+1 oy
693 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (129 puan) tarafından
Arkadaşlar 5 gündür hastanedeyiz devlet hastanesi 4 gün sadece kötü kaka kokusuyla gittik baya sıvı açığı çıktı rota bisuru test yaptık negatif çıktı 4 gün bizi acildeki yataklarda surundurduler  dun servise çıkardılar tek kişilik bir oda yanıma hiç kimseyi almama izin vermiyorlar bebeğim 14 aylık yataklar yüksek bırakamıyorum yavrum 5 gündür bir kaşık corba icmedi kusmaktan işgalden bi hal oldu sadece serum veriyorlar perişanım ağlamaktan kendimi yedim 4 duvar arasında az önce İstanbulu sıcağında kan ter içinde kaldık ağlaya ağlaya doktoru çağırdım durumu izah ettim ya tedaviyi sonlandirisin yada aşağıdaki servise inersiniz eşini alamayız tek bakmak.zorundasin şuan bile yavrum kıvranıyor ben ise ağlıyorum napicam bilmiyorum yemeği getirip koridorda veriyorlar serum makina da olduğu için gidip alamıyorum resmen eriyoruz yavrumla

23 Cevaplar

0 oy
(685 puan) tarafından
Çocuğunuzun neyi var rota virüs temiz çıktı ise neden yatış yaptılar kötü kaka kokusu yüzündenmi 

Bir tanımı koydular 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Al çıkar çocuğunu başka ilçe hastanesine fln gidin
0 oy
(8,705 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ya rabbim yardımcınız olsun inşallaj

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 965 göst.
19 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 198 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ela_05 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 753 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (801 puan) tarafından soruldu

384,529 soru

11,503,173 cevap

35,155 kullanıcı

...