0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar oğluma Muhammed isimini koyacam ama iki isim olsun istiyorum Muhammed ismine hangi isim yakışır sizce bizim aklımıza hiibir şey gelmiyor hamile falan değilken insanın aklına çok güzel isimler geliyor ama şimdi hiç bir şey gelmiyor aklımıza size sormak isterdim sizce hangi isimler yakışır.  

Teşekkürler 

31 Cevaplar

0 oy
(710 puan) tarafından

Elbette sizin tercihiniz ama Allah aşkına böyle güzel ve manalı özel bir ismin yanına saçma sala.k yeni nesil ismi koymanın lütfen.

3.oğlum olursa adını Allahın izniyle MUHAMMED koyacağım. Sadece MUHAMMED. Tek başına yeter de artar bile. 
tarafından
Canım Muhammed ismi tek başına çok ağır çocuklar taşıyamıyor yanına Emin Mustafa Ali gibi güzel isimler koyabilirsiniz
(710 puan) tarafından
Tam olarak ağırlıktan kastınız nedir? Aksine bu ismi bile isteye bilinçli olarak Allahın rızasını gözetip ahirette bu isimle çağrılacağını düşünerek konulan çocuğa Allahın izniyle melekler eşlik eder. Meleklerin eşlik ettiğine de kimse kuş tüğü kadar ağırlık veremez.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlumun adı Muhammed Emin 
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Muhammed Talha abimin ismi 
0 oy
(993 puan) tarafından
Muhammed Ali , Muhammed Mirza ,Muhammet Hamza , Muhammed Enes aklıma başka birşey gelmedi sağlıkla doğup büyüsün.
0 oy
(472 puan) tarafından
Muhammed  Can 
0 oy
(499 puan) tarafından
Kuzenlwrimin adı

Muhammet İlker ve

Muhammet Furkan 
0 oy
(283 puan) tarafından
Benim oğlumun ismi Muhammed sefa ama Muhammed Alide çok güzel 
0 oy
(7,181 puan) tarafından

Muhammed koyun biz koyduk baby boyumuz çok tatlı oldu sizde koyun sizinki de tatlı olsun sevda ablaaaaa :D 

Valla bacım benim oğlanın adı Muhammed ikinci isim istedim kabul etmediler ben Muhammed Emin koycaktim peygamber efendimizin hem ismi hem lakabı olsun diye ya da doktorum göbek adı efe koydu Muhammed efe olur muhammed Ali çok güzel olur halam Muhammed mert koydu Muhammed ensar Muhammed Emir Muhammed Sefa Muhammed Fatih vala seçenek çok 

0 oy
(976 puan) tarafından
Can Muhammed 
0 oy
(746 puan) tarafından
Muhammed Yasin oğlumun afi
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Talha olabilir canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 157 göst.