0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (83 puan) tarafından
Merhaba kızlar 

2 aylık bebeğim var sütüm yetmediği zamanlar mama takviyesi ypyorum ama bebeğim 4 gündür her emdikten sonra tam gazını çıkarcgm zmn kusuyor ama mama içtiğinde kusmyor sizce bunun sebebi ne olabilir şimdiden teşekkür ederim cvplariniz için ☺️

5 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Önce mama verip sonra mı emziriyorsun
(83 puan) tarafından
Kustuktan bir süre sonra ağlıyor emmek istiyor yine bol bol su içiyorum zaten bi iki gün daha beklym olmadı hastanye götüreyim
(3,823 puan) tarafından
Mama verme bir iki gün sadece emzir bebekler sürekli emmek ister canım sen emzirdikçe sütün artar.
(83 puan) tarafından
Zaten iki göğsümu bosaltmadan mama vermym günde 1 veya 2 kere tek veryrm mamayı bi kaç gün vermym inşallah düzelir ya
(3,823 puan) tarafından
İnşallah canım
(83 puan) tarafından
Teşekür ederim cvplarn için ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,150 puan) tarafından
Benimde 3.5 aylık kızım var aşırı derecede kusuyor bende merak ediyorum burda bekleyim 
0 oy
(20 puan) tarafından
Reflüsü olabilir mi ki?
(83 puan) tarafından
Bilmyrm önceden hiç böyle bir sorunumuz yoktu 1 haftadr mamaya başladık 4 gündür bu durumdayız
0 oy
(896 puan) tarafından
Aptamil mi veriyorsun 3-4 marka mama denedim sadece aptamil de kusmuyor anne sütü de dahil diğer mamaları kusuyor 
(83 puan) tarafından
Kilo alımı Biraz düşük erken doğum olduğu için bide gazını çıkarırken kusuyor dediğiniz gibi de deniym 15, dk başını dik tutaym inşallah işe yarar çok üzülüyorum sütü kustugu zaman
(83 puan) tarafından
Kıvam arttırıcı nasıl bişey nerden bulabilirm
(896 puan) tarafından
Bebelac gold thickener eczaneden veya internetten sipariş verebilirsin emzirdikten sonra mutlaka gazını al sonra mamanin içine karıştırarak verebilirsin sagilmis anne sütüne de karıştırıp verebilirsin emzirdigin icin ilk seçenek senin için daha uygun canım
(83 puan) tarafından
Tmm çok teşekkür ederim
(896 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Emdikten sonra hemen dumduz yatirma biraz egimli dursun reflü olabilir
(83 puan) tarafından
Öyle ypacm. Bu sefer inşallah düzelir,

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.