0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
 Merhabalar dogumuma az kala eşimle sorunlarımız arttı ne yanıma yatıyor ne ilgi ne alaka surekli tartışıyoruz sudan sebeplerden çok zor geciyor annem uzakta kaynansm aile apartmanında ama faydası yok bir arkadaşım komsum yok yeni gelinim zaten burda çok bunalıyorum sıcaklar hormonlar bir yandan ne yapmalıyım?

8 Cevaplar

0 oy
(6,736 puan) tarafından
Kim değer veriyormu onu anlamadım 
(29 puan) tarafından
Eşleriniz düzeltme yaptim
-Reklam-
0 oy
(8,707 puan) tarafından
Ay benimde doğuma az kaldı havalar zaten sıcak adam gitse ben kovalıcam yataktan ama gitmiyor :) 
(29 puan) tarafından
O gene iyi benimki yanima yatmio gobegimden mi korkuo ne
0 oy
(12,886 puan) tarafından
Canım sağlıcakla kavuşun inşallah ♥️

Beslenmene bakımına vakit ayır ,kendine bol bol vakit ayır , bebişinle konuş o senı duyuyor artık 

Moralini yüksek tut en önemlisi Anne oluyorsun sadece bu duygu her şeyden üstün ♥️
(29 puan) tarafından
Amin canım konuşuyorum dertlesiyorumda babasi uzuo ona yaniyorum derdimi hatta
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Hamile piskolojisi biraz seninki bunalmış gibisin canım hamileyken fazla ilgi bekliyor insan ☺️
(29 puan) tarafından
Ya onunda ilgisi varda iste kimsen olmayınca daha çok takıyorum bole
0 oy
tarafından
Takma kafayi cocuguna odaklan esine dile getir yapmiyosa bosver yuruyus yap alisveris yap kitpa oku bebegi dusun her anin onun psikolojisine etki ettiginu dusun degmez kaynana koca gorumceye uzulmeye
0 oy
(11,639 puan) tarafından
Yani canım esin sana destekçi değilse eğer bebeginle kendine odaklan bu süreçte kendini strese sokmaya değmez bebek olunca insan eşini 2. Plana atıyor eğer değer vermiyor umursamıyorsun

Benim eşim Allah var hamileliğin son ayları ve doğum sonrası çok yardımcı oldu
0 oy
(4,656 puan) tarafından
Diğer verdiğinden o kadar eminim ki. 10 yıldır bir kere şüpheye düşürmedi. Hep belli eder. 
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Yani değer görüyorum ama hamile iken de aynıydı eşim ekstra bir durum yapmadı sorunlu bir hamilelikti birde ama eşim olağanüstü bir ilgi alaka yoktu 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 141 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 305 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 957 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 877 göst.