0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (94 puan) tarafından
Kızlar sağ kasığımda aniden bazen batma ağrı gbı bişey oluyor başına gelen ve doktara giden varmı neden olur

3 Cevaplar

0 oy
(5,378 puan) tarafından
Hamilelik varmı magnezyum eksikliği olabilir enfeksiyon olabilir hamilelik varsa rahim genişliyor olabilir
(94 puan) tarafından
Hamilelik varmı bilmyrn yüksek hamile kalma şansı yazan gün ilişki olmuştu ama korunmustu eşim afedersnz ama ilişki esnasında iki sefer boşalms prezervatifin içine kaçma olablr mi
(5,378 puan) tarafından
Prezervatifin içine kaçma derken vajinsda kalmasimi
(94 puan) tarafından
Yok takılı halde içimde bosalms genede sızma yaparmi acaba diyrm
-Reklam-
0 oy
(2,058 puan) tarafından
O arada bende de oluyo canm ama hani öyle günler surmuyo senn çok rahatsiz edildiyse bi doktora git benm eltimde oluyo ama bildiğin agliyo kivraniyo onunki de kan pihtilasiyo ve birikiyo oyuzden ağrı yapiyo 
(94 puan) tarafından
Canım 5 6 gündür var bu bende bıçak saplanmış qbi oluyo geciyo birden hamilelik olablrmi acaba ya
0 oy
(684 puan) tarafından
Ben de kist varmış ondan dediğin gibi oluyormuş 28 mm çapında sağ yumurtalıkta 
(94 puan) tarafından
Peki tedavi süreci nedir alttan mi muayne ediyolar bunun icin
(684 puan) tarafından
Vallaha bilmiyorum bacım ben şuan spiral takmadilar bir kere kaydı diye hap kullanmaya başladım doktor bu doğum kontrol hapı onkisti de yok eder dedi ne kadar doğru bilmiyorum alttan mi baktılar hatırlamıyorum ama spiral kaydijtan sonra alttan bakıp kamera ile temizlediler falan içimi o sıra da görmüş olabilirler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemkorkmaz5 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 172 göst.
6 Temmuz 2024 Aile kategorisinde fatos18 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde sinem_34 (26 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı