0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......

10 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Canım hamileyken kadınlarımız da dahil her yerimiz çok hassaslasiyor. O yüzden çok çok normal. Ben bu rahatsızlığı yaşadığım için bıraktık. eşinle konuş bu durumu. 
(33 puan) tarafından
Umarım hassaslastigi içindir. Teşekkür ederim yorum için. Eşime söyleyeyim.
-Reklam-
0 oy
(470 puan) tarafından
Bence böyle durumlarda ilişkiye girme esine de söyle canının yandığını bazı şeyleri zorlamanın anlamı yok diye düşünüyorum. Benimde kasik ağrım olmuştu Bi süre ara vermistik tabi sonradan düşük tehlikem oldu tamamen kestik 
0 oy
tarafından
Doktorunla görüş canım önermeyebilir. Ben görüştüğm de normal hayatına devam edebilirsin demişti. Doğumu da kolaylaştırsn diye hafta da 3 4 allahnne verdiyse yapıydk:) son haftalar ara verdik eşim korktu onun dışında sorun yoktu 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kuruluk olabilir belki ondandir
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Canım doktorun ile konuş durumunu anlat ilişkiyi kesin derse kesersin ve kesmeyin dersw nazik yavaş bir şekilde beraber olun birde kuruluk da olabilir onun için krem yağ kayganlaştıcı gibi şeyler kullabilirsin 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Kayganlastirici kullanın canim
(33 puan) tarafından
İlişki bitene kadar oluyor bu acı yani başlarda olsa sadece anlarım
0 oy
(710 puan) tarafından
Ben yaşadım doktora gittim mantar dedi. Çok acıyordu yanıyordu ve en sonunda incecik kan gelmişti. Gebeyken ilaç vermeyebilirler. Bi leğene yada bebek küvetine oturunca kasıklarına kadar gelecek şekilde Ilık su doldur. İçine 1 su bardağı elma sirkesi koy eğer elma yoksa üzüm de olur ama elmanın etken maddesi daha fazlaymış. Neyse içine otur 15 dk bekle. Bunu sabah akşam yap Allahın izniyle geçer. 
(33 puan) tarafından
Doktor alttan muayene edip mi mantar dedi acaba?
(710 puan) tarafından
Benim bebeğim 21 aylık oldu bile :) :) siz dediğim tarifi aynen yapın 3 güne geçecek Allahın izniyle
(710 puan) tarafından
Melisa doktor muayene etmedi. Şikayetlerimi dinledi öyle mantar dedi
(33 puan) tarafından
Anladım ben de korkuyordum gitmeye muayene edecek diye
(710 puan) tarafından
Arzucum oturman şart maalesef :D ben doğmamış bebeğimin banyo küvetini kullanmıştım :D
0 oy
(5,349 puan) tarafından
Kuruluğun var tahriş oluyor
0 oy
tarafından
Mantar vardır bnde hamileyken olmuştm mantar dedi doktorum

İlgili bir soru bulunamadı

380,434 soru

11,390,288 cevap

34,899 kullanıcı

...