0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (211 puan) tarafından
Ben rahatsız oluyorum köpeğin ne yapacagi belli olmaz sonuçta.. bu şekilde köpek gezdirmeye gelen çok insan var ama çocuk parkında doğru değil bence 

21 Cevaplar

+3 oy
(8,908 puan) tarafından
Cocuk parkı köpek gezdirme yeri değil yaya yolunda bisiklet yolunda gezdirilmeli köpekler tasmalı olsa bile cocuklar meraktan yanastiklarinda Bi anlık dikkatsizlik çok acı sonuçlar dogurabiliyor
(8,908 puan) tarafından
Napti ki şu ara millet çıldırdı zaten
(6,214 puan) tarafından
Kız teyzemle ben oturuyoruz teyzemin oğluyla Benim kızlar da karşımızda parkın içinde oynuyorlar İşte tam bizim Oturduğumuz bank kartını hemen karşısında kaydırağın falan
4 tane oğlan geldi Ellerinde de bir tane köpek iple bağlamışlar sonra çocuğun biri dedi ki onu uzak tut Bende Ben sizlerden daha çok bunu seviyorum dedi daha iyi dedi hayvanlar insanlardan oğlum diyor Benden uzak tut şunu Bu da ipini bıraktı gitti köpek çocuğun ayağını ısırdı

Ama bu nasıl gülüyor var ya görmen lazım Sonra oğlan diyor ki oğlum diyor ayağım kanıyor Yok lan yok diyor hiçbir şey yok

Sonra köpeğin ipi koptu böyle sağa gidiyor sola geliyor falan Ben de böyle bir sinir oldum baktım ki kızım daha kaydıraktan kaydı bana doğru geliyor görürse korkacak biliyorum çünkü hemen gördü kızım baktım Oradan anne diye bağırmaya başladı Ben de çocuğa kızdım Al Götür bunu buradan dedim bak burada çocuklar var parkın içinde bir sürü çocuk ve sen elinde bir köpek dolanıyorsun oradan bana yükselmeye başlamasın mı bu

Atayım mı diyor köpeği üzerine atayım mı at dedim gelsin o köpek Hem seni hem köpeği bak dedim ne yapıyorum yok mu burada güvenlik falan dedim Koskoca Park'ta bağırdım böyle sonra birkaç kişi daha geldi çocuğa bağlarlar Ondan sonra zaten hemen güvenlik sesi duyunca geldi bunları yolladı ama o çocuğun ayağı da kanadı

Manyak adam gitmiş çay içiyor o çocuk ya kuduz olursa ya başkasının kucuk cocugunu ısırsq elinden alamazsak ama yok sa.lak anlamıyor
(8,908 puan) tarafından
Zıkkım içsin oda elinde çay kahve içsin diye mi dikmişler onu oraya... cocugunda ana babasına yazıklar olsun o yaşta cocugun elinde köpeğin ne işi var ya cidden herkes dogurmasin
(6,214 puan) tarafından
Ya bide orası erzurumun en dolu parklarında birisi iğne atsan düşmez
Ailenin umurunda mi sanki tipini görsen tinerci kılıklı
(8,908 puan) tarafından
Doğru ailesi ne ki çocuk ne olsun
-Reklam-
+2 oy
(49 puan) tarafından
Sahibi güzelce sahip çıkıyorsa tasması ile gezdiriyorsa Ben rahatsız olmuyorum
+2 oy
(1,618 puan) tarafından
Kadının biri köpeğini arabadan indirdi saldı yesillige köpek bir güzel kakasını yaptı oraya. Kadın da sonra onu almadı bile ki kaka torbalari oluyor normalde. Bu tarz köpek sahibiyse zaten asla ugramasin. Ben parklarda gevşek gevşek oturup çoluk çocuğa yer vermeyip ağzından küfür eksik olmayan ergenlerin de parkı işgal etmesine karşıyım.
(9,575 puan) tarafından
Hay ağzın bal yesin.
(7,236 puan) tarafından
Bı ara kocaman kızlar bizim çocuklar oyuncağın üstündeyken ****** gibi atladılar çocuklar düşecekti
+1 oy
(7,236 puan) tarafından
Ben bile korkuyorum ki çocuklarda korkabilir doğru bulmuyorum 
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Asla bulmuyorum bu konuda parkta bağıra çağıra kavga etmisligim var  tasmasini takarsın amenna..

