+1 oy
1,365 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dun Sabah oğlum kızımın yedi aylık kızımın gözlerine asperox sıktı hemen yıkadım hastaneye gittim orda kan vs aldılar gözüne sıktı kan niye alıyorsunuz dedim olsun dediler. Damla verdiler katarakt damlası vermişler ankara hastanesine gittim damlayi kullanin dediler Hacettepeye gittim onlarda damlayi kullanin dedi kızım gözünü acamayacak dereceye geldi ankara şehir hastanesine gittim orda gözünü yıkadılar boyalı damla kontrol vs yapıldı göz en üst ince tabaka aşınma olmuş dediler dört damla verildi günde yedi defa öteki verilen damla katarakt için bunu kullanma sakın dedi attı. Gözlerine bant taktılar dünden beri öyle yarın sabah gideceğiz dua edin çok kötüyüm inşallah kızım iyi olur:(

18 Cevaplar

+12 oy
(8,936 puan) tarafından
Öncelikle cocugu kimyasalı maruz kalıp hastaneye gidemem eşim yok vs diye bahane uretenlere inat aynı günde 3 4 farklı hastaneye gidip çocuğunu düşündüğün için çok tebrik ederim nihayet bilinçli Bi insana denk geldik.. çok geçmiş olsun cnm her doktorun tedavi yöntemi kendine göredir ve farklıdır ilk müdahaleyi zaten yapmışsın bundan sonrası tıbbın elinde olcak dualarım seninle cnm minik yavru daha fazla acı çekmeden sağlığına kavuşsun insallah
(8,936 puan) tarafından
Doktor dediyse o başka tabi Allah şifa versin cnm
tarafından
Canimm minigim yaa :( smdi cok rahatsiz oluyodur cok mu sıkmiş cnm
tarafından
Kafasına sıkmış gözlerinede akmış hemen gördüm yıkadım ama üç hastane gezdim göz yıkama işlemi yapılması gerekmiş yapılmadı en sonunda gittiğimde akşam doktor buraya daha erken gelseydin bu kadar olmazdı dedi
(8,936 puan) tarafından
Her doktor farklı bisey söylüyor biri diğerinin tedavi yöntemini kabul etmiyor artık kime inanacagimizi sasirdik
(7,447 puan) tarafından
O kadar haklısın ki ++ bende tebrik ederim ve çok geçmiş olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayy içim kıyıldı ya nolur deterjanlari asla erisemeyecekleri yerde tütün çok geçmiş olsun inslalah iyileşir yavrum
tarafından
Ya mutlaka post aç bilgilendir bizi aklım duam kızınla
tarafından
Yarın hastaneden gelince bir ara açacağım inşallah güzel hsberlerle gelebiliriz:(
tarafından
Ya insallah yapabileceğimiz bişey olursa lütfen söyle
tarafından
Allah razı olsun dua edin kızıma inşallah
tarafından
Dualarım sizinle :(
0 oy
tarafından
Ayyy Rabb'im sifa versin inşallah çok üzüldüm 
tarafından
Allah razı olsun:( kızım iyileşsin başka bir şey istemiyorum
0 oy
(1,294 puan) tarafından

Allaj şifa versin, çok geçmiş olsun. Çocuklar anlık yapabiliyorlar her şeyi :(

tarafından
Evet oda küçük üç yaşında aklı erse yapmaz banyo yapıyorum kardeşimi dedi Allah'ım yardım etsin kaşla göz arasında oldu herşey
0 oy
tarafından
Kiyamam yaa allah sifa versin minige insallah gecer. Canim
tarafından
İnşallah
0 oy
(6,378 puan) tarafından
Allah şifa versin oğlunda çok üzülmüştur şimdi. Kızma annesi 
tarafından
Kızmadım oda bilmiyor bilse yapar mı ama olan oldu:(
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım ❤️ inş kötü bir şey olmaz dualarım seninle ve kuzucukla ❤️☺️
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inşallah canm sadaka ver canm mutlaka kızına şifa niyetine ver 
tarafından
Evet sadaka verecegiz eşim iş yerinde verecek rabbim şifa versin yavruma
0 oy
(470 puan) tarafından
Kardeşlerle baş başa bile bırakılmamali aslında kıskançlıktan da zarar verebiliyorlar benim çocuğum yapmaz etmez dememeli benim abimde annem arkasını döndüğü an yüzüme yapışırmis vurur cizermis. çizik o yüzden yüzümün bazı yerleri. Allah şifa versin canım cok üzüldüm kızına da Bu arada
tarafından
Başbaşa bırakmıyorum ama gerçekten çok kısa bir anda herşey olup bitti. Mutfağı silerken oda hemen içeri girip yapmış bunu:(
0 oy
(13,038 puan) tarafından
Rabnim şifa versin 

Bir anlık şeyler nelere mal oluyor 

Hayırlı haberler alırsınız inşaalah 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun ya kiyamam ona tekrar ne zaman kontrole gidilcek peki insallah guzel haberle tekrar post acarsin iyilesti diye rabbim sifa versin insallah. 
tarafından
İnşallah yarın gideceğim sabahtan umarım güzel şeyler olur. Gözleri bantlı şekilde çok bunaliyor oda. Damla zamanı gelince de korkuyor
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Aa demeki çok kötü oluyormus geçmiş olsun cnm 
tarafından
Sağolun
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah tez zamanda iyileşir insallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Ah cok uzuldum ya kuzum benım dili de yok seslensın cagırsın senı :( ınsaAllah bırsey olmaz annesi, sanada helal olsun gozune yogurt surup kımse doktora goturmuyor demedıgın ıcın elınden gelenı yapmıssın

tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım acil şifalar versin inşallah ☹️♥️❤️ çok geçmiş olsun 
tarafından
Amin sağol
0 oy
tarafından
Ahhh kıyamam yaa çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah ☹
tarafından
Amin sağolun
0 oy
(143 puan) tarafından
Kastamonunun neresinden sin
tarafından
Ankara canım Kastamonu demedim ki
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Ah canım benim yaa masum melegim İnşallah Rabbim şifasını versin İnşallah güzel haberlerle annesi üzülme insallah iyi olacak dua edeceğim ben de yavru için bizi bilgilendir muhakkak insallah hiç yasanmamış gibi geçer gider Amin
tarafından
İnşallah şuanda gidiyoruz hastaneye kontrole inşallah güzel haberler alırız post açacağım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 410 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
2 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
6 cevap 148 göst.

380,269 soru

11,385,351 cevap

34,884 kullanıcı

...