0 oy
775 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar nasl derdimi anlatsam

Eşim çk iyi biri maaşını oldugı gbı bna getirir sewgisini saygısını her türlü gösterir bna ve çocuklarıma  bnı her zmn ailesine karşı korur bnden kesinlikle bsy saklamaz ama geçen gün eve geldignde ağır bir koku vardı sordm kızcagımdan korktu ama sonradan itiraf etti esrar içmiş  çok içmez ama arkdslarıyla bi araya geldimi aşırıya kaçmıyacak şekilde içiyo napcamı bilmiyorum nolursmz akıl verin

26 Cevaplar

+5 oy
(3,451 puan) tarafından
Lütfen kendi içinde olayı basitleştirilmeye çalışma. Şuan aşırıya kacmayacak şekilde içiyo olabilir. İlerisi berbat bir hayattt...
-Reklam-
+1 oy
(4,287 puan) tarafından
Eşinizle iletişiminiz iyiyse size değer verirse, tavır koymak yerine alın karşınıza konuşun güzel güzel. Rızanızın olmadığını, çok üzüldüğünü, çok korktuğunuzu, istemediğinizi anlatın. Bu işler kavgayla gürültüyle çözülmez. Onun kendi istemesi lazım. İkna edin
(1,186 puan) tarafından
Evet cnm bnde sakince konuşmayı düşünüyorm
(4,287 puan) tarafından
Allah korusun sen kavga ettikçe, sen onu kendinden uzaklaştırdıkça o illere itersin. Tutulacağı yoksa da tutulur ona. Böyle durumlarda en güzeli canı gönülden destekleyerek çekip çıkartmak ordan. Hadi inşallah muvaffak olursun. Allah yardımcın olsun canım
(6,251 puan) tarafından
+++++++
(1,186 puan) tarafından
Saol cnm Allâh razı olsn
0 oy
(49 puan) tarafından
Azdan Azdan başlayacak çoğa doğru gidecek canım yani Allah korusun bunun azi çoğu olmaz herkes öyle asiriya kaçmayayım ama Bir kereden bir şey olmaz der ama sonrası çok kötü Vallahi korusun
0 oy
(253 puan) tarafından
Tavrinizi koyun bence sizide sevip deger veriyorsa cocuklariniz var birde siz bisi demezseniz simdi sizden cekinmez hep etmeye baslar 
0 oy
(392 puan) tarafından
Kesinlikle önlemini almalısınız çok içmez arkadaş ortamında içer ne demek o illete elini kaptıran kolunu kurtaramıyo tehdit edin aile büyüklerine söyleyin gerekirse küsüp annenizin evine gidin bi daha içmiyceğinden emin olana kadar da barışmayın 
(253 puan) tarafından
Cogu olaylar bu maddeler yuzunden diymi gozun bisi gormuyo galiba cok tehlikeli hafta en tehlikesi bile olabilir
(392 puan) tarafından
Çok uyuşturucu davasına baktım gördüklerimi bildiklerimi bi bilseniz hergün Allah'a dua edersiniz aileniz için
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Çok tehlikeli bilmiyorum ne desem
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Bugün arkadaşları ile o pisliği içen yarın diğer pislikleri de içer bu şekilde başlar zaten çok içmedim diye bir daha kurtulamaz 

Tavrını koy o arkadaşları ile görüşürse arkadaşlarını da seni de şikayet ederim satıcı diye de 
0 oy
tarafından
Bu işin sonu kotu, az ıcer arkadaslarıyla ıcer dur evde ıceyım bak yanında ıcerım der der der 
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Esrar bu cok dıkkat et asla müsade etme bugun bır olur yarın iki olur 
0 oy
tarafından
Valla zor işin onu  bırakmaz gizli saklı yapar 
0 oy
tarafından
cnm o direk bagimlilik yapan  birsey madem seni cok seviyor dinliyor o zaman sende musade etme
(1,186 puan) tarafından
İnşallah dinler bni
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Sakın kabul etme. Esrarın azı çoğu olmaz iciyo mu iciyo. O arkadaşlarından uzaklaştır. O ortamlar adamı bozar.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Esrar içmek yasa dışı diye biliyorum ben günahı da haramı da ayrı Bi mesele zaten. Azı çoğu yoktur bu gibi şeylerin. En iyi insan o kafada iken bambaşka biri olur. 
(4,287 puan) tarafından
İçmek değil satmak yasa dışı
0 oy
tarafından
Bizimde bir tanıdık var eşide aynı şekilde.evine bakmıyor bakamicak dereceye gelmiş artık kızın ailesi boşa gel diyorlar en son noldu bilmiyorum.canim bunun azı çoğu olmaz böyle bir adamdan hiç bir şey olmaz kusura bakma zoruna gitmesin ama bu böyle tavrını koy kabul etme.pisman olursun valla 
(1,186 puan) tarafından
Yl cnm ztn kabul edilcek bsy dgl
0 oy
(3,519 puan) tarafından
Ne kadar siradan bi sey gibi sigara falan icmis gibi anlatmişsin durumun ciddiyetinin bile farkinda degilsin bence Allah yardimcin olsun 
(1,186 puan) tarafından
Normal yazılması gbı yazdım emojilerle hislerimimi koysaydm yada video cekip mi paylasaydm
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Hergun akşam namazından sonra munafikun süresi okuyup bir ekmek parası sadaka köy kenara 21. Gün o sadakayi ihtiyaç sahibi birine ver.niyetin eşinin kötü alışkanlıkları olsun ama 21 gün boyunca yapman gerek
(1,186 puan) tarafından
İnşallah içmez artk saol cnm
(6,251 puan) tarafından
İnşallah rabbim bir kapı açar ❤️
0 oy
(470 puan) tarafından
Gerçekten napcani mi düşünüyorsun uyuşturucu bağımlısı Bi kocan var üstelik bide çocuğun napsin kafayı bulup gelip sizi mi öldürsün 
(1,186 puan) tarafından
Bağımlı dgl cnm uyuşturucu ayrı bsy
(470 puan) tarafından
Esrarın uyuşturucu olmadığını bağımlılık yapmadığını mi düşünüyorsun
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Basını okuyunca heh dedım boyle adamı bulmus dert arıyor kendıne sonra Esrar ıcıyor dıyınce kalakaldım azı cogu yok bagımlılık yapan bır madde bu Allah yardımcın olsun ne desek boş tatlım
(1,186 puan) tarafından
Guzelikle konusucam cnm bugüne kadar beni kırmadı bi anlık şeytana uydu byle syleri yktu
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Gittikce arttiracak bence cok gec olmadan esinle konus yapmasin cocuklarinin senin kendi hayatini yakmasin bu illete bi kereden bisey olmaz diye basliyorlar zaten
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kızlar dün eşimle guzelcene konustm tatlı dille 

Çok pişman oldgnu söyledi ve söz verdi bundan sonra kahveye gtmiyecegine o arkadaşlarını da telden hersyden gözumun önunde engelledi ve yemin etti bidaha olmucak dedi 
(4,216 puan) tarafından
İsabet olmus sen yinede boş bırakma gözün üstünde olsun inşallah düzelir bu illet çok kotu bişey
(1,186 puan) tarafından
İnşallah cnm eşim dün basit şekilde geciştirme amacıyla söz vermedi cnm ciddi ciddi konustk

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 581 göst.
0 oy
4 cevap 143 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 381 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 567 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Celeb (0 puan) tarafından soruldu