0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde (168 puan) tarafından
Bu gün adet bitim günümdü 2 yaşindaki oğlum var 

Gözle de banyo edeyim dedim ederken çogumun ağlama sesini duydum    o sirada eşimde kiziyodu  ağliyor doye 

Ne oldu diye sordum   annanin a... mı   oldu dedi     annem de veffat etti çoj zoruma gitti bide hakliymiş gbi bnimle konuşmuyo     siz olsaniz nabardiniz

22 Cevaplar

0 oy
(6,251 puan) tarafından

Basın sağolsun.

Eşini sen tanirsin sinir anında söylenen sözlere ben çok tskilmiyom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buradakilerin gazına gelme git eşinle baş başa güzelce konuşun anlaşın 
(168 puan) tarafından
Lafi eden oo bem degil
tarafından
Okudum zaten anladım sen değilsin senı gazlamasınlar buradakiler diyorum iyiliğine söylüyorum yanı
(168 puan) tarafından
Yok hayir onun icin demedim
Herşeyi allatn aliyorum zaten ama herseyin bir kirmizi cizgisi var annem sonuçta ve rahmetli hatta olsada böyle demesi çok ayip ve yanliş
tarafından
Evet haklısın
0 oy
(656 puan) tarafından
Annem vefat etmiş birisi olarak kendimi senin yerine koyup cevap veriyorum asla ama asla yüzüne bakmazdım terbiyesiz hadsiz .
0 oy
(1,223 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ay cocuk bu aglar bi sorun var ki agliyo demekki cocuga agliyo diye kizmasi ayri bi sacmalik ölüye saygısı yok o ayri bi sacmalik. Ayrica sinirle soylemis olmasinin savunulcak bi tarafi yok baska bisey soyledin agiz aliskanligi olamaz zaten boyle biseyin mumkunati olmamali. Ve sinirle agzindan ciktiysa neden ozur dilemiyo da kendisini hakli goruo seninle konuşmuyk
(168 puan) tarafından
Bende bunu anlatmaya çalisyorum sadece ne oldugunu sordum küfür eden ben degilim gelip özürünü dilemesi ve toparlamasi gerekiyor bide ayagina gidip ben mi konusacagim
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Canım sinirle ağzından çıkmıştır biraz ağız alışkanlığı olabiliyor onu uyar dikkat etsin eminim hatasını anlayacaktır. Allah rahmet eylesin anacığına. 
(168 puan) tarafından
Ne kdr azindan da kaça onun gelio benden ozür dilemesi gerekiyor onun torparlamasi gerekiyor beni
(6,364 puan) tarafından
Evet tabi ki hatalı olduğunu anlaması lazım.
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Saygısızlıktan başka bişey değil. Terbiyesiz bir adam. Ne olursa olsun öyle bir laf edemez. Ben olsam muhatap bile olmam
0 oy
(381 puan) tarafından
Erkekler çocuklara fazla Sabri yok bizdede çok oluyor kırmayın kalbinizi 
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Uzunca bir süre yüzüne bakmazdım konuşmazdım 
0 oy
(154 puan) tarafından

Yorumlar çok kibar  çok şaşkınim:ermm: üzülme dicemde üzül yani Rahmetli annene boyle söyleyen yarın daha fazlasını söyler   ağzının payını vericektin pişman edicektin o kelimeyi kullandığına 

(168 puan) tarafından
Hiçbirşey dmek bile istemiyorum ne kdr azindan da kaçsa özür dilemesi gerekiyordu
0 oy
(5,662 puan) tarafından
Başın sağ olsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 

Yaptığı çok ama çok ayıp kabul edilir değil ama yapısı öyleyse sürekli ağzında o tür küfürler varsa şahsi algılama üzme kendini ama çok sert bir şekilde tepkini koy bir daha yapmasın o terbiyesizliği annen hayatta olsa bile böyle bir şeye hakkı yok 
(168 puan) tarafından
Nasıp şahsi anlamayim ki
Gelip onun özür dilemesi ve toprlamasi lazimken
Birde trip atmasi
(5,662 puan) tarafından
Şu şekilde hani annene saygısızlık olsun diye dememiş tir diye düşünüyorum yoksa haklısın
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Senin eşin benim eşimin kayıp kardeşi olabilir. Sen de ben olabilirsin :( benim de annem vefat etti bu arada mekani cennet olsun. Dünkü postuma bakarsan ne demek istediğimi anlarsın. Napcaz bu kocalarla bilmem :(
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Terbiyesiz o diyilick lafmi ya konuşma o özür dilesin
0 oy
(49 puan) tarafından
Konuşmazsa konuşmasın bırak ben onu laflarımla çıktığı deliğe geri sokardım emin ol yani Allah rahmet eylesin Annenin de canım
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Annem yaşıyo ona rağmen aşırı tepki verirdim, vefat etse napardim bilmiyorum, affettirmeye bile çalışmıyo mu kendini ********
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Eşinle konuş cnm benim ölmüş anam hakkında böyle konuşma ben yapsam sende mutlu olmazsın de empati kurmasını sağla sinir esnasında çıkan sözler için de canını sıkma
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Benim eşimde aynısını yapıyordu en ufak şeyde küfür ve ben bu olayı aşamadim o kadar tepki verdim yine aynı değişmedi bende takmıyorum artık kötü söz sahibine ait boşver 
0 oy
(934 puan) tarafından
Bebek ağlarken gerçekten insan kendinden geçiyor. Sinirle söylemiş çok belli. Takılma fazla, ohoooo ben sinir anında neler söylüyorum neler, sinirim geçince her şey düzeliyor sanki o sözler benim ağzımdan çıkmadı yani :D
0 oy
(345 puan) tarafından

Erkeklerin diline pirsink olmuş bı küfür. Yani onlar için sıradan normal bişey. Ve sinirle cikmis agzindan. Normal şartlarda annenize bunu sarf etmez. Üzerinde durmayın değil yalnız sinirle ağzından çıktığını bilin yani. Belki çok yoğun stresli bir gün geçirdi. Bence kirildiginizi  söyleyin ama uzaklaşmayın eşinizden. Mesafe ya da küsme olmasın. Konuşarak halledebileceginiz bı konu.

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin. 
0 oy
(504 puan) tarafından
Bende annemi kaybettim ve eşimin sinirlide olsa böyle birşeyi söylemeye hakkı olamaz .Ki zaten sınırlı olsa bile böyle birşeyi söylememesi gerektiğini kendi bilir.Sen bilirsin ama zoruna gitmesinde haklisin.Allah korusun ama sen eşinin annesine söylesen erkek kapının önüne koyar.Maalsef yine biz kadınlar suçlu oluruz
0 oy
(146 puan) tarafından
Oldu valla sinirliymismis üstüne o sürat asacak sen gidersen yanına hep söyler tepkini gosterseydin bidaha haddi olmazdı söylemeye 

İlgili bir soru bulunamadı

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...