0 oy
960 göst.
Diğer kategorisinde (314 puan) tarafından
Burda okuduklarımdan çok etkileniyorum son zamanlarda neden erkekler bu kadae aldatıyor diye düşünüyorum sizce bi erkek neden aldatır 

30 Cevaplar

+1 oy
(112 puan) tarafından
Böyle karısını aldatan adiler keşke bi bulaşıcı cinsel hastalığa yakalansa da geberseler ah ne var. Hem cinslerime bazen çok üzülüyorum Allahım herkesin yardımcısı olsun çok zor bir durum olsa gerek.
(314 puan) tarafından
Yine karılarına yazık valla
-Reklam-
+1 oy
(6,053 puan) tarafından

bi kadından herşeyi 4 4 luk istedin den ewim temiz olsun yemeğin çeşitli olsun kıyafetim ütülü olsun çocuğuma dört dörtlük bakılsın aileme tam kusursuz olunsun hep ilgi bende olsun bana hiç dokunulmasın istedim gibi geziyim ama bana hiç trip atılmasın bütün bunlar yapılırken de eşim zayıf güzel bakımlı olsun herşeyi 4 4luk muş gibi bi kadına bu kadar sorumluluk yüklediği icin aldatır karekter yoksunudur bi kadının eksiklerini görmeyen bugün yemek olmasin iki yumurta kırar yeriz ben utusuzde giyebilirim üzülme çocuk hastada olabilir aileminse hataları var die bilen sende haklısın sen her halinle güzelsin benim için die bilen koca karakteri her anlamıyla tamamlanmış bir armağandır benim eşim gibi <3rabbim hepinizi iyilerle karşılaştırsin bütün dertlerinizi gidersin

(81 puan) tarafından
Amin diyelim vala bizde oylesi yok ne benim kocam oyle nede eltimimki zor
(6,053 puan) tarafından
gerçekten anlayissiz bi insanla hayat geçirmek zor canım ne diyim rabbim yardımcınız olsun
(314 puan) tarafından
Aminnnn cannm aminnnnn
+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Bence mevzu erkek kadın mevzusu değil karakter mevzusu pardon karaktersiz lik mevzusu..

Yoksa aldatan kadında gördüm mesela geecn biri paylaşmıştı kocası evli bı kadinla görüşüyordu e o kadının da bı kocası var demi ?

Yani demem o ki rabbim n.amussuzlarin ş.erefsizlerin şerrinden korusun yuvalarimizi
(314 puan) tarafından
Aminnn canm allah kötü insanlardan korusun
0 oy
tarafından
Ş*refsiz olduğundan net. 
(314 puan) tarafından
O zaten kesin ama neden bu kadae doyumsuz lar anlamıyorum
tarafından
Vala doymasnı bilen Bi kafanla ömür geçiriyor nasl seçmece onlarda
0 oy
(466 puan) tarafından
Açlar çunku. Ve seref yoksunu olduklari icin herseyi alt tarafta dusundukleri icin. Son zamanlarda giderek artmaya basladi bu durumlar Allah korkusu da kalmamis namus kavrami da
(314 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Uçkunlarına düşkün oldukları için.
0 oy
tarafından
Geçen gün buraya biri video atmıştı adam biri ile evli başka bir kızı kaçırıyor yani kadını ve canım onu da çekti ondan bununla da evliyim onunla da evliyim diyordu 
(314 puan) tarafından
Pis zihniyetler rabbim esirgesin
0 oy
(1,666 puan) tarafından
İnsanın içi pis nefsi pis olunca hiçbir şey hiçbir eş engel olamaz gerekirse dünya güzeli olsun
(314 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana valla
0 oy
tarafından
Gözlerinin aç olduğuna katlıyorum. Bir de çok çabuk manipüle ediliyorlar. Bazen de evde bir eksiklik olunca oluyor bu. Biz kadınlar saçımızı süpürge ediyoruz ya hani. Erkek bakımsız ve hasta kadın sevmez der bizim bir teyze var. Çocukla uğraşıp evle uğraşıp ikili ilişkiyi unutuyor Türk kadını. Adam da özlemiş oluyor evde, her geldiğinde karşısında pijamalı kadın, bıyığı kaşı çıkmış. İki cilveli görünce aklı gidiyor. Çünkü ap tal zaten beyni yukarda değil. Aldatma çok yönlü yani, öyle tek bir sebebi olduğunu sanmıyorum. Seneler önce komşumuz boşanırken başka bir ilişkisi var diye duymuştuk. Adama da konduramadık, kadına da. Kadın da şıkır şıkır hani. Sonra boşandılar konuşuldu tabi adam dedi ki, ben gezmek istiyordum, o koltuk takımı değiştirip üst baş almak, ben akşam yemekten sonra ben söylemeden önüme bir kahve gelsin diye bekliyordum, o altın bilezik. Kapıyı anahtarımla açıyordum hoşgeldin coşkusu hiç yaşamadım. Öyle işte... Ne bileyim 
(314 puan) tarafından
Bazen de işte kadın dada suç olabılıyor genelde erkeklerın doyumsuz lugu ama
(314 puan) tarafından
Bazen de işte kadın dada suç olabılıyor genelde erkeklerın doyumsuz lugu işte ne bileyim
tarafından
Erkek, kadın değil canım insan. Ve inan erkeği eve bağlamak da kolay. Biz sadece politik ve mantıklı hareket edemiyoruz, duygusallık, inat, çaçaronluk ve tembellik ağır basıyor.
(314 puan) tarafından
Sende haklısın aslına bakarsan
0 oy
tarafından
Erkek kendine güvenini kaybedince aldatır :) kendine güvenmez ama 2 bir avrada güven vermeye çalışır 
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Şeref yoksunu haysiyetini düşünmeyen erkek aldatır buns bi neden bulupta kılıf uyduramam çünkü şerefini namusunu haysiyetini düşünen insan yapmaz.

