0 oy
116 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,091 puan) tarafından
Mobilden check-in yaptım bilet almama havalimaninda gidince gerek var mi beklemeden telefondan gösterip girebilir miyim 

5 Cevaplar

0 oy
(658 puan) tarafından
Biniş kartı alman gerekiyor 
(2,091 puan) tarafından
Mobilden aldim var yani onu gösterip geçebilir miyim
-Reklam-
0 oy
(731 puan) tarafından
Gerek yok canım koltuk no yazıyorsa direk gidebilirsin . Gorvliye mobili ve kimlik göster gec
(2,091 puan) tarafından
Aa bagajimda yok zaten altta biri alınıyor yazmista
(731 puan) tarafından
Bagaj yoksa direk gidebilirsin güvenliğe göster gec yerine
(2,091 puan) tarafından
Teşekkürler cnm sağol
0 oy
(679 puan) tarafından
Bizde checkin yaptırdık ama bilet verilen yerde gidip kimlik verip biletini alman gerekiyor mecburen o sırayı bekliyorsun bir ay önce gittim ve bebek kucağımda sırayı beklettiler giriş yapılması gerekiyor 
(679 puan) tarafından
İnş canım bebekli zor ama bebek arabasını alın isterseniz öyle cok rahat edersiniz ben almadığıma çok pişman olmuştum zaten uçak giriş de senden alıyorlar inerken de sana getirip teslim ediyorlar
(2,091 puan) tarafından
Ya almicam uğraşmamak için bende ucak altına vermek falan gerekiyor sanırım onuda
Tek bi anne bebek çantası yapip çocuğumu alip gidicem :) 21 aylik inşallah çok sıra yoktur da
Bide ucaktaki basınç onu rahatsiz etmem umarım
(679 puan) tarafından
Sıra bilemiyorum Vala :) ama olur genelde. Basınç için emzik varsa emzik verin inişlerde ve kalkısta oda olmadı kulağına tıkaç GB bsey yapın. Gercekten basıncı cok pis ben bile kulaklarımdan rahatsızlandım o basınca. Allahtan bebegım emzik tutuyordurda emzıgı direk verdım
(2,091 puan) tarafından
Emzik kullanmiyir ya bende emzirmeyi denicem bi yandan da kapatıcm tabi uçak değişik gelicek ona emerse oda
(679 puan) tarafından
İnş canım emzirmeye calıs yinede
0 oy
(269 puan) tarafından
Mobil biniş kartı aldıysanız check in yaparken tekrar bilet almanıza gerek yok.ama illaki güvenlikten geçmek için sıra bekliyorsunuz.bagajiniz yoksadirek güvenlikten geçin orda telefonunuza gelen mobil biniş kartı ve kimliğinizi göstererek geçebilirsiniz .
(2,091 puan) tarafından
Bagaj falan vermicm güvenlikten geçerken gösterip telefondan binebilrm yani bide kontuara sıraya girmeme gerek yok sanırım
(269 puan) tarafından
Biniş kartı aldıysanız kontiara girmeye gerek yok ama check-in farklı biniş kartı farklı biniş kartı aldığınızdan emin olun sonra sıkıntı yaşamayın
0 oy
(133 puan) tarafından
Evet girebilirsiniz telefondan karekodu okutuyorlar bir de kimlik istiyorlar sizden. 
(2,091 puan) tarafından
Güvenlik noktasından da gecebilirim yani
(133 puan) tarafından
Evet ama yanınızda bagaj yoksa. Öğrencilik yıllarımda öyle çok geçtim. Ama artık  büyük havalimanlarında atm tarzı check-in noktaları var ordan da hızlı bir şekilde biniş kartı alabilir el bagajınıza etiket bastırabilirsiniz.
(2,091 puan) tarafından
Uçaga verilecek büyük bagajim yok yanima alacağım kabin bagajim var kabin bagaj dediğimde sırt çantası bunun içinde gerek yok galiba :)
(133 puan) tarafından
Biz bebek bakım çantasını yanımızda getirmiştik ona da uçak kapısının önündeki son kontrolde etiket verdiler :
(2,091 puan) tarafından
Tamam yani sıkıntı olmuyor anladığım uçağın kapısına kadar varabileyim binis kartsiz yeter: D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
24 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
15 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nur.06 (558 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
9 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde ebrararslan (38 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...