0 oy
81 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Biz araba almak istiyoruz sağdan soldan ve birikimimizle bir miktar çıkarttık ama açık kaldı eşim babasına senin adına kredi çekelim ben ödeyeceğim aylık aylık dedi babası yokk dedi kestirip attı kendisinin emekli maaşı var 8.000₺ eee fındık geliride var 6 ton durumları iyi ben kiradayım tek maaş geliyor eve cocuktu kiraydı giderdi vs yardımcı olmadı ama bir ürün alcakmış eşim kendi kredi kartına aldı babasına tamam baba evlat ama tabi ki yarımdcı olcaksınız fakat bize köstekler hep düğünüm oldu kredi çektiler  halen dillerinde çok borç varmış falan falan ee mi dedi kredi çek diye yıllarca para konusu yaptı herşeyii , eşim çalışmıyordu 50₺ istedi babasından ekmek almaya paramız yoktu babası vermedi eşimin zoruna gitti sonra evlerine afet vurdu 8.000₺ nakit çıkarttı odasından baka kaldım kayınpederin kendi evi var çok zoruma gitmişti bize para yok demesi neyse işi buldu girdi eşim çalıştı o 3 ay boyunca çok çektim kendi annemde kumbara verdi ihtyacını görür diye elinden geleni verdiler yiyecek para vs vs eşimin tarafıı bi kaç sebze aldı lafını çok yaptı şuan yapılanlar aklıma geldikçe deliriyorum 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
0 oy
9 cevap 602 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Nehirr (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 465 göst.
18 Nisan 2021 Aile kategorisinde Ceren09 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 673 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu