0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok şükür normal doğum yaptım ama sütüm yok.acaba sulu gelen nedir sıktığımda .doydugunu nasıl anlarım kizlar

6 Cevaplar

+2 oy
(779 puan) tarafından
Pompan yada sut sagma makinan varsa emzirme sonrası sağıp sarılık olmamasi icin sağdigini da ver canım çene kasları kuvvetli olmadığı için bazı bebekler emmeyi gec öğreniyor çoğu anne sütü yetersiz sanıp bu yuzden mamaya başlıyor sağlıkla büyüsün inşallah 
tarafından
Çok sağol canım benim
-Reklam-
0 oy
(8,476 puan) tarafından
Ne kadar emiyor bebek canım dk olarak 

Az emiyorsa ilk 5 dk ön sütü alıp bırakıyorsa doymaz 
(8,476 puan) tarafından
Ay canım ya sen sabah post açmadın mı kasılmam var diye hangi ara doğurdun maşallah sana rabbim analı babalı büyütsün inşallah❤️
tarafından
Çok sağol canım benim.evet post açmıştım.doktora geldim 3cm olmuş gelir dedi yatış verildi ve doğurdum çok şükür.dk olarak saymadım da 3-4saat olcak çiş vs yapmadı
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Üzülme hemen gelmeyebilir bir iki damla çıkıyorsa iyi ama sık sık emzir benim sezeryanla ikigunde gelmişti birinci gün iyiydide ikinci gün açlıktan susturamadik görümcem mama vermişti karnı doyunca sesi hemen kesti uyudu sütünde ertesi gün geldi bir daha mama vermedik bide mamayı çay kasigiyla verdik biberona alismasin diye 
tarafından
Çok sağol canim aklımda bulunduracam
0 oy
(598 puan) tarafından
İlk gelen sıvı var onu icir bebeğine süt değil oo canım antibiyotik ilk gelen sütten önce cok faydalı iki ücgüne gelir sütün rabbim saglıkla büyütmeni Nasib etsin inşallah 
tarafından
Çok çok sağol canım
0 oy
(97 puan) tarafından
O Sari süt çok faydalı bebeğe bagisiklik sistemini güçlendiriyor onu emdikçe arkasından normel süt gelecek 
0 oy
(270 puan) tarafından
Başta beyaz süt olmuyor. Su gibi oluyor ve bizim yörede ona can sütü diyorlar. Çookk değerli bir süt. Bebeğim midesi şuan çok çok küçük çünkü yeni doğdu. 1 buçuk saat arayla 1 memeni dönüşümlü olarak ver (yani bir sağ tarafı, 1 buçuk saat sonra da sol tarafı ver), uzun uzun da emzir (yanında uzatarak emzirebilirsin-her ikinizin de uzandığı pozisyonda) sütün çok olur
tarafından
Çok sağol canım
(270 puan) tarafından
Rica ederim hayırlı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 124 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutlu1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 356 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Gamzefe06 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 334 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...