0 oy
1,310 göst.
Diğer kategorisinde (10,878 puan) tarafından
Kızlar komşumuzun bebeği oldu.bebek gece gunduz çok ağlıyor yırtıyor kendini.lafim ses vs değil.onlarin sesi cennet bahçesi ama çocuk çok yırtıyor kendini .acaba birşeyi mi var da anlamıyorlar diyorum.yada gazı vs mi var yardımım dokunur mu diye.ciksam yanlis anlar mı kirilirlar mi? Bir de kadının destekçi kimsesi yok bakarken hani bir saate olsa baksam dinlenir mi diyorum dün gece ağlıyordu kadin

60 Cevaplar

+1 oy
(10,878 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar yazamadım bakamadım buraya hakkınızı helal edin.evet gittim.gazi varmış çok gazliymis.masaj filan yaptık .kimsem yok yardım edecek çok uykusuzum dedi kadın.fakat sonuçta bebek ben kucağıma alınca artık kokudan yabancı mi belledi bilmiyorum gene ağladı .biraz konuştuk bebeklerden yardım edebileceğim herhangi birşeyde lütfen çekinme filan dedim.yanlis anlamadı sukur
(11,235 puan) tarafından
O kadını çok iyi anlıyorum hamak besik kullanmayı denesin canım biz onla anca rahat ettik gazliysa naparsa yapsin bitmiyor o gaz maalesef sallayınca gene biraz uyuyor
-Reklam-
+5 oy
(1,539 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bence kesinlikle gitmelisin keşke benimde senin gibi komşum olsa cidden git çok mutlu olur kadın<3

(4,157 puan) tarafından
Bencede gitmelisin. Sevap hem kadina hem bebege yazik yardimcisi da yiksa. Sana omurluk dua eder bence kirilmayi birak duacin olur
(4,157 puan) tarafından
Ay simdi okudum yobe yaa bebegin bezine kan surmek ne bide ugrasmis koymus oraya eve giren cikan kisi.
(1,539 puan) tarafından
Kuzum eve giren çıkan birisi deil katan çünkü içerden katılmamış dışarsan katılmış o zamanlarda yazdı balkonda oturup kalkıyorduk bi yere giderken kızın bezi kalmış demek ki dışarda almışlar
Dışardan katıldığını da şu şekilde biliyoruz bizim banyonun penceresi kırık iple tuttumuştuk içerden birisi pencere ile uğraşsa düşer pencere öyle idi dışardan katmış katan kafir bebeğim çatlayana kadar ağlardı neyseki onu da gösteren Allah eşim onu ordan alırken elleri hep kesik kesik oldu camı açarken kırıldı yani ilk senemde çok şeyler yaşadım evimde büyü ile ilgili Allaha sığındım yine çok şükür yuvam yıkılacak durumlara gelmişti şimdi iyiz elhamdülillah
(177 puan) tarafından
Çok şükür canım evde Kur'an dinleyin bol bol
(1,539 puan) tarafından
Dinliyorum da okuyorum da cnm
+2 oy
(4,662 puan) tarafından
Ne güzel düşündün canım bana gelsen çok mutlu olurdum çık bence 
+1 oy
tarafından
Ben o dönemdeyken biri gelip yardımcı olsa destek olsa Allah gönderdi senı der çok dua ederdim o kadında çok dua eder bence git yardımcı ol Allah rızası için 
(10,878 puan) tarafından
Diyorum ki bir saat baksam uyusa kar PM
tarafından
Aynn tabıkı çok iyi olur
+1 oy
(1,873 puan) tarafından
Ne güzel düşünmüşsünüz. Ufak da olsa bişiy götürme bahanesiyle gidebilirsiniz zaten laf lafı açar samimiyetinizi bilemem her insan da bir olmuyo direkt çıkmayın bence
+1 oy
tarafından
Direk git yardım edebilir miyim de bebeğe bak kadında dinlensin duasını almış olursun kadin için çok iyi olur
+1 oy
(7,376 puan) tarafından
Bence yanlış anlamaz sana dua eder kız o dönemlerde tek olunca çok zor oluyor bide anlamıyordum muhtemeln sen biraz çocuğa baksan belki biraz dinlenir valla duacin olur sevinir 
+1 oy
(2,091 puan) tarafından
Düşüncen çok güzel ben buradan duygulandım ama ben asla birakamazdim tanimadigm birine ama tabi sor bakalım ne derdi varmış yazik kadına da.
0 oy
tarafından
Bir selam ver istersen çık 

