0 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde (4,760 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
erkek bebeğe hamile arkadaşlar adetin kaçıncı günü birliktelik oldu yumurtlama dan önce mi sonra mı adet biter bitmez mi yoksa az kala mi ilişki oldu tabii önemli olan hayırlı sağlıklı eli kolu düzgün olsun gerisi önemli değil 

25 Cevaplar

+1 oy
(76 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Arkadaşlar bu yorumlar ne böyle 

İsteyebilir kiz da ister erkekde veren Allahtir ne verirse baş göz üstüne 

Ama ben burda kiz çocuk istiyorum diye yazsam herkes helal olsun der inşallah olur der 

Asıl ayrımcılık yapan sizlersiniz farkına varın 
(301 puan) tarafından
Kesinlikle öyle rabbimin Lütfü çoktur veren odur kimseyi ilgilendiren bi konu değil insan iki evlattanda olsun ister bunda ne var özelikle eşler isteyince insanda bı baskı oluşuyor post sahibini okadar iyi anlıyorum ki Rabbim sağlıklı hayırlı bir erkek evlat nasip eder inşallah ❤️
(4,760 puan) tarafından
inşallah kuzum amin teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim hayırlı sağlıklı olsun da gerisi önemli değil canım
(76 puan) tarafından
Benim 2 tane oglum var
Ben bi kızım olsun cok isterdim mesela
Burda kiz istiyorum desem linç mi yemem gerekiyor yoksa evlat mi ayırmış oluyorum
Ne tuhaf insanlar var ya
(4,760 puan) tarafından
işte saçma sapan düşüncede olan çok kendini bilmez var sanki ne demişim daha postu iyice okumadan atıp tutuyorlar
-Reklam-
0 oy
(189 puan) tarafından
Bacım bunlar hep batıl inançlar allah bilir cinsiyeti ne olur  cinsiyeten daha önemli şeyler var cinsiyeten önce sağlık iste sağlık dile ben çok oğlan istedim hep Allah'ım nolur nolur dedim ama sağlığı unutum Rabb'im bana erkek evlat verdi oğlum özel gereksinimi olan bir çocuk ve ben hep kendimi suçladım benim yüzümden halen hatırladıkça kendime nalet ediyorum 
(4,760 puan) tarafından
orası öyle kuzum da hani adet bitimi yumurtlama öncesi kaliteli yumurta da fark yaratır diyorlar
(4,760 puan) tarafından
oy kıyamam kuzuma ya çok üzüldüm tabiii ki de hayırlısı sağlıklı eli kolu düzgün olsun gerisi önemli değil canım
(189 puan) tarafından
Öyle valla oğlumun üzerine iki defa hamile kaldım sadece Rabb'im sağlık ver eli ayağı düzgün olsun yeter deyip durdum çok şükür sağlıklı bir prensesim oldu şimdi yine hamileyim yine dilimde tek kelime Rabb'im sağlık ver herşeyin hayırlısını versin inşallah Rabbim
(4,760 puan) tarafından
aynen canım amin inşallah her zaman böyle olmalı zaten
0 oy
tarafından
Cinsiyeti erkek belirler. Zaman mekan değil canım. 
(4,760 puan) tarafından
hahaha orası öyle zaten
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bi komşum demişti ki adetten iki hafta sonra beraber olun o zamana kadar hiç olmayın eşin dolsun iyice :)) ne kadar doğru bilmem 
(4,760 puan) tarafından
hahaha demek ki onunki öyle olmuş kız
(2,387 puan) tarafından
Sanmam kız istiyordu oğlu oldu :)
(4,760 puan) tarafından
ya demek ki o oğlan yapma zamanın da girmiş hahaha
(2,387 puan) tarafından
:)) galiba
(4,760 puan) tarafından
:)))hahaha
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Adet bitiminde kalmışım ben cinsiyeti erkek

