0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
4 yasindaki cocuklarniz kac kilo kiyaslama yapma dicek olanlar yazmasin lutfen yemek isteyerek mi yer nasil 

12 Cevaplar

+1 oy
(13,806 puan) tarafından
20 kilo benim kizim. Aslinda iştahi iyi ama aşiri hareketli. 
-Reklam-
0 oy
(1,478 puan) tarafından
Sizin kiz mi erkek mi kac kilo yer mi istiyerek 
tarafından
Niye zavallı olayım andhshs cocugun olmasına dısarı alan spermın engel olnayacagını bılecek kadar egıtım sahıbıyım :D magarandan cık tek vazıfen dogurmak ve cocuk yedırmek heralde
(7,228 puan) tarafından
Hoşuna gitmeyince hemen hakarete başladı işte sonra bize terbiyesiz diyor jsjsjs
tarafından
Kız benım derdım cocugun kılosu degıl benım kzıımın da sukur ıyıdır ama burdan dertlenıp uzulen anneler oluyor, cocuklarında bır sorun var zannedıyoşar gunah degıl öı
(7,228 puan) tarafından
Demi bilinçli olmasam 21 kiloya üzülen anneyi görünce benim mezara girmem lazım oğlum 16 kilo diye
(1,478 puan) tarafından
Ohhh agzina saģlik gozdee
0 oy
(1,292 puan) tarafından
1 hafta sonra 4 dolduracak iştahsız. Hiç bir şey yemez. Yaz başı 15,5 kilo idi şimdi 14,5 a düştü. Çok yemek seçer. İştahı artar belki diye eczaneden ocean balık yağı ve imunol takviye aldım 1 tık farketti ama yine de iştahsız. Tokum diyor yemek görünce
tarafından
Allah yardim etsin size istahsiz cocuk cok zor.biliyorum
0 oy
(386 puan) tarafından
Sizinki 21 kiloymuş çook iyi. Bizi ki 18 kilo sevdiği yemekleri çok güzel yer sevmediklerinide zorlayarak yer
tarafından
Herkes ogluma zayif diyo bende kac kilo oluyo  cocuklar diye merak ettim ozaman kilosu iyi oglumun sevindim doktora.gotur diyolar bana canim cok sıkıliyo
(386 puan) tarafından
Nasıl yaa şaka mı bu insanlar. Ben seninde şaka yaptığını düşündüm başta gerçekten djdjdj
Oğlunun kilosu aşırı iyi senin.
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Kilosu bence çok iyiymiş masalah bizde yeni 4 olduk 17 buçuk kilo kahvaltı yapmayı çok sever oğlum akşam yemeği zorla yedirrim corba içmeyi çok sever ama meyve felan o kadar et tavuk ağzına sürmez zorlayınca maalesef kustuğu için zorlamıyorum 
tarafından
Benimkide zorlayamiyorum hemen kusuyo reflusu var zaten 3 sene reflu surup.icti herkes zayif doktora gotur diyo uzuluyorum bende oyuzden merak ettim amacim kimseyle.dalga gecmek.degil asla
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Benim kızım 17 kilo canım asla yemek yemez çok zor. Bi kahvaltıyı güzel yer oda istediği bise varsa ama diğer türlü aç geziyor resmen. Bi ara düzeliyor çok kısa sürüyor. Ne yapacak bilmiyorum valla
tarafından
Allah yardim estin istahsiz cocuk cok zor biliyorum
0 oy
(30 puan) tarafından
20 kilo hiç bsy yemez sadece süt içiyor çok açılırsa akşam yemek yiyor arkasında dolanıyor üç kişi yesin diye ama yok
tarafından
Allah sizede yardim etsin zor
0 oy
(590 puan) tarafından
16 buçuk kilo iştahı iyi ama çok hareketli zayıf geliyor bana ama sağlığı iyi olsunda 
tarafından
Saglikli.olsunlar tabi iste insanlar herseye karistiklari icin ogluma zayif hastalikli. Muamelesi yapiyolar
(590 puan) tarafından
21 kilo demişsin ama kilosu az değilki gayet iyi yaşına göre. İnsanların ne dediğine bakarsan kilolu olsa obez derler zayıf olsa hasta derler yani diyecekleri bitmez malesef o yüzden sağlıklı olduğu için öp basının üstüne koy şükür et internette görmüyormusun çocukları hasta olan aileler perişan haldeler Allah onlara yardim etsin inşallah çok zor durumlari
tarafından
Haklisiniz cok dogru takmicam kafama bende sagolun yorumunuz icin
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ekimde 4 yas olack oglum en son 16 idi gorsen ama zayifffff cok ama yiyor bende takmiyorum
tarafından
Yesin zayif olsun.onemli.degil benimki zorla.yiyo sonra.kusmaya kalkiyo ki kusuyo cogunlukla hep.dua ediyorum okuyorum doktora.gittik.hep reflu var surup icti 3 sene yoruldum bende
(13,824 puan) tarafından
Reflu yapar evet Rabbim sifa versin benimkinin yapisinda yok ya almiyor gorsen bacaklar bilekler kiirilcak sanki ama nekdr yerse o kdr tuvalette:) yapisal diyorum artik her goren ne zayif diuo
tarafından
Allah saglik versin onemli.olan o.tabi yapcak.bisey de yok :)
(13,824 puan) tarafından
Amin amin saglikli olsunlar da insanlar zaten hep konusuyor
0 oy
(793 puan) tarafından
Yani çocuğunuzun kilosu gayet normal hala nesine üzülüyosunuz anlamadım et yığını çocuk olmak sağlıklı değil ki öyle olunca biraz büyüdü zaman da kilo versin diye uğraşıyosunuz 4 ay sonra 4 yaşına giricek kızım 15.5 kilo şikayetim de yok maşallah gelişimi çok güzel boyu uzun heee şeyi olumlu yemekte yiyor 
0 oy
(735 puan) tarafından
4.5 yaşında nerdeyse 15.5 kilo maşallah diyeyim ağzı hiç durmaz ama kiloda almıyor metobolizmasi aşırı hızlı yemeğin ortasında ev gider tekrar yemeye devam eder düşün akşama kadarv3 4 kez büyük abdestini yapar
0 oy
(9,174 puan) tarafından
Eylülde tam 4 yaşında olacak 2019 doğumlu işte. Ama yeme sıkıntımız var malesef çok üzuluyorum bu konuda. Iştahı zaten hiç yok önune koysam yemez oyuna çevirip bırakır. 

Biraz benim zorlamamla ve yedirmemle yiyor ne yiyorsa. 14 kilo :/ bazen 14.3 fln oluyor en fazla.. hele bundan 2 3 ay once 1 hafta hastanede yattık kanda enfeksiyon kusma ishal ve ateşten, o zaman 13e düşmuştu

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 325 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (474 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 330 göst.
20 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 319 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (474 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Gul2528 (450 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...