Ama öyle tasmayi aç,korkan olunca AY İSİRMİYOOOO diye ağız yaymak yok.. 
(211 puan) tarafından
Tasmasi olsa sa yani bir anlık dalgınlıkla sahibi köpeğin ipini elinden de kacirabilir köpeklerin yeri çocuk parkları değil bence
(7,926 puan) tarafından
Kız sen nerdeydin uzun zamandır ilk defa yorumunu gördüm ☺️☺️☺️
(13,693 puan) tarafından
Girmiyorum kuzum bayadir :) bı göz ataym dedim :D
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Degisik kopekler olmadığı sürece olmam ama cins cins kopeer var napcagi belli olmaz benim küçük kız çok sever ısıracak diye ödüm kopar valla ben hayvanların hepsini uzaktan severim yalan diyemem ama her akşam kalan yemekleri mahallenin kedisine köpeğine veririm kedi görsem süt alir veririm ama sevmem zararda vermem verdirmem beslerimde Degisik bi durum benimki
0 oy
(5,921 puan) tarafından
Hayır. Tasma varsa yine iyi ama özellikle parklara geliyor ha.yvan tuvaletini yapıyor, normalde olması gereken hay.van sahiplerinin o pisliği oradan alıp atması ama yapmıyorlar. Sonra çocuklar o çimlerde vs oturup oynuyorlar. Ben en çok bunu sinir oluyorum. O hayvanın pisliğini almak zorundasın. 
(1,197 puan) tarafından
Pisliği alabilir ki almıyorlar da çişini de yapıyor. Ben de sinir oluyorum. Götürün açık alan boş bir araziye. Ben isirmalarindan çok hijyen açısından korkuyorum.
(5,921 puan) tarafından
Aslında yapmak zorundalar. Her parkta uyarı olur bunun cezası var diye ama buna dikkat eden çok az hay.van sahibi var.
0 oy
(666 puan) tarafından
Bence de doğru değil 
0 oy
tarafından
Tasmalı ise sorun yok 
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Köpeğin yeri değil.  Normal barklı parklar var bir zahmet oraya çıkarsınlar. Tasmalı bile olsa çocuklar yaklaşıyor sevmek istiyor.  Sağı solu belli olmaz . Aynı şekilde çocuğun da sağı solu belli olmaz köpeği acıtabilir.  Ne gerek var 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Küçük köpekler için sakınca görmüyorum tabi kendi fikrim ama büyük ve tasmasiz olanları bende istemem cocuk parkında
0 oy
(623 puan) tarafından
Ayy en korktuğum sey ya cocuk bu bilmez uzerıne basar falan cok korkuyorum 
0 oy
tarafından
Pardonda bacim gezdirerek köpeği salipta mi gezdiriyorlar??? Hayvaninda canı var degilmi tuvalet ihtiyacı oluyor hava alma ihtiyacı oluyor toprağa basmaya ihtiyacı oluyor.. yasak.olsaydi buraya kopek giremez diye tabela olurdu.
(211 puan) tarafından
Tamamda diğer parklar yesil alanlar filan varken bebek ve çocukların olduğu kucucuk parklara girmek niye ? Gezdirecek tabi ama yerleri kesinlikle orası değil
tarafından
Valla ben gezdiriyorum tasmasi var çocuklardan uzak tutuyorum çünkü çocuklar kopekleri daha çok rahatsız ediyor sevmeye calisiyorlar
(211 puan) tarafından
O zaman çocuk parkında gezdirmezsin olur biter zaten yorumlara bak herkes şikayetçi onlarca yer varken  çocuk parkına girmeyin bir zahmet çoğunluk istemiyor sizi
tarafından
Demek ki kopek seven yok seven biri yorum yaparsa aynı fikirde oluruz eminim
0 oy
(1,708 puan) tarafından

Ağızlık ve tasma olsa bile ben parka gittiğimde güzel dille uyarıyorum fobim var lütfen uzaklaşır mısınız veya başka yerde gezdirir misiniz diyorum insansa gidiyor değilse 155 arayıp ağızlık olmadan çocuk parkında köpek gezdiriyorlar diyip adres veriyorum onlar ilgileniyor :angel: yani o kadar saldırı oldu ister istemez insan tedirgin oluyor :ermm:

0 oy
(54 puan) tarafından
Zararı olmadığı sürece her yerde gezdirilebilir ama bende korkuyorum her an birşey yapar diye 
0 oy
(12,603 puan) tarafından
Değil tabii. Büyük büyük ergen çoçuklar bisiklet suruyor sınır oluyorum 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
bi o parkta gezen köpeklerin bide gelen sevgililerin isi.yok kardesim git baska yerde öpüş çocukların gözüne niye sokuyon. madem uluorta yapabiliyon daha musaitnyere git
(48,657 puan) tarafından
iyiyiz bizde düğün vardı kina daha dogrusu ona gittik geldik.uyuttum az once uyuyor☺️
(3,535 puan) tarafından
Oy yerim mis kokulumu ☺️♥️ rastlaşmıyoruz artık yorumlarda
(48,657 puan) tarafından
gündüz cok vaktim olmuyo ki.islerden anca ela uyuyunca gece giriyorum canim
(3,535 puan) tarafından
Benim 2 çocukla pertim çikiyaaaa :D ama yinedaaaaa giriyaaaaam :D konuşmam bile bozuldu =)
(48,657 puan) tarafından
☺️senin küçükte büyüdü ne kadarlik oldu
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Ay ben zaten korkuyorum bide bazıları tasmasız bırakıyor ödüm kopuyor kendimi geçtim çocuklar için korkuyorum 
0 oy
(156 puan) tarafından
Pitbull olmadığı sürece hiç korkmam hiç de rahatsız olmam. 
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Şöyle ki, bende 3 tane var. Baya da iriceler. Evimiz şehrin en dış sınırında ilerisi tarla tokat :D ben koşmaları için oraya salıyorum. şehrin içinde park bahçe farketmeksizin ağızlıkla gezdirdim hep. Babamın bir sözü vardır, çocukla köpeğin hatrı olmaz. O yüzden güvenmemek lazım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 141 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 483 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,598 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 471 göst.
0 oy
21 cevap 783 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,355 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...