0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (7,912 puan) tarafından
Kızlar bugün hastaneye randevum vardı gidicektim ama iptal olmuş 182 aradım sordum hastane iptal ettiği görünüyor dedi , eşimde doktor felan yoktur ondan iptal olmustur dedi kafalarına göre iptal etmezler herhalde 

11 Cevaplar

0 oy
(7,410 puan) tarafından
Aynen canım yine saolsunlar haber etmişler. Ben geçen gittim hastanede öğrendim doktor yokmuş randevum da iptal degildi. Sonra girişim olmadığı için aynı polikliniğe 15 gün randevu alamadım. 
(7,912 puan) tarafından
Anladım canım sağol benimde ilk defa başıma geldi
-Reklam-
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Doktor izin yaptıysa yapıyorlar canım , benim Dr başka yerden geliyor iki kere oldu oyle 182 arayıp iptal edildi dedı
(7,912 puan) tarafından
Anladım canım sağol
(12,565 puan) tarafından
Kötü bir şey yok inşallah?
(7,912 puan) tarafından
Yok kuzum benim bacaklarımda morarlamalar oluyor bu ara sebebini bende bilmiyorum bazen cikiyo yok oluyo sonra sürekli ygeri tekrarlıyor önceden gidicektim ciddi birşey değildir diye iptal ettim ama malesef şimdi canım sıkıldı bu duruma dahiliyede gidicektim
(12,565 puan) tarafından
Görümcem de oluyor onu da dahiliye yollandırdı daha gitmedı
Geçmiş olsun canım
0 oy
(1,116 puan) tarafından
Bu ravdevu çıkalı hastaneye gitmek çok güç oldu artık ciddi bir rahatsızlığımz olsa ne olcak merak ediyorum
(7,912 puan) tarafından
Gerçekten öyle
(4,155 puan) tarafından
Doktor eksiği var çünkü
0 oy
tarafından
Doktorlar greve cikiyrolar ondan olablir hastaneyi ara
(7,912 puan) tarafından
Ne grevi yine ya
(1,576 puan) tarafından
Grev olunca iptal etmiyolar gorumcem gitti iptal etmemslerdi smdi 15 gun snra randrvu alabiliyolar
tarafından
Vala bazen duyiyriim öyle dyorlar yegenimi de geri dondurmuslerdi
(1,576 puan) tarafından
O randrvu parasi da randrvuyu alandan kesilmese
0 oy
tarafından
Grevde doktorlar 3 gündür.
(7,912 puan) tarafından
Hay Allah ne grevi
tarafından
Paralarindan dolayı sanırım. 3 gündür bizim burda var
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Doktorlar grevdeymiş nedenini bilmiyorum ama olan bizede oluyor işte böyle 
0 oy
(266 puan) tarafından
Bazen acil spontane gelişen ameliyat durumda yardımcı hekim olabilir komplike durumlarda bazen de eğitim vs oluyor anı değişiklikler olabilir bazense onun ailevi durumları ailesinden hastası vardır çıkmak zorunda kalmıştır canım insanlık hali hoş karşıla bidaha al randevu MHRS ye de bak zorunlu iptal mesajı geliyor ama senden senin iptal etmen isteniyor bazı durumda online mhrsye bı bak yoksa on dört gün yasağı var 
(7,912 puan) tarafından
İptal olmuş zaten canım haftaya Çarşamba aldım bende
(266 puan) tarafından
Hmm iyi bakalım
0 oy
(5,594 puan) tarafından
Doktorlar grev de diye biliyorum 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Evet cnm acil bişey oluyor o yüzden iptal oluyor benim doktorada ameliyata girecekti aradılar randevunuzu iptal oldu doktor acil ameliyata girdi djye
0 oy
(347 puan) tarafından
Doktorlar grevde ondan olabilir
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım haber vermişler en azından bazıları haber de vermiyor 
(7,912 puan) tarafından
Haber vermediler ki ben mhrsden baktım iptal edilmiş 1 buçuk saat kalmıştı gidicektim hatta ben 182 aradım öyle öğrendim
(2,104 puan) tarafından
Haaa işte bakmadan orda öğrenmek çok kötü oluyor kara kışta yeni doğum yaptığımda zaman 7 günlük bebek ile ortada kalmıştım gittim o soğukta doktor yok dediler birde yaşadoğım yerde de değil merkeze götürmüştük tam bir felaketti 2 saatlik yol yani bide gör götüm yolları oldu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 128 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,336 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.
0 oy
12 cevap 505 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu

378,887 soru

11,340,785 cevap

34,808 kullanıcı

...