0 oy
289 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (133 puan) tarafından

Kızlar gercekten işe yarıyor mu kılo verdırıyor mu deneyen var mı veyq baska onerısı olan var mı dıyet yapıyorum ama hep acıkıyorum. Takvıye kullanmam lazım 

image

5 Cevaplar

+1 oy
(7,673 puan) tarafından
Bunlar gerçek olsa dünyada şişman kalmaz 
(133 puan) tarafından
Hayır ama işrahı baskılıyor tabıkı. Ben özlex tea ıcerek zayıfladm bu kez yeni bsıy almak istiyorum
(7,673 puan) tarafından
Bunları ömür boyu kullanamayacagina göre bırakınca iştahın nasıl baskilanacak? Yine verdiğin kiloları alırsın öyle
-Reklam-
0 oy
(4,153 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

En buyuk hobim boyle zayiflama urunleriyle dolandirilmak:)  bi herbalife fayda gordum.15 kilo vermistim 6 sene once. Bu sefer beremedim niyeyse.4 kilo yapisti bir sendir ustume. yeni aldim forx5. Kahve iciyorum

Simdi. Tum gun birsey yiyesim gelmiyor. Metabolizmam yavaslamasin diye aksam yiyorum . Bugun 13. Gun kahveye baslayali.61.7 ile basladim  bu sabah 57.5 geldim.

tarafından
Kaç kilosun canım

Ümmü  Ahmet doğudaym ben o yüzden 3. Gün ulaşıyor buraya kargolar
(133 puan) tarafından
Ben dogum yaptım 90 la sımdı 80 oldum. Gercek kılom 55 geldi mi ürün casper sen kac kılosun
(4,153 puan) tarafından
56.3 :)) bugun. Tuyzem
Geldi almanyadan surda dort bes gin kullanmicam kahveyi cunku hergun birimizde oyururp
Yeyip iciyoruz:)yemek
İstiyorum yiyemiyorum kahveyi icince .  Dort bes gun ara veriyorum keni kendime:)) hem brakinca hemen alinacakmi verilen gormus test etmis olurum hahahah bahanemde hazir:))
tarafından
Geldi canım geldi.  Aranan kan bulundu sonunda:))
(133 puan) tarafından
Canım kahveyi ıcdın mı nasıl bı his banada amlat catladım :)))
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Doktora danisiniz ben su meshue herbalife dahiliye doktoruna danistim kadin metabolik sistemini boznak istiyorsan kullan tabi neden olmasin ustelik bobrek sistemino de tamameb bozuyorms kadin cevrende kullanan varsa uyar demisti
(133 puan) tarafından
Gerçekten mi. Ama kuzum nasıl gıdecek bu kılolar destek almadan
(2,474 puan) tarafından
Inan birazda plasebo etkisiyle fayda sagladigini dusunuyorsn mama disunda baska sreyle beslenmezsen tabi kilo.kaybi olur onemli olan saglikli sekilde verebilmek uufuk ozkani gozumuzun onune alalim doktor gozetiminde diyetisyen esliginde kilo.vrrmek mantikli
Su safsatalara para verene kadar isinin ehli iyi bir diyetisyene giderim saglik bu sakaya gelmez sonradan ah vah etmenin geri donusu de olmuyor
(133 puan) tarafından
Ufuk özkan yanlıs diyet yüzünden öyle oldu dımı
(2,474 puan) tarafından
Evrt cnm holywood diyeti yapms
(133 puan) tarafından
Acaba ilaç mı kullandı az yedi dıte boyle olur mu kı
0 oy
(279 puan) tarafından
Bunlar yalan şeyler canım inanma kiii bu ürünün sahibi olan kadında öyle aman aman zayıf değil niye kullanıp zayiflamiyor ? Bende iki gündür diyetteyim, dün çok başım ağrıyordu bugün daha iyiyim birkaç günden sonra alışılıyor bence.
0 oy
(78 puan) tarafından
Cnm sakın bu fenomenin ürünlerini alma hepsi çok kötü ve yalancı urunleri hiç yaramıyor istersen şikayet vardki sorunlarını okuyun anlarsınız ne demek istediğimi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 4,352 göst.
27 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rüyam (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
24 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...