliniyo normal benleri almiyolarmi
tarafından
Sen dıkıldıgını hıssetmıssın ben dıkıldıgımı kesıldıgımı acıldıgımı ust lambanın ıcındekı aynadan ızlemıstım ahshsh

Ya bak et benı degılse bılmıyorum kızlar, et benı yukarı cekıp cort dıye kesıyo ama normal benler yakılmıyor mu?
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Çok önce baya oldu ablam aldırmıştı onun büyüyordu da devlet hastanesi yapmıştı 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ben et beni cildiyeye cok aldirdim. Bi tane siyah ben vardi onuda soyledim onu plastik cerrahi baksin dedi. Bende bi gün cesaretimi toplayip gidebilirsem plastik cerrahiye giderim.
0 oy
(3,922 puan) tarafından
Yakılıyor diye de biliyorum 
0 oy
(3,635 puan) tarafından
Köprücük kemiği altında iki tane ben vardı aldırdım geçen sene bir tanesi keşke aldirmadaydim diyorum iz kaldı diğeri kalmadı ama büyük bende iz kaldı 
0 oy
(226 puan) tarafından
Ben 3-4 sene önce plastik cerrahiye aldırdım cenemdeydi ve gittikçe büyüyordu bı kaç hafta sonrasına randevu verdi o bölgeyi uyusturup aldı benmki büyük olduğu için mecbur dikiş atıldı ama şuan öyle bariz bı iz yok belli bile olmuyo uyustugu için acısını da hissetmiyosun 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ay benimde var hemde hiç bir insanın yoktur herhalde burun deligimde okulda çok dalga gecerlerdi plastik cerrahi bakar demişti cildiye bidaha da gidemedim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Randevumu aldım bekliyorum canım Plâstk cerrahiye cildiyeye gittim orda almıyolarmış
(163 puan) tarafından
ama benimki et beni degil normal siyah ben
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ablam beneson diye bir siteden ilaç getirmişti yüzündekiler için ilaç önce kuruttu sonra düşürdü 
(163 puan) tarafından
benimki siyah normal ben
(1,077 puan) tarafından
Onunkide kahverengi normal bendi bir bak istersen siteye

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
17 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 0768 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
11 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde NILHAN (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ipek6161 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu

382,179 soru

11,443,010 cevap

35,014 kullanıcı

...