Bir şeyde götür yemek olur 

Mesela karpuz olur hava sıcak işte ne varsa sonr hayırlı olsun der girersin konuya 
(10,878 puan) tarafından
İki üç kere çıktım o şekil de diyorum ki direk bakayım da dinlen desem
tarafından
Bilmeyiz ki canım huyu nasıl
0 oy
(435 puan) tarafından
Ayy nolcak valla insan çok ihtiyaç duyuyor birinin yardımına bence çık kadında çok srvinir eminim 
(10,878 puan) tarafından
Dedim hani bakamiyor demişim gibi olur mu diye
(435 puan) tarafından
Yani kolik brbek olabilşr ve gerçekten kolik bebek bakımı çok çok zor bence çıkmalısın ha baktın kadının uslubu ters sende evine donersin canım
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Insanlar değişik canım ya samimiyetiniz varsa çıkabilirsin sevinir bence sevap da olur ama çok samimi değilseniz beklemediğin bir tepki de verebilir bilemiyorum insanlara bir sey demeye gelmiyor
(10,878 puan) tarafından
Yani çok aşırı samimi değilim ama yazık günah yani
(1,135 puan) tarafından
O zaman canım ufak bir hediye alıp ya da hediyeye de gerek yok bi kek yapıp hayırlı olsun bahanesiyle git bebek cok agliyor galiba taze bebek zor olur ne zaman istersen yardımcı olabilirim felan de
(3,007 puan) tarafından
Bence sen çık iyilik sende kalsın tepki de verse sakın alınma hepimiz o dönemlerden geçtik stresini yönetemiyor olabilir
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Bi tabak hazirla git kapiya. Gelmişken birde bebişi göreyim de. Biraz ilgilen bence. 
0 oy
(935 puan) tarafından
Biri daha yazmıştı böyle ya çok duygulanmistim, bizler git demiştik gitmişti bebeğin gazı varmış banyo yaptırmış masaj yapmış ve güzelce uyutmustu, ne kadar tebreik etsek az valla , git tabi canım inşallah faydam dokunur 
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Git bak bence çok isterdim benim biri bana gelip neden agliyo.nesi var bakabilir miyim vs dese benimkide gece gündüz durmadan ağlardı bende ağlardım 
0 oy
tarafından
Direk bu konuya böyle girmen hoş olmaz ama elinde bı tabakla hayırlı olsuna gidebilirsin varmı bı ihtiyacın hem tanışmak istedim bı yardımım olurmu istermisin gibisinden sor.Allah razı olsun senin gibi insanlardan 
0 oy
(666 puan) tarafından
Git tabi canım hem yardım etmiş olursun sevaptır 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Kesinlikle git canım bende yalnızdım çok moral olur
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bir meyve suyu filan al hayırlı olsun de o ara sorarsın sıkıntısı var mı diye 
0 oy
(658 puan) tarafından
Bencede çik kesinlikle benim komşum doğum yaptığım zaman 3 gün yemek getirmişti bana salatasına kadar Allah bin kere razı olsun ne kadsr makbule geçmişti insan böyle zamanlarda desteğe ihtiyaç duyuyor gerçekten 
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Git canım tecrübende var benim ilk doğumunda kızım çok ağlıyordu kolik bı bebekti çok zorlanmistim gitmedigim doktor kalmamıştı yardımın dokunur biogaria gaz damlası bize çok iyi gelmişti 
(4,554 puan) tarafından
Katta evde birşey varsa kek bogaca gözü logusasin vs de emin ol çok makbule geçer canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
0 oy
1 cevap 71 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Merve-_- (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu

379,204 soru