(4,760 puan) tarafından
demek ki gün fark etmez rabbim ne isterse o oluyor kuzum Rabbım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah
(11,505 puan) tarafından
Amin inşallah seninde gönlüne göre versin canım
(4,760 puan) tarafından
inşallah kuzum inşallah amin
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Valla hiç dikkat etmedim iki oğlum var
(6,209 puan) tarafından
Niye dikkat etmedin etseydin jdjdjdjd
(4,760 puan) tarafından
hahaha haklı bence ne kadar dikkat etmezsen o kadar oluyor herşey
(7,444 puan) tarafından
Cinsiyet önemli değildi çünkü benim için hiç bir zaman
(7,444 puan) tarafından
Etmem gerekiyormuş demekki :))
(4,760 puan) tarafından
hahaha aynen canım
0 oy
(7,709 puan) tarafından

Planlı gebelik dediğimiz cinsiyet için geçerli bir durum değil. Cinsiyeti Rabbim sizin için, bebiş için neyi uygun görürse o olacak. Rabbim aratmadan sağlıkla nasip etsin<3

(4,760 puan) tarafından
amin kuzum sağol teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(302 puan) tarafından
İnternette bende bunları çok araştırmıştım. Ben kız olsun isterken eşim illa erkek olsun istiyordu. ALLAH nasip ederse Çarşamba günü oglumuzu alicaz kucağımıza. Ve biz adet bitiminden itibaren iki günde bir ilişkiye girdik. Erkek sperm daha hareketli daha hızlı kiz sperm daha yavaş daha ağır hareket ederken erkek sperm kısa sürede ölür kiz sperm daha uzun yaşarmış. Bu yüzden yumurtlamaya yakın olan ilişkide erkek sperm daha hızlı olduğu için erkek olur. Yumurtlama tarihine uzak yani yumurtlamaya 3 4 gün kala olan ilişkilerde erkek sperm uzun süre yasamayacagi için kız sperm döllermiş.Tabiki herşey Allah'tan lakin tıb böyle söylüyor. Oglunuz olsun istiyorsaniz yumurtlama tarihinden eminseniz yumurtlama tarihlerinde ilişkiye girin. Ayrıca adet bitiminden itibaren iki günde bir iliskiye girersenizde erkek olma olasılığı yüksek oluyor. Kulaktan dolma bilgilerdense elimizin altında bulunan internetten araştırma yapmak en güzeli. İki satır yazı okumayan duyduklarina inanan çok insan var. Tabiki Allah'a inancımız sonsuz herşey birer vesiledir. 
(4,760 puan) tarafından
aynen canım çok doğru teşekkür ederim kuzum
(4,760 puan) tarafından
Rabbım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim
0 oy
(672 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce bol bol dua edeceksin sağlıklı hayırlı bir erkek evlat nasip et rabbim diye başka bişey yok yapacağın :D
(4,760 puan) tarafından
Rabbım herkesin gönlüne göre versin inşallah eli kolu düzgün sağlıklı bir şekilde inşallah amin
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Senin yumurtlamanla adet gününle alakası yok senden zaten sadece x geliyor her türlü. Eşinde ne kadar çok y varsa erkek ihtimali o kadar yüksek olur o da hem genetik hem beslenme şekliyle alakalı bir durum 
(4,760 puan) tarafından
kuruyemiş falan mı canım
(4,145 puan) tarafından
Potasyum al cnm muz ye bol bol
(4,760 puan) tarafından
tam canım sağol teşekkür ederim ben mi eşim mi yesin
(4,145 puan) tarafından
Sen ye cnm
(4,760 puan) tarafından
tam tatlım teşekkür ederim
0 oy
(472 puan) tarafından
Adetim biter bitmez canım beraber olduk Bir de hesapladım yumurta çatlama günüme denk getirdim ama öyle şeylere inanmıyorum 
(4,760 puan) tarafından
hım anladım bende inanmıyorum ama yumurtlama günü ve sprm kalitesi diye bir şey var ama kuzum
0 oy
(470 puan) tarafından
Cinsiyetdemi öyle seçiliyor uğraşmaya bile değmez ne fark eder ama ben kendiminkini deyim adet hemen bitince hamile kaldım kiz benimki ama sanmıyorum bununla alakası olduğunu spermle alakalı Bi durum cinsiyeti erkek belirliyor 
(4,760 puan) tarafından
haklısın canım benim iki kızım da adet bitiminde oldu
0 oy
(592 puan) tarafından

