0 oy
1,314 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Kızlar komşumuzun bebeği oldu.bebek gece gunduz çok ağlıyor yırtıyor kendini.lafim ses vs değil.onlarin sesi cennet bahçesi ama çocuk çok yırtıyor kendini .acaba birşeyi mi var da anlamıyorlar diyorum.yada gazı vs mi var yardımım dokunur mu diye.ciksam yanlis anlar mı kirilirlar mi? Bir de kadının destekçi kimsesi yok bakarken hani bir saate olsa baksam dinlenir mi diyorum dün gece ağlıyordu kadin

60 Cevaplar

0 oy
(10,429 puan) tarafından
Ya balım ilk kız doğdu benim kolikti ağlardı yani. Üst komşu bir gün ne çok ağlıyor dedi benim biraz canımı sıktı açıkçası. Ben olsam çıkmam.
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Ay kiyamam ya ilk bebegi mi acaba belki ne yapmasi gerektigini bilmiyodur tek basinymis zaten. Bebege de yazik cok agliyomus kesinlikle git canim yani buna tepki vericek bi anne yoktur zaten düşüncen dahi guzel 
0 oy
tarafından
Bebeği koliktir benm kızımda öyleydi canm . Banada soruyolardı neyi var die zaten kan beğnimde oluyodu o dönemler yalnış anlıyodm lohusalıktan onları 
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Git bence de canım çok güzel düşünmüşsün. Hepimiz geçtik o yollardan insan yanında destek olacak birini istiyor böyle zamanlarda
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Samimiyetin varsa git istersen canım yeni anneyse zorlanıyodur hele ki yalnız bakıyosa daha zordur
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Bazı bebek böyledir hiç üzülme nasıl olsa ağlıyor bırak ben biraz ilgileneyim sen dinlen duşunu al yat biraz de çok da faydan dokunmuş olur iyi yürekli insan☺️
0 oy
(783 puan) tarafından
Giderken borek falan biaey yapip götür ve böyle yazdığın gibi yanlış anlamayacak şekilde yardıma geldiğini soylesen çok iyi gelir kadina bence..ben de çocuğumu tek büyüttüm çok ağlıyordu kapıyı çalan yoktu..bi komşum 6 ay sonra kek yapıp getirdi nasıl mutlu olmuştum 
0 oy
tarafından
Benim kızım da 4 ay yırtınarak ağlıyordu çok ağlardı bi bak istersen benim annem yanımdaydı kimsesi yoksa belki 5 dakika nefes alır kadın gerçektende sürekli ağlayan bebek çok zor 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Sen ustune duseni yapmis olursun.cik komsum merhaba nasilsin de.hatta bi yemek yapsan kolay bise ne guzel olur.bebegi emzir istersen bakayim ben gir dusunu al dinlen de.ama sizi taniyormu bilmiyorum.hic tanimadigim komsum gelse ben guvenemeyebilirdim.
0 oy
(165 puan) tarafından
Bı git belki ihtiyacı vardır canım ne iyi edersin :)
0 oy
(448 puan) tarafından
Ay ne kadar iyi niyetlisiniz yalnız yeni anlelere destek olmak çok sevap olur bence gidin yardımcı olun sevinir 
0 oy
(173 puan) tarafından
Belki bunalıma girmistir kadın bakamiyordur 

Tek başına çocuk büyütürken neler cektigimi çok iyi biliyorum. Ağlıyordum sürekli
0 oy
(173 puan) tarafından
Bizde gurbetteyiz kızım 33 aylık görseniz eve tamirrqt için gelen adamlara bile sirinlik yapmaya calisiyo o kadar üzülüyorum ki keşke sizin gibi bir komşum olsaydı 
0 oy
(679 puan) tarafından
Hala düşünceli insanlar var :) bunlar cık guzel bence gitmelisin destek olman onun içinde cok iyi olur valaha ilk zamanlar ailem burdaydı yardımcı oldular ama sonrası cok zorlandımbenimde ilk bebegım cok zorlandım cok agladım oldu sinirimden ( 
0 oy
(65 puan) tarafından
1 kase çorbanı alıp çıkman ve neyi olduğunu öğrenip tecrübelerinden bahsetmenin bence hiç bir zararı dokunmaz. Yavruya yazık:(
0 oy
(2,213 puan) tarafından
Bence çık benim bebeğimin süt alerjisi varmış gece sabha kadar ağlardı bir komşum bir gün olsun kapımı çalmadı insan tuhaf bir şekilde bekliyor ya
0 oy
(215 puan) tarafından
Ne yaptın canım gittin mi 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım bence çık sevinir benim bebeğim 6.5 aylık bugün o uyanıkken uyuya kalmışım yorğunluktan duymadım da eltim kapıyı çaldı canım çok ağladı bişey mi oldu diye 
0 oy
tarafından
ayyy git cnm sevaba girersin
0 oy
(3,758 puan) tarafından
Çık çık ne güzel olur. Allah razı olsun senden. Güzelce anlat.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
1 cevap 51 göst.
0 oy
1 cevap 73 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Merve-_- (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu

381,014 soru