0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Dun gss guncellemesi iptal edildi diodu bugun vakifa gittim bi ton evrak istediler yeniden basvuru icin böyle olan varmi tekrar e devletten basvuran varmi acaba

10 Cevaplar

0 oy
(1,086 puan) tarafından
Benimde iptal oldu burda bekliyim
-Reklam-
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Yoo ben dün gittim aynı şekilde GSS ile iptal olmuştu memur 5 dk da tc mi aldı yeniden sorular sordu işte uzerine ne var ne iş yapıyorsunuz eşin sen felan diye 4 gibi gittim 6 da güncellenmiş hemen devam ediyor yazıyor şuan her vakifin farklı sanırım prosedürü
(100 puan) tarafından
Valla bi ton evrak  istedi  zaten rahatsizim zar zor gittim bidaha evrk yapip gitme durumum yok  herkese evrak istiyolardi
(569 puan) tarafından
Canim banada yeni basvuru yapti ama e devlette hiç gözükmüyor guncellenmedide hakbuki benimde tcmi falan aldı ama
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Tekrar vakıfa gidip basvuru yaptık bizd3 ama evrak falan istemediler 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Gorumcem gitti bugun sadece tc istediler dedi 
0 oy
(840 puan) tarafından
Tekrardan biz yapamıyor muyuz güncellemeyi e devletten. İlla gidip kurumdan mi guncelliyorlar?
(2,487 puan) tarafından
Ben dün denedim guncelleme aşamasında dedi 2 defa üst üste sende bı dene istersen o şekilde yazarsa kendiliğinden düzelir galiba
(840 puan) tarafından
Nerden yaptın işte e devletinden kendin mi yaptın kurum mu yaptı
(2,487 puan) tarafından
Kurum yaptı ama bazıları kendiliğinden düzelmiş onun için e devletten bı dene dedim
0 oy
(150 puan) tarafından
Benim kendi kendime düzeldi 
0 oy
(98 puan) tarafından
Kızlar benimde 6. Ayda iptal edildi kaymakamlığami gitcem e devlette yazan vakifami bilen yardımcı olabilirimi bana ?
(98 puan) tarafından
Evet sigortalıda evi arabası olanlar alıyor sigortayla alakası yok diyorlar ya sözde
(2,487 puan) tarafından
Sigortalı olanlari elediler evet canım haklisin bu konu da
(9,305 puan) tarafından
Şimdi muhtaç olmama nedeniyle iptal edilenlerin ki tekrar güncellenemiyor mu yani kuzum
(2,487 puan) tarafından
Hayır maalesef sadece cimere itiraz durumu edip durumunuzu ifade edince şans olabiliyormus ama kuruma da gitseniz başka şekilde güncelleme yapmiyorlarmis
(9,305 puan) tarafından
Anladm canm sağolasın
0 oy
tarafından
Burda herkese mesaj gitmiş gelmeyin 10 gün içinde güncelleme olacaktır diye
0 oy
(38 puan) tarafından
Benimki gecen ay iptal oldu gss den dolayi e devletten basvuruyu guncelleme yaptim tekrar hicbirseye gerek yok dediler de senesi dolanlara tekrar  gozden gecirip duzeltiyorlarmis gss iptali olanlara ama yatmadi geçen  ay bize duzeliyor ödemeler  bittikten sonra ama oyle iptal olanlar alamayacak bu ay
(2,487 puan) tarafından
Bana da ayın 15 ine kadar yatar yatmazsa diğer ay kesin yatar dedi ama farklı yatacakmis az mı çok mu sormadım
(100 puan) tarafından
E devletten nasil guncelleme yaptiniz
(38 puan) tarafından
2 si birlikte yatar tekrar hak edildiyse muhtemelen
(38 puan) tarafından
@Eminenur  sosyal yardim basvuru hizmetinden olan basvuruyu güncelle yaziyor tekrar
0 oy
(9,003 puan) tarafından

Bugün kardeşim gitti.

Müdür _bu ne dünden beri herkes geliyor zoraki imza atmak istiyorlar tartışıyorlar, zaten maddi durumunzda değişim yoksa 1 haftaya sistem güncelleme yapar gelmeyin boşuna demis
(100 puan) tarafından
Bende vakıfa gittim bi ton evrak istedi 30 saufalik bi kagit verdi bunlari doldur getir tekrar gitme durumum yok 2cocugum var kucuk rahatsı,ligimda var bakalim edevletten tekrar basvurdum
(9,003 puan) tarafından
Bende anlamadım niye herkese farklı muamele ugrastiriliyor böyle çok geçmiş olsun insaAllah e devletten yapabilirsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Canım oğlum (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 337 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 211 göst.