0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından

Kizlar şu tezgahın karşısında ki boş duvara ne yapabilirim aksesuar olabilir başka firikileriniz var sa almak isterim çok boş görünüyor bu arada halısı var yıkamada aksam üzeri gelicek 

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben olsam açılır kapanır duvara sabit masa yapardım. 
(216 puan) tarafından
Internette varmi aceba oyle raf tam bana da lazım elektronik eşyaları koymaya kahve makinami airfryer e felan dolap içlerine koymuştum tezgahta yer olmayınca
tarafından
Dolap içinde zor oluyor. Kullandıkça çıkar kullan geri koy filan insan üşeniyor. Vardır trendyolda filan. Daha olmadı ölçü alıp dışarıda yaptırırsın canım.
(216 puan) tarafından
Aynen valla indir kaldir zor oluyor elimin altında olması daha iyi abuldum trendyolda bitane
tarafından
Aynen iyi olur senin için canım. Benimde yerim olsa ben de yapardım öyle elektronik aletlerini koymak için.
(216 puan) tarafından
Allahtan mutfagim baya büyük o yönden sıkıntı yok
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bu tarz dar ama uzun mutfaklarda ben seyi cok begeniyorum masayi duvara konte edip esin ve kendin icin 2 kisilik sandalye ile kullanabilirsin uzerine de aksesuarlarla tamamlarsin 
(216 puan) tarafından
Evet kuzum ama mutfak masamıza var
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Masa olabilir açılır kapanır birde televizyon tabiki :)
(216 puan) tarafından
Masa var canım resmi çektiğim tarafın arka tarafında buz dolabı masa ve fırın var
(7,447 puan) tarafından
O zaman televizyon kesinlikle yemek yaparken vs çok iyi oluyor
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Kenarda bekliyim benimde duvar bomboss
(216 puan) tarafından
Aynen biraz değişiklik istiyorum bakalım nasi olur
0 oy
tarafından

image

image

Bu tarz raf alabilirsin renkli kupalarını koyarsın mutfak için uygun olan süsleri koyarsın bende bir tane almak istiyorum böyle eve
(216 puan) tarafından
Evet kuzum guzelmis iyi fikir bunlar
tarafından
Bende komşumda gördüm kupalarını böyle kahve nescafe kavanozlarını koymuştu çok şirin duruyordu
(6,251 puan) tarafından
Beyaz guzelmis aslında 3 tane insan alıp yanyana koyabilir fincan kupalar kahve malzemelerini koymak icin
tarafından
Evet bende beğendim baya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 127 göst.
0 oy
10 cevap 311 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (676 puan) tarafından soruldu
0 oy