0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,902 puan) tarafından
Geçen haftadan beri 3 cm açılmam var ama, doğum yok. Bir gün doğumhanede iki gün servis te yattım hastanede açılma başlamış diye doğuma aldılar sonra eve yolladılar bugün tam bir hafta oldu açılma var dediklerinden bu yana.

Hergün hurma yiyorum sürekli ev işi yapıyorum zaten eğilip kalkıyorum ve yürüyorum dolayısıyla. Ara ara sancılar da oluyo ama doğum yok ben geçen hafta kendimi çok hazırlamıştım hastanede. Doktor da doğumun yakın Bi belirti olursa gel dedi. Ama gelmeye niyeti yok bebişin. Açılması olup da sabit kalan var mı uzun süre benim gibi

Bu arada 38+2 haftalığız

4 Cevaplar

0 oy
(8,926 puan) tarafından
Cnm şuan Bi an önce doğurmak istiyorsun artık karnıni taşımak bile ağır geliyor sana haklisin elini karnına koy bebeginle konuş ona gelmesi gerektiğini söyle emin ol hissediyorlar ve ona göre geliyorlar
(8,926 puan) tarafından
İlk duyduğumda banada çok ilginç gelmişti doktorum soylemisti bebekler hisseder annelerini dinler diye o yüzden hamileligimin 4.haftasindan itibaren hep elim karnimda 38.haftada gelmesi gerektiğini üzerine konuştum onunla ve tam 38+3te hemde bu saatte ilk sinyalini verdi akşamına dogurdum
(5,902 puan) tarafından
Tesadüf değilse mucize, valla minicik bebek annesini dinliyor ve onun istediği zaman doğuyor Allahın işine bak. Bunu bende uygulayacam :)
(8,926 puan) tarafından
Elin karnında hep sabah aksam konuş en geç 39da gelmesi gerektiğini söyle
tarafından
Bende denicem☺️
(8,926 puan) tarafından
Bakalım sizlerde ise yarayacak mi :))))
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Kiz daha vakit var ben 42+3 te doğurdum normal doğum diye diye beklettiler kaç gün hastanede kaldım içinde kalacak değil elbet doğar sağlıkla kucağına al insallah
(5,902 puan) tarafından
Tabiki kalacak değil. Aslında bende 40.hafta civarı doğar diye düşünüyordum oğlum da olduğu gibi. Ama şimdi bir haftadır ha doğdu ha doğacak o şekilde hazır olsa beklemek yordu beni yani onun için sabırsızlanıyorum :)
0 oy
tarafından
Haftan çok ileri degil. Bence zamanı gelince gelir zaten yada birden gelecek az sabırlı ol stres yapma ☺️
(5,902 puan) tarafından
Sabırsızlanıyorum valla :)
tarafından
Haklısın canım insan bira an önce doğsun istiyor. İlk gebeliğin mi
(5,902 puan) tarafından
Yok ikinci cnm Bi tane de oğlum var ama ilkmiş gibi heyecanlıyım :)
tarafından
Bakalım bende 10. Haftadayim bende aynı duyguları hissedecek miyim ☺️
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Canım içerde okul açıp okula gidecek hali yok ya elbet çıkacak daha 41 haftaya kadar yolu var :D

(5,902 puan) tarafından
Biliyorum canım hatta bende 40. Hafta civarı doğar diye bekliyordum oğlum öyle oldu çünkü. Ama 37.haftada açılma başlayınca erken doğacak diye düşündüm hatta doktor da doğumun çok yakındır dedi

İlgili bir soru bulunamadı

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...