0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (676 puan) tarafından
Suan yeni yapmaya basliyolar cam balkonun kosesine hem kiyamiyorum hemde cok pislik yaparlar diye korkuyorum sizce izin vereyim yapsinlar mi yoksa kovmali miyim

11 Cevaplar

0 oy
(622 puan) tarafından
İzin versen orayı kırletırler kovsanda gelir onlar orayı bıseyle kapatabilirsn bı bez parası poset gibi bısey yapıstırarak 
(676 puan) tarafından
Acik alan demirin ustune yapcaklar galiba kovayim demi yani
(622 puan) tarafından
Sana zararı varsa kov oraya buyuk ihtimalle yumurta yapck lar yavru olck ona yıycek tasırlar dıkkat et yılan akrep bocek bit ne bulsa getıryolar
(676 puan) tarafından
Ayy teşekkür ederim cevabin için suanlik kovdum bakalim insallah gelmezler
(2,089 puan) tarafından
İyy yilandami getiriyorlar ay nasıl taşırlar ben bile korktum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben kovalamaya çalışıyorum sonra dadaniyorlar ama geçen yapmis bende goremedim süpürge ile ittirdim meğer yumurta varmis o zaman üzülmüştüm  kirilmisti
0 oy
(148 puan) tarafından
Ben evlenirken bizim balkondaki mangal yerine yapmışlardı kıyamadım 2 senedir sürekli geliyorlar öyle böcek vs getirmiyolar ama dal parcalarından pis oluyo
0 oy
tarafından
Daha yuva yapmamışsa bir çözümünü bul 
0 oy
(1,525 puan) tarafından
Benim de balkonuna yuva yapmislar hiç karismadim çok gunahmis 
0 oy
(735 puan) tarafından
Canım ben en başta çok seviyordum bildiğin benim pencerelere bir sürü yuva yapıyordu her odaya şebekeler bile hep kuş pisliği oluyordu gene sabır esiyordum baktım artık pencere açamaz halde geldim çok pis kokuyor bir yandan bit gelmeye başladı izin vermiyorum şimdi pencerelere hep sise dizdim yuva yapamasın diye çünkü yapınca yumurta oluyor atamıyorsun da
0 oy
(3,004 puan) tarafından

Bak benimkiler nerde 

imagesaksinin etrafına böyle yaptık pislikleri gelmesin diye

0 oy
(183 puan) tarafından
Bizimde balkona hep güvercinler geliyordu yumurtasını bırakıyordu balkon sürekli pislik içindeydi ama çok müdahale etmedim eşim hergun balkona su koyarki beslensinler diye.artik yuva yapmıyorlar su içmeye geliyorlar bitek
0 oy
(34 puan) tarafından
Kumrular sürekli geliyordu yuva yapmak için izin vermedim sonra acıdım izin verdim bin pişmanım şuan 2 yavru büyüdü her gün siciyorlar balkona temizlemekten bıktım bir an önce uçup gitsinler diye dua ediyorum
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Ayyy ben ne çektim önceki evimin balkonunda yuva yapmışlardı günlük temizlesem de pislik içinde kalıyordu yumurtası olmadığı bir zaman yuvayı bozalım dedik inan her mevsim yumurtası vardı o yuzden bozamadık 3 sene boyle gitti sonra taşındım öyle kurtuldum ahaha

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 920 göst.
+1 oy
6 cevap 404 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 622 göst.
21 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı