0 oy
195 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanimlar bugün 5 gün adetim gecikti hiç böyle olmazdı bu ay çok stres yaşadım bide geçen adetin başında ertesi gün kullanmıştım onunda mı etkisi var bilmiyorum ama iki kez evde test yaptım.negatif çıktı yalvaririm neden böyle oldu hamile miyim yoksa ama testler negatif ilker 5 gün gecikti lütfen içimi rahatlatin hamile olsaydım testte ciksr miyidi 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ertesi gün hapı yapıyo öyle korkma. Bende kullanmıştım kaç defa test yaptım. Öyle stres yaşamıştım ki. İki üç ay olmadım adet 
(50 puan) tarafından
Normalde ella kullanınca hiç gecikme olmamıştı bu farklı bi markayı geçen adete 3 4 gün kala kullandım adet oldum fakat bu ay 5 gün geçti etki eder bu durumda değil mi
(2,387 puan) tarafından
Ben ella kullanmıştım. Etki eder yüksek derecede hormon içerdiği için düzeni bozuyormuş
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
Lütfen goren gecemwin tecrübenizi ihtiyacım var 5 gündür stresten uyuyamıyorum lütfen 
0 oy
(50 puan) tarafından
Hanimlarrrrrrrrr
0 oy
(50 puan) tarafından
Bilen yok mu yahu bi içime su serpin 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
İşte hayat kimimiz olsun diye gece gündüz dua ediyoruz çocuk görünce gözlerimiz doluyor kimimiz de inşallah yoktur diye dua ediyor Rabb'im gönlünden geçeni hakkında hayırlı eylesin canimm
(341 puan) tarafından
Yorumuna içim gitti rabbim inşallah en kısa zamanda sana da nasıp eder
(50 puan) tarafından
Amin kuzum benim Rabbım sana  en kısa zamanda bir evlat nasip etsin inşallah
(1,207 puan) tarafından
1 tane evladım var canım ikincisi olmuyor Rabb'im dileyen isteyen herkese nasip etsin ben genel konuştum en azından benim tesellim bir tane evladım var diyorum ama hiç olmayanlarin yerine kendimi bile koyamıyorum önceden bende çok korkardım ikinci olursa yardımcım yok falan diye şu an o hatalarımı farkediyorum çocuk görünce içim gidiyor
(1,207 puan) tarafından
İnsanogluyuz meraklıyız maalesef çocuk yok mu birinci oluyor ikinci yok mu olmuyor mu neden yok bu sorular ne kadar da kiriciymis meğer başa gelmeden anlasilmiyormus sorduklarında yok istemiyoruz ekonomi kötü diyorum ama o kadar yoruldum ki onları söylemekten oğlum bile niye benim kardeşim yok ben çok seviyorum diyor vermiyorsa vardır Rabb'im'in bir bildiği diyorum oturuyorum ama ne kadar üzüldüğümü bir Rabb'im bilir bir de ben kadın doğuma gitmekten sıra almaktan gidip gidip çözüm bulamamak beni o kadar yordu ki zor canlar o yüzden hep sukredin ve hayırlısını dileyin ❤️
0 oy
(91 puan) tarafından
Doğumdan sonra bir yıl düzensizlik olabiliyor kendinizden eminseniz korkmanıza gerek yok 10 gün olmamıştım ben tabi insan korkuyor ama korunuyorsan ve eminsen bişey olmaz 
(50 puan) tarafından
Kuzum benim doğumdan beri hep 28 günde birdi ilkkez doğumdan sonra böyle oldu  ama 2 test yaptım negatif 5 günde hamile olsaydım cikar miydi
(91 puan) tarafından
Normal test için en az bi hafta geçmeli canım ben o şekilde biliyorum
0 oy
(10,430 puan) tarafından
Ertesi gün hapı gecikme yapıyor kesin bilgi.
(50 puan) tarafından
Ama geçen adete 2 3 gün kala içmiştim adet olmuştum ozaman bu adeti mi etkiledi
(10,430 puan) tarafından
Bende 3 ay düzensizlik yarattı canım çok ağır hormon içeriyor içeriyor.korkma yani. Onun günü yakınmış zaten neredeyse regl başlamış ondan olmuşsun buna da hormonu anca yükseltmiş ondan gecikmiş
(50 puan) tarafından
Ay Allah razı olsun canım benim valla rahatlattı ya
(10,430 puan) tarafından
Senden de canım korkma olsa zaten testte çoktan çıkar kız şüpheli ilişki sonrası 21 günde teste yansıyor

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 689 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 890 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ZeuS ve HeRa (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 456 göst.

381,029 soru

11,407,182 cevap

34,943 kullanıcı

...