0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Kızlar dişim çekilcek korkuyorum. Diş yok sadece dibi var çekilir mi kolay çok agrıyo mu çekildiğinde

11 Cevaplar

0 oy
(5,506 puan) tarafından
20 lik dis ameliyatı oldum iki kez çene dar olduğu için ameliyatla aliniyo
(267 puan) tarafından
20 lik diş en arkadakimi oluyp
(5,506 puan) tarafından
Evet canim
(2,504 puan) tarafından
Bana da aynısı dendi de ameliyatla alincaj diye nasıl bayıltiyorlar mi acaba süreç nasıl bilmediğim için soruyorum
(5,506 puan) tarafından
Yok canım iğne vuruluyo benim kalçadan da vurulmuştu ilk ameliyatta çok rahat geçti 15 gün sonra dikiş alma olmuştu hiç acımadı ikincisinde sinire çok yakinmis biraz ağrı hisettim o kadar ama çabuk toparliyo
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Ay en korktuğum şey inanmazsın sezeryanda o kadar iğne yapıldı ahan iş dişe geldimi ben ölüyom:woot:

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bekliyim ay i bnmde dis bitmis dip kalmis 6 eylulde cekileck
0 oy
(7,910 puan) tarafından
Korkulacak bir şey deel 4 tane 20 lik 2 de azı dişimi çektirdim max 2 3 gün aci ağrı oluyor 
0 oy
(2,085 puan) tarafından
Valla o ağrıyı çekene kadar iğnenin saniyelik ağrısına razıyım felç olmuştu yüzüm o derece ağrıyordu çektirdim kurtuldum
0 oy
tarafından
Ben hiç birsey demiyeyim en iyisi:)
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Vala canım bende korkumdan çok direndim çektirmek için ama 20 lik dişimi çekince o çektiğim acıya degmemzmis dedim çünkü hiç ağrımadi bile yapan doktorumda sağ olsun baya iyi bir doktor. Du 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
1 ay önce aldırdım canım etle birlesmisti artık hiç bişey gözükmüyordu amleiyat olcak dediler gittim cerraha normal çekim oldu ve 30 sn surmedi asla acimadi
0 oy
tarafından
Kız ben bugün çektirdim sadece koku duruyordu kurtuldum ama çok çok kötü değil sadece hafif zonklama şeklinde ağrı var o kadar ben 2 de çektirdim şuan hafif zonklama şeklinde ağrı var 
0 oy
(302 puan) tarafından
3 ay önce çektirdim dişim hep kırılmıştı sadece kökü kalmıştı kist oluştu. Dr antibiyotik verdi çok kolay çekilecek dedi. Ben ne strese girdim sadece kökü var nasıl çekilecek diye. Koltuğa oturdum uyuşturdu sadece 3 4 dakika sürdü çekmesi doktor tamam diyor ben nasıl çektiniz mi diyorum. 
0 oy
tarafından
Benimde çekilecek, endodonti uzmanına gittim bugün. Devlet hastanesinin 1.5 sene önce b.k gibi yaptığı kanal tedavisi yüzünden sağ altta ki diş. Becerememisler iğrenç bir malzeme kullanmışlar çekilmesi gerekiyor onlar yüzünden dişimi kaybettim. Parçalayarak cekicez biraz zor bir diş dedi. Ve benim bu hayatta en korktuğum şey diştir  ben bi çocuğun sallanan dişine bile bakamam bayılma hissi geliyor bana nasıl cektircem bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Serappp (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
12 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Semossss (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.