0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (3,771 puan) tarafından
Şunu farkettim ablam yokken daha rahatım valla uzak sehirdeyim .şimdi annemler köyde onun için iki hafta beraberdik  bı kardeşlik bağı yok  iyice soguyorumm ..çocuğumu 3 senedir tek.buyuttum şükür akıl vermesi.Boyle fikir farkligimi desem bı kelimesi bile sinir oluyorum  

Benim karakterim bu yasda oturdu çok şükür.yok kafamız uyusmuyor

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ya abla kardeş kavga da olurda ben ablamı sevmiyorum diyemiyorum ne olursa olsun seviyorum kanım canim fikir ayrıldığımız olabilir ama uzakta durmak olmamali
(3,771 puan) tarafından
Valla kendinden uzaklaştırıyor gençliğimde hep çocuksu olma derdi onlar artık sakalasmiyorim bile
-Reklam-
0 oy
(358 puan) tarafından

İki ablam ve bı kız kardeşim var.ve varlıklarına şükrediyorum. Allah onları yanımda daim eylesin. Ablaniza karşı bu tutumunuzu degistirmelisiniz. O sizin büyüğünuz. Sizin kotulugunuzu istemez sanırım. Siz ılımli yaklaşırsaniz eminim aynı karsiligi alırsınız. Ama ben onu sevmiorum sevmicem derseniz olmaz. Bu şekilde hayatınızı idame ettiremez siniz. 

:)

(3,771 puan) tarafından
Sene 1 görüşüz ama böyle laf sokma çabasında tek cocgim la alakali şeyler için de  sinirlenmiyorim fikir ayrılığımiz cok
(358 puan) tarafından
Anladim cnm. Ama işte senede bı gorusuyorsunuz çokta şey yapma yani. Günü güzel gecirmeye bak.
(3,771 puan) tarafından
Öyle bi çabası yok soğuk davranıyor bide çocukları çok kafaya takintili bı yapısi var
0 oy
tarafından
Bende hiç sevmem çok bilmiş insanı 
(3,771 puan) tarafından
Beni böyle kendinden sogtuyor ben sana bişey demiyorum nasıl bakarsan bak cocguna ..herseyde bı laf sokuyor
tarafından
Valla çocuk konusunda ayrı hassasım benimde kayinvaldem başkasını örnek gösterir mesala çocuğu seste uyut su kişi seste uyutuyo kismeye göre çocuğumu buyutmek zorunda değilim dedim
(3,771 puan) tarafından
Her çocuğun başında annesi var büyütüyor bı sekilde
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Benimkide bı mahalle ötede ilk yeğenim oldu dört sene sonra benim çocuğum oldu onun her işine koştum isteyerek yine olsa yine yaparım ama ben demesem hiç bir gün demez ki çocuğa bakım bişeye yardım edeyim Allah razı olsun annem olmasa napardim Allah uzun ömürler versin başımızdan eksik etmesin 
(3,771 puan) tarafından
Bnde annemle arkadaş gibiyimm sağolsun tek eglencem odur Allah başımızdan eksik etmesin
(1,369 puan) tarafından
Aminn inşaallah canım ya
0 oy
tarafından
benmde uyusmuyor kafam bakis acilarimiz cok farkli.. ama gecinip gidiyoruz
(3,771 puan) tarafından
Öyle bazen hiç takmıyorum şimdi hormonlar ağır basıyor galibaa

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 317 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tanszuuu (108 puan) tarafından soruldu
0 oy