0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (878 puan) tarafından
bazı arkadaşlar biliyor 3gundur hastanede yattım işte 31 haftalık olduk ve 3cm açılma varmış oyuzden yatırdılar daha dün taburcu oldum ve bu ayın 15 inde düğün var çok ta heveslenmistim eşimle kıyafet falan seçtik hayatımda ilk defa boyle türk bi düğüne gidip göreceğim diye :(( ama doktor dinlen fazla yorulma falan deyince tereddütte kaldım ya sizce riskli olur mu ki gidersem?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gıtme canım gıtme hastanede yatıcak dereceye gelmıssın bosver daha cok dugun dernek olur bebegınle gıdersın
(878 puan) tarafından
aynen canım daha yeni toparlamaya başladım bencede hic gerek yok ya
-Reklam-
0 oy
(8,939 puan) tarafından
Gitme bence. Boşver. Bebişin doğunca beraber gidersiniz inşallah 
(878 puan) tarafından
ayy canım inşallah dua edin bize zamanında sag salim gelsin diyee
(8,939 puan) tarafından
Ederim canım. Benim kardeşim de 28 haftalık hamile. Onun da açıklığı var. Bir ay hastanede yattı. Geçen hafta taburcu oldu. Şimdi evde annem bakıyor. İnşallah ikinizin de zamanında olur. Sen de benim kardeşime çok dua et.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence gitme. Yaptığın hiç bir hazırlık heyecan hem kendi hem bebeğinin hayatını riske etmeye değmez. 
(878 puan) tarafından
haklısın canım oyle yapacağım artk en iyisi evde dinlemek
0 oy
tarafından
31 haftasin hastaneye yatmissin gitme bisi falan olur sonra cok pisman olursun
(878 puan) tarafından
çok haklısın canım allah korusun
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Yat asaaaa..

Acilman var anam ne dugunu
(878 puan) tarafından
haklısın yatayım en iyisii :))
0 oy
tarafından
Ben gitmezdim benim açılmam yoktu ama 35 haftada erken doğum olur dediler yat dinlen dedi markete bile gitmedim düşün beben daha önemli 
(878 puan) tarafından
valla benim ilk gebeliğim olduğu için 3cm açılma erken doğum falan hiç bilmiyodum ki boyle herkes yat dinlen hareket etme gibi seyler deyince yeni yeni anlamaya başladım
tarafından
Tuvalete bile giderken yavaş yuru çok oturma tuvalette erken doğum olursa kuveze girer bebeğin boşver düğünü muyunu yat
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Ben olsam gıtmem bu rıskle bu halde bırsey olsa Allah korusun cok pısman olursun karnındaki daha onemlı senın ıcın en buyuk heves o suan 
(878 puan) tarafından
aynen öyle canım haklısın dua edin bize
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Çocuğunuz için bu riski almaya değer mi sizce?
(878 puan) tarafından
bebeğimi hic bi dekilde riske atmam da ne kadar riskli olduğunu bilmediğim için soruyorum benim ilk gebeliğim herkes bisey diyor yok 3 cm okadar da tehlikeli degilmis korkma bisey olmaz diyen de var ,ben doğuma 3 cm le gittim diyen de
(1,293 puan) tarafından
Doktorunuz da yapmanız gerekeni söylemiş sanki ama tabi dinlemek size kalmış
0 oy
(624 puan) tarafından
Bence gitme banada doktor yat dedi yattım Bı gun sadece arabayla pazara gittim aksamına hastanede yattım 
(878 puan) tarafından
kaç haftalik canım?
(624 puan) tarafından
33 haftalıktı
0 oy
tarafından
Bence gitmemelisin sen ve bebeğinin sağlığı çok daha önemli 
(878 puan) tarafından
aynen canım haklısın
0 oy
(470 puan) tarafından
Aslında düğünde de oturacaksın kalkıp oynamadığın sürece bence bisey olmaz benim düşük tehlikem varken oturmalı heryere gittim pikniklere falanda yürüme iş yapma bisey olmaz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 264 göst.
21 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alca (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.