0 oy
234 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar tofisa sitesinden alışveriş yapan oldumu hiç cuma günü biseyler sipariş verdim ama hala hazırlanıyor yaziyo kaç günde gelir bilgisi olan varmi

16 Cevaplar

+1 oy
(679 puan) tarafından
Çok göründüğü gibi gelmiyor yani kumaş olarak kalite degıl. Biraz gec geliyor bazen ama gelir 
-Reklam-
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Malları pek güzel değil canım oranın 
0 oy
(887 puan) tarafından
Asla tercih etmiyorum o sayfayı sadece bir kere sparıs verdim uyguna diye ama haram olsun beğenmedim çok kötü
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Canım ben aldım 3 tane kombin gayet güzel geldi beğendim hepsi aynı beden olmasına rağmen 1 tanesinin bedeni tam geldi diğer ikisi küçük geldi geri iade de yok edemedim bide geç geldi 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimki de hazırlanıyor diyordu 10 gün bekledim hala hazirlaniyordu sonrasında mesaj geldi iptal olmuş siparişim. Parami da bı hafta sonra falan yatirdilar
0 oy
(863 puan) tarafından
15 20 gunu bulur gelmesi bi kac kez siparis verdm gec geldi hepsi 
0 oy
(817 puan) tarafından
Keşke hiç ordan almasaydın. Ben birkaç kez sipariş verdim hepsinin de ya kumaşı kötü geldi ya da bedeni uymadı. Sadece bir kez yıkadım aldığım giysiyi rengi bozardı. Aldım attım çöpe.
0 oy
(189 puan) tarafından
Her siparişim de bin pişman oldum en son artık almıyor um birşey kumaş kalitesi 0
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kumaşları pek kaliteli değil bı evde giymelik uzun kollu penye aldım bir beden küçük geldi bide yıkanınca çekti kolu kısaldı namaz bile kilinmiyo simdi
0 oy
(191 puan) tarafından
Valla ben çanta ve ikili takım aldım çantası güzeldi ama kıyafet beş para etmez hani demek için sipariş verdim ama baktım denemeye bile değmez bana çok kötü ürün geldi kumaşı rengi berbat 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bi haftayı buluyodu gelmesi canım inşallah iyi gelir şans işi ben 2 farklı kıyafet aldım ordan birine bayıldım diğeri ise bi o kadar kalitesiz geldi
0 oy
(155 puan) tarafından
Canım biraz geç geliyor ya. Bende vermiştim sonra aradım yoğunluktan dolayı diyordu ama geldi. 
0 oy
(58 puan) tarafından
Kızlar teşekkürler yorumlarınız için kargoya verilmiş inşallah güzel gelir çok tereddüt ederk  aldm iadesi felan yokmu acana
tarafından
İadesi var ama kargo ücreti alıyorlar senden
(58 puan) tarafından
Anladm cnm sagol
0 oy
(4,661 puan) tarafından
İptal et üzerine biraz daha koy giyilecek şeyler al hiç daha çok giymiş olursun onlar güzel değil 
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Kız aldugına pişman oldu bu yorumlardan sonra 
(58 puan) tarafından
Ayy gerçekten pişman oldum ya artk kargodayms bakalm kötüyse iade etcm artk
0 oy
tarafından
Tofisanin yorumları çok kötüydü ya ucuz ama dandikmis galiba

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 170 göst.
26 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
11 Kasım 2021 Moda kategorisinde Tbasl (12 puan) tarafından soruldu

380,445 soru

11,390,644 cevap

34,899 kullanıcı