0 oy
612 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Bu çok özel bir konu ama anlatabilecegim kimsem yok zaman zaman bu yüzden kavga etmisligimiz de var ben sevdiğim evlendiğim adamla haftada iki kez en az birlikte olmak isterim ama eşimde bu huy yok beni mi arzulamıyor yoksa huyu mu böyle bilemedim ben hamileyken kendi kendine ihtiyaç giderdiği olmuştur ben yakaladım klasik video olayları falan.Beni seviyor ilgi sevgi gösteriyor ama evliliğimizde cinsellik göremiyorum heyecan yok istek yok gecenin bir yarısı veya sabah uyanınca veya canı istediği bir anı hiç görmedim desem yeridir makyaj yapan süslenen biriyim özel kıyafetlerim de var ama onda bir istek yok ya bu neden oluyor normal bişey mi yoksa bizde mi sorun var ben anlamadım bir insan hiç mi cinsel yönden eşiyle tam anlamıyla mutlu olmaz 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Pekı sen kımın fake hesabısın….
(34 puan) tarafından
Geçen bir post açmıştım yine aynı ilişkiyle ilgili önceki adım Micky di fake değilim
-Reklam-
+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Gece 12 den sonra millet kuduruyo sanki
(34 puan) tarafından
Canım az önce bu yüzden bir tartışma yaşadık ve ben uyuyamıyorum kendimi çok yalnız hissediyorum anca buraya döküyorum napayim
0 oy
tarafından
İstek arttırıcı biseyler ver doktora gidin   
(34 puan) tarafından
Ne verebilirim istek arttırıcı olarak
(3,180 puan) tarafından
Macun hazırlat aktarfs5
tarafından
Evet öyle şeyler de olabilir
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kafana göre ıstek artırıcı Bişey kullanma çok tehlikeli 

Ve bunu eşinle düzgün ce konuş sor yüzyüze olmuyorsa mesajla sor güzel dille 
(34 puan) tarafından
Ben hamileyken bile eskort araması video izlemesi eskorta gitmemiş ama sonuçta aramış numarayı itiraf etti oğlum daha 2 aylık diye affettim bidaha olursa çeker giderim dedim ama şimdi de bana isteği yok ben daha kaç defa yüzleseyimki
(1,022 puan) tarafından
Eskort araması varsa Bi sıkıntı vardır canım
Onla konuş dediğim gibi sende ne gibi eksiklik görüyor nyada ne gibi bir sorun var  ya sende bir sıkıntı görüyor ya kendinde bir sıkıntı var canı istiyor ama yapamıyor yada ne bilim hani açık olacak ama kalmasında yada zevk almasında sıkıntı var çünki eskort araması da yani sıkıntı
(34 puan) tarafından
Konuştum kaç defa ben senden ayrilamam diyor benim herşeyimsiniz zaten gidip seni aldatamam yapamam boşluğuma geldi hata yaptım aradım bidaha olmayacak dedi olmadı da düzeldi ama hala haftada bir gelir yanıma o iş için benim de aklımda şüpheler var benden zevk almadığına dair
(1,022 puan) tarafından
Önce Bi kendini değerlendir ozaman ilişkide nasılsın ne yapıyorsun pasifmisşn yada ilişki olduğunda nasıl oluyor bunları düşün tart kafanda sonra baktın yanlışların var atıyorum özel Bi gecelik giy cilve naz yap biraz arsız ol mesela ilişki esnasında zevk almayı çoğalacak hareketler yap farklı fanteziler denemeyi iste mesela yada ilişkide zevk almasanda zevk alıyormuş gibi hissettir onu şehvetlendir baktın buna rağmen sıkıntı var o zaman otur karşına bizimde vardı sorunlarımız hatta 1 seneye yakındır biz oturduk konuştuk mesela şu son 2 ilişkidir açık olucam kusura bakma ama 3 senedir evliyim 3 senedir aldığım zevki son 2 ilişkide kat kat fazlasını aldım oyüzden belki ufacık bir davranış ufacık birşey bozuyor olabilir ilişkinizi baktın sende hiçbir sorun görünmüyor ozaman eşine açık olmasını sorunun ne olduğunu sor erkeklerde pek söylemek istemez sorunu varsa ama memnun olmadığını dile getir Bi sıkıntın varsa doktora gidelim de mesela
0 oy
(280 puan) tarafından
Yoruluyor olabilir, neden beni istemiyorsun diye mi tartıştınız? Bu bir sorun destek almanız gerek bir taraf isterken diğer taraf istemiyorsa bi zaman sonra sen de istemezsin veya tartışmaktan yorulursun 
(34 puan) tarafından
Haftasonu tatil bu gece uzun uzun oturalım film izleyelim dedi zaten iki gecedir erteliyor bende oturdum sonra uykum geldi dedi az önce gitti yattı benim de tepem attı söylendim biraz
0 oy
(4,148 puan) tarafından

