0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Sallayarak mi yoksa sadece piş piş mi ? Benimki sallanmaya alıştı ve kolum bacağım artık tutmuyor sallaktan.

25 Cevaplar

+1 oy
(12,854 puan) tarafından
Pijamalarını giydirip oğlum artık gece oldu şimdi uyku vakti diyorum abajuru yakıp emziriyorum uykuya geçince yatağına yatırıyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Sallayarak uyutuyorum canım 10 aylık sallamazsam 3 gün uyumaz:D

0 oy
(2 puan) tarafından
11ayliktan beri tv yi kapatıyorum ışığı filanda müziği var açıyorum artık uyuyoruz vs diyorum emziriyorum salliorm kendi haline birakiyorjm vs vs ve bu şekilde çok sürmeden uyuyor ya ayagimda salliorm iyice uyusun diye yada kendi kıvrılıp bi yerde uyuyor zaten 
0 oy
(111 puan) tarafından
Benim kızım hayla uyanık ne ayakta sallamama nede başka bi şekilde uyumuyor kendi kendine uyuyacak 2 yaşında gün içerisinde uyumaz gece de bu saate kadar yatmaz ne yaptıysam başaramadım uyutamiyorum sütten kestikten sonra uyumuyor 
0 oy
(749 puan) tarafından
Memeyi veriyom agzina  emerken uyuya kliyo
0 oy
(749 puan) tarafından
Memeyi veriyom agzina  emerken uyuya kliyohzjsj
0 oy
tarafından

image

Bu saat oldu huni taktirdi artik bana 

Hangisinde uyursa sirayla deniyorum ayakta sallama kolda sallama memede besikte :)

0 oy
(119,248 puan) tarafından
Benimki icimde ama uyanik tekme atip duruyo uykumu kacirdi ☺️
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Ayakta kesinlikle yatmaz ya salincaginda yada memede uyur ayagimda alistirmadim icin cok pismanim
0 oy
(667 puan) tarafından
Sallayarak ayagimda uyuyor ya.da memede bazen uyuyor
0 oy
tarafından
Ayağımda sallayarak uyutuyorum 
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Hiç kendi kendine uyuduğunu  görmedim. Tabiki sallama :Dortalığı yikiyo hadi sallama 

0 oy
(2,241 puan) tarafından

memede uyuyo demeyi oyle cok isterdim ki:(. mamayi içerken biraz uykusu geliyo sonra salliyorum uyuyo on dakika sonra geri kalkiyo.

0 oy
tarafından
rutinleri yapip emzigini verip yatagina koyup odadan ayriliyorum . eskiden pispis derdim , beyaz gurultu acardim ama onlar olmadan uyuyor artik .emzigi de biraktirabilsem iyi olurdu
0 oy
(217 puan) tarafından
Gündüzleri kucak dışında uyumaz evi yıkar geceleri birlikte yatarız bana sokulup sol göğsüme burnunu gömmeden uyumaz . Olan kocime oluyor yerlerde uyuyor adam :)) 
0 oy
tarafından
benimki bagzen salliyorum besiginde bagzen uykusu gelirse yatti yerden uyuyor
0 oy
(15,937 puan) tarafından
Sallayarak uyutuyorum ama keşke alıştırmasaydım bacaklarım kopuyor 
0 oy
(582 puan) tarafından
Sallayarak bende ama mama verdiğim zaman bazen onu yerken güm gidiyor valla kendi :D gündüz daha çok sallamak zorunda kalıyorum 
0 oy
tarafından
15 aylık oğlum 6. Aydan beri emzik veriyorum yatırıyorum bazen bende yanına yatiyorum bazen yanına oturuyorum kendi kendine uyuyor
0 oy
(471 puan) tarafından
Beşiginde sallayarak uyurdu. Diş çıkarma dönemine girdigimizden beri bana sarılıp uyuyor hafif ayakta sallıyorum kucağımda. Beni istediğini bana ihtiyacı olduğunu anlıyorum kuzum benim :) 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 194 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ahsen61 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 647 göst.
21 Şubat 2020 Aile kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 304 göst.
29 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Zcnby (340 puan) tarafından soruldu

379,263 soru

11,352,421 cevap

34,824 kullanıcı

...