0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
23 aylık oğlum grip ve hapsuruk var öksurmüyor dahaca ama şurup falan hiç içmiyor ateside yok suanlik ama ateslenirse zor düşüyor fitil kaldırıyorum genelde doktor ilaç içmiyor diye fitil yazıyor yada iğne veriyor başka ne yapabilirim evde öyle çok yiyen bir çocuk da değil sıvı çok tüketiyor 

5 Cevaplar

0 oy
(655 puan) tarafından
Boğaz enfeksiyonuna İbrahim Saraçoğlunun kürü var sadece günde üç kere gargara yapıyorsun inan çok ama çok faydalı 
(53 puan) tarafından
Enfeksiyon varmı bilmiyorum ki cnm onun için suanlik kür veremem
(655 puan) tarafından
Gargara yani içmiyor ama sen daha iyi bilirsin
-Reklam-
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Suyu bol bol içsin canım içine limon sık biraz nane limon kaynat içir içine bal karıştır tatlı hale geliyo öyle. 
(53 puan) tarafından
Öyle herşeyi beğenip içmiyor ama deniyecem
0 oy
(710 puan) tarafından
Benim oğlum da 21 ay 10 günlük. Şuan benimkinin de burnu akıyor ara ara hapşuruyor. Ballı soğan şurubu yapmıştım onu içirdim. Genel olarak udi hindi yağı daimi kullandığım bir şey tabi D vit düzenli kullanmak lazım 

Ballı soğan =soğanı küp küp doğra kavanoza koy üzerine de her yerine gelecek kadar bal ekle karıştır karanlık yerde Bi 4 saat beklet sulanınca süz posasını at suyunu kavanoza koyup dolapta sakla. Sabah öğle akşam 2 tatlı kaşığı.

Üdi hindi yağı günde 4 damla 

D vit 600 IU günde 1 fıs hasta olunca 2 fıs 
0 oy
(666 puan) tarafından
Benim kızım da öyle ama balgamlı öksürük var bi haftadır geçmedi ilaçlar fayda etmedi acile götürdük ciğerinde hırıltı var dedi yarın çocuk doktoruna götürecem :( havayla düzelir anca dedi ama izin vermiyor ağlıyor o kadar zorlandık ki bi iki dakika zorla verdik havayı napacam bilmiyorum :( geçmiş olsun canım bu arada 
(53 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm oğlumda da olmuştu küçükken hırıltı için hava ve iğne yazmıştı doktor öğle atlattık inşallah iyi olur kuzucuk ya
(666 puan) tarafından
Sağol canım ya bi haftadır mahfoldu çocuk bakalım yarın götürecem inşallah iyi olur :(
(53 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(666 puan) tarafından
Biri bana da yorum yapsın ciğerinde hırıltı varmış kızımın :( geçen acile götürdük hava verdik ama durmadı o kadar ağladı ki korkuyor zorla bi iki dakika anca verdik o hırıltı da havayla düzelirmiş :( hava dışında bi tedavisi olur mu acaba ilaç falan :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 180 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...