0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (48,508 puan) tarafından
kızımın sırtı agriyor birkaç gündür bobreklerim agriyo diyo salı günü ortopedi randevusu vardi gosterecektim doktor grevdeymis. 9 una aldım randevu da dahiliyeye ki gotursem ki ağrı icin

6 Cevaplar

+1 oy
(7,906 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben ne zaman üşütsem hasta olmadan önce sırtım böbreklerim ağrır üşütmüş olabilir mi 
(48,508 puan) tarafından
olabilir o yüzden onemsemedim.gecen gece hava serindi cam aralikti cok terliyo önüne yastik koydum ama o carpti diye düşünmüştüm
(7,906 puan) tarafından
Sıcak havlu koy canım sırtına iyi gelir
(48,508 puan) tarafından
sirti hep havlulu zaten simdi yine koydum cok terliyo o tere ruzgar carpti diye düşündüm sağolasın canim benim
-Reklam-
+1 oy
(6,164 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm 
(48,508 puan) tarafından
teşekkürler seldosum
+1 oy
(12,486 puan) tarafından
Üşütmüştür belki sırt ağrısı na hangi bölüm bakıyor hiç bilmiyorum 
(48,508 puan) tarafından
bende öyle düşündüm de simdi uykusunda donerken yine aciyo dedi ihmal de etmek istemedim
+1 oy
(3,823 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım sırt ağrısına fizik bakıyor diye biliyorum. Çünkü benim sırtım çok ağrır ortopediye gittim fizik bakıyor demişlerdi 
(3,823 puan) tarafından
Çok sorumsuzca bir davranış ya
(12,486 puan) tarafından
Duygulu bel fıtığına da fizik mi bakıyor bilgin var mı
(48,508 puan) tarafından
fizik diye ayrı bölüm mü var bizim burda yoktur mhrs den bakayım bir
(48,508 puan) tarafından
fiziksel tıp ve rehabilitasyon varmış bölüm 10 unda randevu var 9 ortopedi zaten once ona gotureyim
(3,823 puan) tarafından
Fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzun adı halk dilinde fizik tedavi.
Emine o konuda bilgim yok canım.
+1 oy
(9,172 puan) tarafından
Gecmis olsun kuzum insallah kotu bisey yoktur ya, bide doktorların grevi çıktı ://
(48,508 puan) tarafından
sorma bilgi de vermediler gittik oglen sıcağında meğer yokmus doktor hadi bizim acil değil acil hastalar ne yapsin dedim de ordaki calisanlar.ne yapsinlar
(9,172 puan) tarafından
Yazık valla, neyin greviymiş bu
(48,508 puan) tarafından
maas doktora şiddet vss mis
+1 oy
tarafından
Sırt ağrısını hafife almayın kesinlikle en kısa sürede götürün 
(48,508 puan) tarafından
kiz korkutma hangi bolume gotureyim
tarafından
Korkutmak istemem tabiki ama gerçekten öyle Allah korusun ama baştan götürüp nedenini öğrenin ortopedi bakar
(48,508 puan) tarafından
ay zaten takıyodum simdi hepten takarım en erken randevu 9 unda var gec olmaz demi
tarafından
Özür dilerim seni böyle telaşa soktuysam sadece önlem alman açısından yazdım insan bilemiyor nedenini. Sen 9 una al ama genede bir acile götür önden
(48,508 puan) tarafından
cam açıktı o carpti diye düşündüm bdn ne özüru kiz ihmal etmeden korkuyorum bende ondan fikir icin açtım postu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena98 (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 12 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (44 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...