Yapan Allah vurmuştur zati 
(314 puan) tarafından
Allah esirgesin yarabbimmm
0 oy
(181 puan) tarafından
Aç gözlülükten. Bı de hamile olunca çirkin mi gozukuyoruz gözlerine bilmiyorum. İlk evlendigimiz gündeki gibi çıtır olamayız ki. Oldu canım hem hamile olalım çocuklarını taşıyalım hem de tığ gibi kalalim, fizigimiz bozulmasın. Var mı öyle bir dünya
(314 puan) tarafından
Dahada sevmeleri gerekır eşlerini de işte vicdan ve namus meselesi
(181 puan) tarafından
Allah ıslah etsin. ne diyeyim. Rabbim şeytana uydurmasin
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Çoğu karakteri pis olduğu için yapıyo ama atıyorum eş eve geldiğinde bi gülee yüz sohbet yoksa ilgi yoksa sürekli eşini geri çevirirsen aldatılırsın yani net ve bu durumda ben adam suçlu demem 
(314 puan) tarafından
Namussuz doyumsuz erkeklerde var ama kadınlar ne yapsın
(1,025 puan) tarafından
Onlara bişy demiym tabiki vqr ama böyleside var işte
0 oy
(366 puan) tarafından
Tabi Karını Beğenmezsin !

Gözün fıldır fıldır olursa ! Karından başkasına bakarsan herbir kadının bir özelliğini beğenirsin!

Kiminin kaşı güzeldir kiminin gözü... Kimininde Gülüşü ! 

Karın Her Yönden Mükkemmel Olacak Değil !

Fıldır Fıldır Olan Gözlerin Kıyas Yapacak! Sonra Artık Sevgin Bitti, Senin Şu Huyun Var Bu Huyun Yok, Kaşın Şöyle Gözün Böyle ! 

Sadece Karını Görse İdin Kimseyle Kıyas Yapmayacaktın! İlk Nasıl Sevdiysen Öyle Devam Edecektin! Etrafa Fıldır Fıldır Bakmasaydın Yeni Beklentilere Girmeyecektin!

Aynı Şeyler Fıldır Fıldır Olan Kadınlar İçinde Geçerli ! Harama Bakma Helalinle Yetin! Sizin Heveslerinizin Bedelini Neden Evlatlarınız Ödesin! 

Evliysen Eşinden Başkasına Kör Olacaksın! 

Bekarsan Helalin Olacak Kişiye Kadar, Daldan Dala Atladım Şunları Bunları Topladım Olmayacaksın. 

HERŞEYİ HELAL YAŞAYIN! 

Bak bu yazı benim çok hoşuma gitmişti sizde okuyun allah hepsini ıslah etsin doğru yoldan ayırmasın inşallah 
(314 puan) tarafından
Evet bu yazıyı biliyorum aslında her yere asmak lazım
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Canım şeref yoksunu ve vijdansız oldukları için aldatırlar bir sebep olmasına gerek yok sebep olmadan da aldatan ******** çok hiçbir kadın ağzının tadını kaçırmak istemez herşeyi 4/4 lük yapar ama erkek adı kôpek olduğu için gözü hiç doymaz nankör itler 
(314 puan) tarafından
Doyumsuzluk da başka bişey namus kavramı yok onlarda
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Âciz olduklarından aldatırlar. Ve nefislerine yenik düştükleri için. Hep mutluluk derler ama yalan evinde mutlu olup aldatan erkeklerde var. Herşeyi bel altında arıyorlar. 

Allah kimseyi o duruma düşürmesin 
0 oy
tarafından
Yetersiz oldukları için ne olacak kurban olsunlar karılarına........

Keşke elimde olsa karısını aldatan erkekleri hepsini ipte sallandirsam ibret-i alem misali 
(314 puan) tarafından
Hangı birini hemen hemen hepsi öyle
0 oy
tarafından

Çünkü karaktersizliğin kitabını yazmışlarda ondan 

(314 puan) tarafından
Oda var tabi
0 oy
(343 puan) tarafından
Kızlar aslında erkekler ne kadar suçluysa kadınlarda o kadar suçlu öyle bir devirde yaşıyoruz artık kadınlar evli barklı adamlara teklif ediyorlar benim eşim Pazarcı ve geçenlerde kadının biri para uzatırken numarasni uzatmış eşime eşimde hemen gelip bana anlattı belki başkası olsa arardı buluşurdu. İşte demem o ki öyle kadınlar varki erkeği dinden imandan bile çıkarır Allahım ailemizi kötü insanlardan korusun 
(314 puan) tarafından
Aminnnn canm benm amin allah şaşırtmasın da
0 oy
tarafından
Fazla kasiniyorlar kaşıyan olmayınca rahat batıyor edepsiz melunlar sifatlarina tükurdugumun edepsizleri. Evlerden bizlerden irak inşallah.  Allah hidayet etsin 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 942 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,600 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Misafirmisafi (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 853 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 654 göst.