0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Delirmemek elde değil ya kaynatamla görümcem köydeler eşim gôtürdü bıraktı onları bayramda geri geldi.Kaynımada demiştik ki benim doğumum yakın kaynatamları köyden almaya sen git oda gidecekti güya.Şimdide diyormuşki eylülden önce gidemem e görümcem oğlunu evlendircek nasıl kalsın gene kabak bizimkinin başına patladı.Bir bka yaradığı yok hep eşime kalıyor herşey ayriyeten kurye olarak çalışıyor eşim gidemediği için para alamayacak bir ton ödemeler var taşınıcam masrafımız var doğum ne zaman olur bilmiyorum o köydeyken birden sancılarım gelirse ne yapıcam of vallahi delircem ya 

4 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
Kim hamile kim doğuruyor anlamadim 
(45 puan) tarafından
Kız ben başka kim olcak :D
-Reklam-
0 oy
(5,601 puan) tarafından
Neden illa biri gidiyor almaya? Ve görümce nin oğlu kocası ne güne duruyor ne saçma bir şey 
(5,601 puan) tarafından
Tamam yüklensinler eşin umursamasın
(45 puan) tarafından
Yapamıyor malesef hayır diyemıyor
(5,601 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah o zaman ne diyim
(4,554 puan) tarafından
Her dediklerini evet derse eşin çok madur olur emin ol. Ne yaparsa yapsın emin ol kıymetli olmazlar işlerini gördükçe yüzüne gülerler
(45 puan) tarafından
Öyle zaten kaç kere kavga ettik buyüzden ama yok aynı hep
0 oy
(11,229 puan) tarafından
Bu maalesef ki eşinin bi şeye hayır diyememesinden seni yanliz bırakmamalı böyle şey olmaz
(11,229 puan) tarafından
Bende de var öyle bir eş hem kızıyor hem de hayır diyemediği için bütün işlere koşturuyor inanır mısın neredeyse ramazan bayramından bu yana oturup iki muhabbet edemiyoruz
(45 puan) tarafından
Bütün ceremesi bize kalıyor işte
(11,229 puan) tarafından
Sorma sorma sabret diyor sabrediyorum bakalım da ne zamana kadar
(11,229 puan) tarafından
Adamı görüp konuşamıyorum ki bu böyle olmaz diye ergenler gibi mesaj atıyorum bisi oldugunda
(45 puan) tarafından
Valla Allah sabır versin gerçekten çok zor
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Ay bu götürme getirme işleri hep sıkıntı herkes kendi gitse kendi gelse sorun kalmayacak
(45 puan) tarafından
Kaynatam uzun yolda araba kullanamıyor kullanabilse sorun kalmayacak ama yaşlı sadece köy içinde kullanabiliyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 400 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,836 cevap

34,813 kullanıcı

...