Mayayı göle salın ya tutarsa deyin Nasreddin hoca gibi :D

(4,760 puan) tarafından
hahaha mayayı tutturan rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin inşallah canım
(592 puan) tarafından
Enn önemlisi sağlıklı ve hayırlı olmasıdır Allah gönlünüze göre versin inşallah:)
(4,760 puan) tarafından
inşallah amin kuzum Allah razı olsun güzel dileklerin için çok teşekkür ederim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım sağlıklı olsunda ister kız ister erkek olsun yeter ki Allah önce sağlık versin 
(4,760 puan) tarafından
aynen canım önce sağlık hayırlı eli kolu düzgün olsun gerisi önemli değil zaten
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kız olurmu öyle saçma şey erkek bebek günü diye bir şey yok x ve y kromozomu diye birşey var hangisi gelirse cinsiyet ona göre belirlenir Allah her şeyi ilim üzere yarattı inanma böyle şeylere
(4,760 puan) tarafından
aynen canım inanmak değil de yumurtlama günü ile sprm kalitesi ile ilgili bilgiler var canım
0 oy
(5,278 puan) tarafından
Allah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah canım ❤
(4,760 puan) tarafından
inşallah güzel canım arkadaşım inşallah amin balım ❤️❤️
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Yumurtlama gününden önce ve sonra olmuştu o gün olmamıştı.Bu soruyu neden sordugunuzu tahmin ediyorum sizi yargilamiyorum sakın yanlış anlamayın.Sadece bence Rabbim ne nasip ederse o oluyor ben çok inanmıyorum yumurtlama gününde olursa erkek olur teorisine.
(4,760 puan) tarafından
haklısın canım benim sağol yine de yorumun için kuzum
0 oy
(242 puan) tarafından
Valla iki oğlum var hiç bilmem öyle şeyleri ama ilki adetime bi kaç gün kala hamile kaldım ikinci adet bittiği gibi hamile kaldım demek ki alakası yokmuş öyle bişey varsa bana da kız bebek tüyoları verin :D
(4,760 puan) tarafından
hahaha aynen canım benim iki kızım adet bitiminde oldu dediğin gibi öyle bir şey yokmuş demek ki kuzum rabbim biliyor en iyisini hayırlısını canım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
3. Gebeligim hepsinde adet bitiminde hamile kaldım 1 oglum bi kızım var yine kıza hamileyim 
(4,760 puan) tarafından
maşallah canım Rabbım bağışlasın sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim
(9,626 puan) tarafından
Amin canım benim Rabbim seninde gönlüne göre versin inşallah ❤️
(4,760 puan) tarafından
inşallah kuzum amin
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Naber derya oğlan mı doğurmak istiyorsun bide kıızz :D
(4,760 puan) tarafından
sağol kuzum senden naber ya bilmiyorum ki canım hani insan ister her iki meyveden tadıp tattırmayı hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde inşallah
(9,205 puan) tarafından
Amin canım hayırlısı Ben tam yumurtlama günümde hamile kaldım erkek İnşallah cinsiyeti 18 haftalığız
(4,760 puan) tarafından
hayırlı olsun canım benim Rabbım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım takip ettin mi çatlama gününü falan nerden anladın ovulasyon günün olduğunu
(9,205 puan) tarafından
Amin Deryacığım Sağ ol kuzum.
Evet ben ovülasyon testi ile takip ettim, hem ovulasyon günümde hem çatlama olduğu gün birliktelik oldu . Ondan sonra idrar yolu enfeksiyonu geçirmiştim ve bir hastane sürecimiz oldu kızım İshalden hastanede yatmıştı o ara tekrar birliktelik Olmadı oradan biliyorum O gün hamile kaldığımı
(4,760 puan) tarafından
he tamam canım anladım

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 438 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 309 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,760 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 110 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,760 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 168 göst.
25 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...