0 oy
829 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Kızlar sorum yukarıda. Fındık toplamaya geldik. Eşimle bahçede ben yemek yapıcam ve mecbur soba yanacak. Küçük de kızım var. Hava da aşırı sıcak. Gram esmiyor. Gelirken elbise giymiştim. O iç gösteriyor diye altına t shirt giydim. Elbiseyi çıkardım sıcak diye. Şu an evde yoklar gelince t shirt üstümde kalsa Bi şey olur mu ya? Dar değil kolu da dirseğe kadar. Başka kimse yok eşim kaynanam ve kayınpederim. 

34 Cevaplar

0 oy
(470 puan) tarafından
Kapaliysan uygun düşmez bence canım bende kapalıyım ama tişört ya da kısa şeyler giymem kendi baban olsa neyse sonuçta el adamı 
-Reklam-
0 oy
(360 puan) tarafından
Dinen hiçbir mahsuru yok o da senin baban. Ben tesetturluyum ama kayinbabamin yanında açığım 
0 oy
(8,036 puan) tarafından
Ben kıza kollu giyiyorum kayınpederimin yanında gerçi disardada giyiyorum.. sonuçta babamız gibiler ya ne olacak
0 oy
(6,485 puan) tarafından
Normalde kapalıysan olmaz. Ama açıksan giy ne olacak. Ben açığım eşimin ailesi full açık sıfır kol şort geziyoruz normal bir durum bize göre. Kapalı olsaydım uzun bol olurdum 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben giyiyorum. Kapaliyim normalde ama baştan öyle yaptım sen şimdiye kadar giymemissin belki garipseyebilir
0 oy
(415 puan) tarafından
Vallahi bn 4senedr evliyim tısörtte gıydm yanında sacım toplu da durabılıyorum dinen bır sakıncası yok dıye bılıyorum o da baba çnkü. Giyilmez dıyenler kndılerı tercih etmiyordur orasına bırsey dıyemem ama bununla İlgili ayet var yani 
(984 puan) tarafından
Evet giyilir saç açık da durulur ama bu zamana kadar hiç yapmadım. Eşim eve geldi baktı boş ver bugünlük dayan dedi uygun görmedi demek ki giymedim ama şu an yanıyorum dhdhdjd
(3,560 puan) tarafından
Burda da kendine eziyet etmiş oluyorsun canım yapman günah değilken sen bedenine zarar veriyorsun eşin öyle dedi diye
(415 puan) tarafından
Ben esime sordm o da bna izin vermstı kayınvalıdeme sordm o da boyle mevlutlere gısıp Kuran okuyan cemiyetlere giden biri o da bir sakıncası yok kızım dedı bzm ynımızdayken durablrsn hava zaten sıcak demstı. Ondan snra rahatldm yani bnde.
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bisey olmaz kayinpeder nikah dusmedigi icin durabilirsin bence o da bi baba sonucta ne bileyim. 
0 oy
tarafından
Giyilir neden giyilmesin
0 oy
tarafından
Ben babamın yanında bile pek kısa kolluyla durmam kaldı ki kayinpeder yanında kolumu bile sıvamam malum her geçen gün olanları görüyoruz baba bile evladına yanlış gözle bakıyor
0 oy
(2,317 puan) tarafından
Ben hayatta giymem başta utanırım ama eltim 1 kere giymişti kaynanam baya söylendi 
0 oy
(169 puan) tarafından
Bende tesettürlüyüm kayinbabamin yanında baş açık gezerim tişört pijama dar olmasa giyerim
0 oy
(369 puan) tarafından

Sen hic disarda mesela tsirt giymedin mi 

kusura bakma ama cok tuhafima gitti zaten gunluk hayatimizdada tsirt giyiyoruz ki sen o elbiseyi giymeseydin ustune ne giycektin ki 

Yani bence kendinizi ne giyinmenizle kamuflaj edin nede bi baskasinin size karismasina izin verin onemli olan onu giydiginde senin icinde rahat olman 

(tesetturluysen ona bisey diyemem )
(984 puan) tarafından
Tesettürlüyüm o yüzden sordum canım
(369 puan) tarafından
Ben ilk drfa duydum testturluyum diye tsort giye bilirmiyim diyr sorani kizma bana olurmu cunku siz kendinizi kisitliyosunuz bazinseylerden birilerinden once bence hic sakincasi yok simit yaka tsirtler var kalcaya kadar uzun olanlar cok tereddutte kaldiysan oyle giye bilirsin yaninda bol icinde rahat ede bilecegin tsirt yoksa esinkinde giye bilirsin
(984 puan) tarafından
Ya aslında böyle sıcaklarda yanımızda olmazdı yaylada olurdu. Zaten bu zamana kadar böyle sıcak görmedim djdjdj ben onun yanında hiç giymedim hep dikkat ettim. Eşim öyle istemez ne de olsa babasını o tanıyor ben 2 senelik evliyim. Eve ilk eşim girdi sordum bak böyle durum var giysem Bi şey olur mu diye. O da baktı sütyenin çok belli oluyor dedi başka varsa giy dedi. Bizim de kendi evimiz değil çamaşırlarım yok elbiseyi tekrardan giydim. Bu kısıtlamak değil aslında. Tesettürlü olunca her şey acaba mıya düşüyor. Kaynımın yanında da bazen boynum açık oluyo alışkanlık oluyır tereddütte kalıyorum. Öyle işte canım bu arada kızmıyorum sen de fikrini söylüyorsun sonuçta
(3,175 puan) tarafından
Yavrum kaynının yanında boynunun açık kalması çok çok yanlış ondan çekinmiyorsun da kayinbabandan mi çekiniyorsun. Kayinbabanin yanında ise başın boynun kolların açık olabilir cenâb-ı Allâh öyle buyuruyor Kur'ân-ı Kerim de.
0 oy
(15,372 puan) tarafından
Kayınpeder baban hükmündedir dinen . Ama bn utanirdim şahsen sen utanmazsan sorun yok.giyersin
0 oy
(4,389 puan) tarafından
Vala kayinbabam öz amcam oluyor. ve evet öyle de görüyor sakınca görmüyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
9 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...