Yani malesef çağımızın sorunu isteksiz erkekler kadınlar genç yaşta solup gidiyor ben çözüm bulanını göremedim daha :angel:

(34 puan) tarafından
Ben son zamanlarda çok düşünür oldum niye ben diğer kadınlar gibi değilim diye beni bu hallere düşürdü kendin kaybedersin dedim
(4,148 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer :///
0 oy
tarafından
Bu gece heryer sallanıyor ya noluyorrr:)))cevizli sucuk yiyin bol bol :))
(34 puan) tarafından
Geçen sene Mart'ta evlendik hep öyleydi cinselliğe çok bir düşkünlüğü yoktu nisanliyken meraklıydı ama bana karşı şimdi erteleriz olmasa da olur 3 gün sonra da olabilir sıkıntı yok yani onun için
tarafından
Sende strese sokma adamı . sıkıştırma bakalım belki bı derdi sıkıntısı vardır konuş .ki zaten hallerinden anlarsın gercide bilemedim.
(34 puan) tarafından
Tek derdimiz borç var o da 11 ay sonra bitecek bizim başka sorun yok beya herşeyde anlaşırız şakalaşırız da bu yönden sorun işte beni yiyip bitiriyor
tarafından
Ay sokul sokul dur canim sende bekleme ondan boşver:))
(34 puan) tarafından
Eceee sen bana ateşle oyna diyosun :D
0 oy
(574 puan) tarafından
Klasik çocuk sonrasi erkeklerdeki değişimler..
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Ee eşine sorsana bunu neden diye
(34 puan) tarafından
Tamam
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşin isteksiz değil ki eşin eskort aramaları yapıyor videolar izliyor falan isteksiz olan biri bunları da yapmaz eşinle sizin aranızda problem var bence 
(34 puan) tarafından
Evet farkındayım kaç defa konuştum konusmakla bir süre iyi oluyor sonra yine aynı benim kaderden galiba böyle oluyor
0 oy
(4,106 puan) tarafından
Sabah ereksiyonu yoksa, hormonal bir sıkıntı olması çok olası. Ve evet bence yüzde80-yüzde90 oranında önemli
(34 puan) tarafından
Sabah ereksiyonu var ama ne bileyim insanlar sabah bile olsa istediğinde beraber olabiliyorlarmış bizde hiç öyle bir durum olmadı
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Hadi esin madem isteksiz neden eskort arasın yada başka türlü videolar izlesin aldatiyo olabilir mi bi ihtimal yani kesin öyledir demiyorum 
(34 puan) tarafından
Wp hesabını kendime bağladım aramaları gördüğümden beri haberi yok aldatmayacagini biliyorum beni seviyor hata yaptı aynısını bidaha yaparsa o işteyken çekip gideceğimi biliyor ama bana karşı isteksiz

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 827 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,306 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 527 göst.
0 oy
13 cevap 525 göst.

378,460 soru

11,328,257 cevap

34,784 kullanıcı

...