0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (247 puan) tarafından
Yazacagim cok uzun ozurdiliyorum ama icimdeki siniri atmam lazim 

Koyden mazeme gonderirler kaynanm gil saolsunlar gittikmi arabamiz hep dolu geliriz herkeze 5kardes evime girmeden herkezin mazemesini verirdik bu 7senedir bole arabamizin oldugu surece arabamizi sattik o donemlerde bize gelen mazemeleri kimse getrmedi sadece aradilar suyunuz var yada msj attilar koyden su geldi diye 1kere bile gelmedi gidip almdigimizda o orada kaldi sut gonderdiler kaynanm eltime gelmis soledi gidemedik arabada yok ama esinin is yolu uzeri onun gecerke birakabilrler bide bnm evim merkezde herkeze yol uzeri onlari ki biri bi yerede biri bi yerde o sut gelmedi bana eltim yogurt yapmis oda gelmedi kaldi ayni sekilde sutum yok gorumcemle gondermisler sut gelecek diyede sutcuden almadim o sut gelmedi bnde msj attim abla sutum yoktu sutcudende almadim sut geldi diye keske eniste gecerken koysaydi dedim cvb bile yok bugun koyden visne geldi koy otobusuyle buyuk gorumcem otobusden almis icinden ihtiyacini almis gerisini de tanidigin bi dukkana koymus beni aradi visne geldi onu alin bolusun dedi bnde msj attim eltime gorumceme tamm dediler esimede dedim herkez gelsin alsin ablan dagitmamak icin koymus dukkana sen dagitmak zorundaymisin gibi dedim ne msj atiyon millete gelseler birakmaya zaten gidecez diye 2 kg visneyi goturemiceklerse artik birininde arabasi var zatn kapi caldi actim gorumcem esim gorumcemi isden alir visneyi getrrler bolusturduler dagitmaya gitti o kadar sinir oluyorum ki artik o araba su yakiyor zaten 2kgvisne icin 100tl mazut yakiyor gorumcemde bi tavir bi surat hosgeldin dedim yuzume bile bakmdi hosbulduk dedi hic konusmadi aksamliyalim dedim buyuklik bende kalsin laf etmesinler diye cvb bile vermedi ama hepsine hakkimi hell etmiyorum simdi esim gelecek susamayip diyecem ve kavga edecez bnm hic bisyimi getrmezlerken bn neden herkezin ayagina agzina goturup sokuyorum anlamiyorum 

Bunlari anlamalari icin nabmaliyim ben durum yapsam ne yazsam yada soleyecek olsam ne desem laf arasinda laf soksam ne diyebilirim tekrr ozurdiliyorum uzun oldu ama deliriyorum kardesse kardes bir olur 2 olur 3 olur surekli enayi yerine konulmak istemiyorum 

2 Cevaplar

+1 oy
(1,573 puan) tarafından
Valla sizin kocalar s*kılmeye doymaz var burada bırkac tane agzına da mıçsalar aılem de ailem diyen tipler
tarafından
Bencede doğru dedij
(247 puan) tarafından
Ole zaten borc veriyoruz bi sonraki ay verecem diye aylar gecer vermezler ne bilim enayi yerine koyulup herseyi bnm ve esimin uzerine uikmalari delirtiyor bnm esim yuz veriyor amabn yapmak istemiyorum esime diyorum ama onmsemiyor bn mecburum gibi davraniyor nabacagimi sastim artik yoruldun da
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Sorun sende değil canim enayi yerine konan da sen degilsin kocannnn hem de enayilige bayilan kocan. O akillanmadikca sen cok sinir olursun
(247 puan) tarafından
Aynen ole geldi sekerde goturseydin ayitlayverseydin de ne yapacakla yapiverseydin ya dedim dalga gecti bnmle hic aklima gelmedi diyor sen dedim 2kilo visne icin 100tl mazut yaktin dedilermi sana buraya kadar getrdin al su parayi diye yada sana bize getryon sen fazla al diye dedilrmi dedim yok diyor bn biyere gitmek istesem para yok dersin ama onlara gelince para var bana diyon ya bnm icin hic fedakarlik yapmadin diye iste buda bi fedakarlik dedim ama yapilan yaptigin cok ayip dedim biliyor bildigi icin ses etmiyor ama hakkimin 1kurusunu dahi helal etmiyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 865 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 437 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 198 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asabii (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 222 göst.