0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (1,420 puan) tarafından
Kızlar tuvalet eğitimi tamamlamış çocuğu erken yatan anneler gece kaçırma oluyor mu bugün gündüz uyku yapmadığı için erken yattı normalde kuru kalkıyor ama tedirgin oldum kaldırınca ağlıyor yapmıyor bu araxa

14 Cevaplar

0 oy
(4,621 puan) tarafından
Gece kaldirma niye kaldiriosunki aliskanlik etmesin gelince kendi kalkmayi ogreniyor zamanla. Cocougunda uykusu bolunmemis olur
(1,420 puan) tarafından
Yok canım erken yattı diye düşündüm kaldirsam mi diye
(1,654 puan) tarafından
Ben de eğitime başladım ama gece kaldırıyorum yaa çünkü kaciriuor altına. Öyle ıslak da kalmasını istemiyorum, değiştirirken de götürüyorum. Goturmesem yüzde yüz kaçırıyor ve illa ki uyanıyor degistirirken
-Reklam-
0 oy
(2,759 puan) tarafından
Yani benimki de akşam ezanı okununca hemen yatar. Ama yatmadan mutlaka yaptırırım. Ne olur ne olmaz diye. 4 yaşıni doldurdu hala aynı rutin devam eder. Yatsa tuvaletimi yapmadım deyip geri kalkar
(1,420 puan) tarafından
Yatmadan yaptı canım
(2,759 puan) tarafından
Bişey olmaz o zaman Allah'ın izniyle iyi gözlemle. Ha hastayken falan bazen kacaklar olur. O zamanlar ekstra önlem al :)
(1,420 puan) tarafından
Canım yatağında Alez sıkıntı yokta ben artık alıştı mi Emin olamıyorum
(2,759 puan) tarafından
Bişey olmaz çünkü gece alışkanlık yaparsa daha kotu
0 oy
(9,962 puan) tarafından
Benim kızım 8de yatar 8de kalkardı hiç kaldırmadım kaçırmıyordu gelirse uyanıyordu zaten 
(1,420 puan) tarafından
İnşaallah canım benimki de kaçırmaz
0 oy
(16,308 puan) tarafından
Kızım yapmıyordu ama oğlum yapıyordu bir süre sonra alıştı o da ama çok nadir kaçırdığı günler de oluyor 
(1,420 puan) tarafından
Hmm aradan olur tabi canim
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Valla cnm benimki bir ara bu saatlerde yatmıştı kaçırmamıştı ama dün üşütmüştü uyudu bir saat sonra kaçırdı 
(1,420 puan) tarafından
Yaa canım benim
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Ben hiç gece kaldırmadım canim yani ilk zamanlar bile şükür kuru kalkar. Her ihtimale karşı alez serili. Sende altına alez yada sıvı getirmeyecek bise şer kaçırsa da rahat edersin.
(1,420 puan) tarafından
Evet canım benimki de serili de ben alisali bir ay oldu artık tamam mı diye endişe ediyorum bakalım kuri kalkar mi
(7,411 puan) tarafından
Kalkar insaAllah canım korkma. Bir kere benimde kızım çok erken yatmıştı isemeden kalkmisti
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Hiç gece kaldirmadim bir kere ilk zamanlar yapmıştı altına birdahada yapmadı gece gelince kendi kalkıp yapıyor 
0 oy
(14,063 puan) tarafından
Bence sen kaldırma bekle bakalım ne yapacak kaçırırsa bir daha ki sefere kaldırsın 
(1,420 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Benim oglum hic kacirmadi suan 5 yasinda tutabiliyorsa kacircagini sanmiyorum
0 oy
(4,172 puan) tarafından
Erken dedğin kaö mesela :) benm kızım 10 da uyuyor 12 de kaldırııyorum sabaha kuru kalkıyor. 
0 oy
(479 puan) tarafından
Altına bisey ser Bi süre kaciradabilir normaldir 
0 oy
tarafından
Erken uyuyor hiç kaçırmıyor canim sorun olmuyor 
0 oy
tarafından
Gece kaldırıyorum canim
0 oy
(280 puan) tarafından
Geçen sene yazın alistirdim ben kızımı ilk zamanlar gece altını bagliyordum ama baktimki hep kuru oluyor baglamamaya başladım hiçte kacirmadi şimdiye kadar tuvaleti gelince uyandırıyor beni 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 455 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 207 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.